Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • قیمت خودروی داخلی کاهش نمی‌یابد

  عصر بهبهان : وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کاهش قیمت خودروی داخلی تا زمانی که تورم اندک وجود دارد، امکان‌پذیر نیست و نباید انتظار کاهش قیمت را داشت.

  محمدرضا نعمت زاده در حاشیه کلنگ زنی منطقه ویژه اقتصادی نمین گفت : افزایش یا کاهش قیمت خودرو دست ما نیست بلکه تعیین قیمت در بازار مصرف انجام می شود و تا زمانی که در کشور تورم وجود دارد، امکان کاهش قیمت خودرو وجود ندارد.

  وی افزود: ما فقط تلاش می کنیم تا از افزایش قیمت خودرو جلوگیری کرده و با افزایش تولید داخلی توانمان را در این عرصه بالا ببریم.

  وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خودروهای داخلی مطابق با شرایط داخل کشور قیمت گذاری شده و ما امیدواریم با ورود شرکت های خارجی و سرمایه گذاری آنها در این حوزه بتوان کار جدی و اساسی را در این زمینه انجام داد.

  نعمت زاده در پاسخ به سؤالی در مورد توافق هسته ای و احتمال برداشته شدن تحریم ها از صنعت خودرو، گفت: توسعه صنعت خودرو به عنوان یکی از اولویت های کشور است به طوریکه تولیدکنندگان ما در سخت ترین شرایط تحریم نیز سعی داشتند تا تولید کیفی را انجام دهند.

  وی با یادآوری اینکه ما بعد از تحریم ها امکان حضور سرمایه گذاران خارجی را در بخش صنعت خودرو با انگیزه صادرات به دیگر کشورها فراهم می کنیم، اظهار کرد: ما از شرکت های خارجی صنعت خودرو دعوت می کنیم تا با سرمایه گذاری کلان در صنعت خودروی ایران زمینه صادرات آن را به کشورهای دیگر با برند مشهور فراهم آورند.

  وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: در زمینه قطعه سازی نیز بعد از مذاکرات اخیر و توافق هسته ای ما در حال رایزنی با قطعه سازان سایر کشورها هستیم تا زمینه تولید قطعات مرغوب و با کیفیت و صادرات آن فراهم آید.

  تاریخ انتشار: ۱۹:۳۰:۱۹ | سه شنبه, ۳۰ / تیر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.