Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
1 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • نظر نجاتی در خصوص عدم احراز صلاحیت خود

  عصر بهبهان : متن زیر پیام محمد نجاتی کاندیدای دهمین دوره انتخابات شهرستان بهبهان است که به هیئت تحریریه ارسال شده و عینا منتشر می شود.


  ۰
  نجاتی

  ((الهم صل علی محمد وآل محمد ))
  مردم فهیم و عزیز شهرستان بهبهان ، آغاجاری، زیدون ، منصوریه و….
  ضمن تشکر و قدردانی از شما عزیزان که همواره با اظهار لطف و حمایت های بی دریغ همواره این خدمتگزار خود را یاری کردید و شرمنده نموده اید. مطالبی را به استحضار همشهریان عزیزم می رسانم .
  همانطور که مستحضرید بنا بر تکلیف شرعی و آرزوی خدمت رسانی پای به عرصه ی انتخابات نهاده و تفکر ، اندیشه و عملکرد خود را در مذان قضاوت شما بزرگواران قرار دادم و همه ی ما می دانیم که خدمت با نیت پاک و خالصانه ، در چار چوب قانون و تحت لوای آن امکان پذیر بوده ، و لاغیر …
  و اعلام می نمایم که هرگز از خطوط ترسیمی قانون تخطی نکرده و نخواهم کرد .
  و براساس قانون تقاضای رسیدگی نموده ام و منتظر نتیجه نهایی در اولین روزهای بعد از رسیدگی ها می باشم من نیز همچنان در خدمت شما سروران و همشهریان عزیز خواهم بود و همگام و همراه با شما ملت بزرگ ایران ، این عرصه ی انتخابات و مظهر قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را پرشورتر از همیشه برگزار خواهیم نمود .حقیر همچنان با تکیه بر قانون پیگیر حق و حقوق خود در کنار شما همشهریان عزیز می باشم و تا آخرین لحظه مطالبه حق و حقوق خود و همشهریانم را دنبال خواهم کرد . و همراهی تک تک شما دوستان و مردم شریف ،خود دلیل محکمی است بر ایستادن برای عزمی راسخ در راهی که با هم شروع کرده ایم. امید داشته باشید که تا رسیدن به اتحاد و یکپارچگی و موفقیت چیزی نمانده است .
  من الله توفیق
  خدمتگزار شما :حاج محمد نجاتی

  صلاحیت محمد نجاتی برای انتخابات آتی تاکنون برای شورای محترم نگهبان احراز نشده است.

  تاریخ انتشار: ۱۸:۵۸:۳۸ | چهارشنبه, ۳۰ / دی / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.