Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش؛

  ترافیک سنگین کاندیداها در حوزه انتخابیه بهبهان / از یارگیری سیاسی تا خیّر شدن کاندیداها !

  عصر بهبهان : چندی است که چهره هایی با تفکرات و سلائق گوناگون برای حضور در میدان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان بهبهان ، خود را مهیا می سازند و با پایان گرفتن شهریور ماه چهره بسیاری از این نامزدهای احتمالی آشکار شده است .


  به گزارش خبرنگار عصر بهبهان ، چندی است که چهره هایی با تفکرات و سلائق گوناگون برای حضور در میدان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان بهبهان ، خود را مهیا می سازند و با پایان گرفتن شهریور ماه چهره بسیاری از این نامزدهای احتمالی آشکار شده است .

  حوزه انتخابیه بهبهان از دیرباز کعبه آمال چهره های سیاسی مختلفی در عرصه مدیریتی و کارگزاری بوده است و این مسئله همچنان به قوت خود باقی است تا جایی که حتی برخی از مسئولان طراز اول کشور که سالها در مناصب بالای دولتی حضور داشتند نیز سودای قدرت در این شهر را در سر می پرورانند.

  با یک نگاه به گذشته نه چندان دور ، بر این مدعا صحه میگذارد و در دهه اخیر این موضوع نیز رنگ و لعاب بیشتری به خود گرفته است .

  اما بشنوید از ترافیک پر رفت و آمد این کاندیداهای احتمالی که در روزهای اخیر که همه نگاههای سیاسی را معطوف خود کرده است و گمانه زنی ها را در ماندن یا نیامدن برخی چهره های سیاسی شدت بخشیده است .

  هفته گذشته یکی از کاندیداهای حوزه انتخابیه بهبهان که آمدنش به بهبهان در هاله ای از ابهام بود ، با برگزاری نشستی در آغاجاری حضور خود در صحنه انتخابات را قطعی کرده است تا برگرمای تنور انتخابات این حوزه بیفزاید.

  بنا به شنیده ها در نشستی که روز گذشته با حضور برخی بزرگان سیاسی در یکی از شهرهای استان کهگیلویه برگزار شد ، نماینده سابق بهبهان به طور قطعی تمایل خود را از عدم حضور در حوزه بهبهان اعلام نکرده است و این یعنی احتمال حضور این فرد در انتخابات آینده این شهر وجود دارد .

  اما در مراسم کلنگ زنی یک حسینیه در بهبهان شایان ذکر است ، کاندیدای قطعی حوزه بهبهان با درخواست هیات امنای این حسینیه مبلغ 50000000 ریال جهت تکمیل و بهره برداری این پروژه به صورت نقدی تقدیم کرد و با این کار کلید حضور پر قدرت خود را در انتخابات آینده این شهر زد.

  در این ترافیک سنگین جالب است بدانیم از یک بخش بیش از 5 نفر اعلام امادگی کردند که پس از درخواست برخی از بزرگان مبنی بر کناره گیری تعدادی از آنها هیچ کدام حاضر به این کار نشدند و همچنان مدعی پیروزی در صحنه سیاسی آینده این شهرستان هستند.

  برخی چهره های مطرح هم در مناسبت های مختلف از جمله نماز جمعه ، مراسمات عزا و شادی همچنان حضوری فعال دارند و در حال رایزنی و یارگیری سیاسی هستند و برای شروع فرآیند انتخابات لحظه شماری میکنند ، البته این تعداد باید در انتظار تایید صلاحیت از فیلتر شورای نگهبان نیز باشند.

  از سویی فضای مجازی نیز محفل داغی برای گپ و بحث های مورد نظر انها شده است و با درخواست از مدیر گروههای نرم افزارهای مجازی خواستار عضو شدن در این گروهها هستند.

  مع الوصف باید دید در ادامه این تحرکات سیاسی چه اتفاقاتی در این شهر رقم خواهد خورد .

  تاریخ انتشار: ۱۶:۳۳:۵۱ | جمعه, ۱۰ / مهر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.