Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  نامزدهایی با تنبان اصلاح طلبی و کت وشلوار اصولگرایی / اصولگرای راسخ چه کسی است !

  عصر بهبهان : طیف اصلاح طلب که از ابتدا خود را وامدار این جریان دانستند و با صراحت تمام با تفکر اصلاحات وارد رقابت شدند ، چیزی که سالها آنها را با این روش به مردم شناسانده است حال میخواهد این تابلو خوشایند باشد خواه خوشایند نباشد .


  به گزارش عصر بهبهان ، انتخابات همیشه با همه داد و ستد های سیاسی و هزینه هایی که دارد ، از سویی ماهیت نهانی افراد حاضر در صحنه را به وضوح نمایان میکند و آنجاست که باید دید چه کسانی بر سر اصول و خطوط فکری تبیین شده ماندند و برای اینکه ارزش ها و مبانی همچنان باقی بماند حاضرند هزینه اش را به انحاء مختلف بپردازند و لو با علم به رای نیاوردن باشد.


  در حال حاضر از 17 نفر حاضر در صحنه انتخابات بهبهان 4 نفر اصولگرا 5 نفر اصلاح طلب و بقیه به صورت مستقل وارد کارزار سیاسی شدند که البته خطوط فکری این افراد نیز جای بحث دارد .


  طیف اصلاح طلب که از ابتدا خود را وامدار این جریان دانستند و با صراحت تمام با تفکر اصلاحات وارد رقابت شدند ، چیزی که سالها آنها را با این روش به مردم شناسانده است حال میخواهد این تابلو خوشایند باشد خواه خوشایند نباشد .


  اما متاسفانه در این سوی قضیه عده ای که تا سالها در بدنه اصولگرایی و با برند این جریان بر مسند قدرت تکیه زده بود به مجرد تحولات سیاسی و تغییر قدرت ها از این جریان منفک و به طیف مقابل یعنی اصلاحات یا اعتدال گرویدند  و مبانی اصولگرایی را برای رسیدن به منافع خود زیر پا گذاشتند که البته تاریخ مصرف این افراد به گواه تاریخ بسیار کوتاه است .


  یکی با تحلیل های ناصواب خود از بیانات مقام معظم رهبری عنوان اصولگرای اصلاح طلب را برگزیده است و قصد دارد تا از این رهگذر در دل دو جناح جا باز کند غافل از اینکه مردم به روشنی ماهیت این افراد را شناخته اند و در راه انتخاب راسخترین افراد را برای آینده سیاسی خود برمیگزینند.


  چه کسانی قرار است ذیل چتر اصولگرایی در حوزه انتخابیه بهبهان  قرار گیرند و به مردم معرفی شوند؟ معیار و مبنای عقلای این جریان سیاسی برای انتخاب افراد چیست؟ آیا هر کس اسم خود را اصولگرا گذاشت می تواند در این لیست قرار گیرد؟ پرسش این پاسخ را باید عقلای اصولگرایی در استان دهند، چرا که چشم بدنه اجتماعی این جریان به لیست آن ها دوخته شده است تا ببینند افراد معرفی شده چقدر با اصول و گفتمان اصولگرایی واقعی قرابت دارد. چون اگر وحدت اصولگرایی و ارائه لیست مشترک تنها به معنای همسفره شدن بزرگان و سیاسیون باشد، بدنه اجتماعی همدل و هم نفس نمی شوند و تمکین نمی کنند؛ حرف از همگرائی موجود زنده است نه قرار گرفتن چند دسته چوب خشک در کنار هم.


  دایره جریان اصولگرایی، گسترده است اما نامحدود نیست و چهارچوب، اصول و شاخصه هایی دارد که باید بزرگان این جبهه سیاسی در استان، لیست نهایی را بر اساس آن تنظیم کنند.


  اصولگرایی که با نماد اعتدال خود را به مردم معارفه میکند بی تردید هیچ جایگاه و پایگاهی در دل مردم نخواهد داشت .  تاریخ انتشار: ۱۵:۳۸:۱۱ | دوشنبه, ۳ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.