Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • قاضی پور:ما با سه چهار تا پیام تلگرام تکان نمی‌خوریم !اصلاً روی سخنم با بانوان ارومیه نبود!

  عصر بهبهان : رسانه‌های اصلاح‌طلب در ادامه تاکتیک سرپوش گذاشتن بر توهین صریح یکی از چهره‌های شاخص حزب کارگزاران به شهرستانی‌ها، اخیراً اظهارات نادر قاضی‌پور در جمع گروهی از هواداران خود را بهانه‌ای برای دادن آدرس عوضی درباره بداخلاقی انتخاباتی کرده‌اند.


  رسانه‌ها و کانال‌های اصلاح‌طلب در ادامه تاکتیک سرپوش گذاشتن بر توهین صریح یکی از چهره‌های شاخص حزب کارگزاران به شهرستانی‌ها، اخیراً اظهارات نادر قاضی‌پور منتخب اول مردم ارومیه در جمع گروهی از هواداران خود را بهانه‌ای برای دادن آدرس عوضی درباره بداخلاقی انتخاباتی کرده‌اند.

  این رسانه‌ها اظهارات قاضی‌پور در یک جمع خصوصی هواداران را به عنوان توهین تُرک‌ها به فارس‌ها قلمداد کرده و درصدد راه‌اندازی یک جبهه‌بندی قومی-جغرافیایی به این بهانه علیه اصولگرایان هستند.

  گفتنی است چندی پیش، انتشار یک فایل از جوک سخیف سیدمحمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات درباره مردم اردبیل و آذری زبان‌های کشور موجب بروز واکنش‌های فراوانی در شبکه‌های اجتماعی شد، اما رسانه‌های اصولگرا در راستای مصالح کشور و دامن نزدن به جبهه‌بندی‌های قومی، استفاده سیاسی از این موضوع نکردند، ولی گویا برای جبهه اصلاحات هدف وسیله را توجیه می‌کند و از هر ابزاری برای پیش‌بُرد اهداف سیاسی خود استفاده می‌برند.

  در همین حال، نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در مجلس نهم و منتخب مردم این حوزه انتخابیه در مجلس دهم بامداد پنج‌شنبه در اینستاگرام خود در واکنش به این اعتراضات نوشت: بیدی نیستم که با این بادها بلرزم! مواضعم را عوض نمی‌کنم! من از حرف‌هایم که باعث آزرده خاطر شدن بانوان ارومیه شد عذرخواهی می‌کنم، چرا که اصلاً روی سخنم با بانوان ارومیه نبود. هستند خانم‌هایی که در مجلس شرایط به نفع‌شان نبوده است.

  قاضی‌‌پور همچنین می‌افزاید: ما مذهبی هستیم و با سه چهار تا پیام تلگرام تکان نمی‌خوریم، عده‌ای می‌خواهند مرا تخریب کنند، چرا که من سرباز و نوکر ولایتم. ولی باید بدانند سرباز امام خامنه‌ای «مدظله العالی» بیدی نیست که با این بادها بلرزد.

  در ادامه این مطلب آمده است: کسانی که جاسوسی کردند و فیلم گرفتند و پخش کردند باید به خود شک کنند چرا که می‌خواستند با تخریب قاضی‌پور رأی شما مردم را زیر سؤال ببرند. چرا نگفتند ستاد قاضی‌پور فقط مستضعفین و فقیران بودند؟

  او می‌نویسد: دوستان من! از این موج‌ها نهراسید، چرا که این‌ها بداخلاقی‌هایی است که به خاطر رأی شما می‌کنند، من نوکر مردم و رهبرم هستم، منافقین و کسانی که صلاح نظام را نمی‌خواهند و مخالف ولایت و ثبات انتخابات هستند، می‌خواهند با تخریب قاضی‌پور به اهداف شوم خود برسند.

  منتخب مردم ارومیه در انتخابات مجلس دهم در پایان مطلب اینستاگرامی خود آورده است: من منافق نیستم و مواضع خود را عوض نمی‌کنم، برخی من را به خاطر حرف‌ها و موضع‌های ثابتم تخریب می‌کنند. من از کسانی که از من رنجیده‌اند، عذرخواهی می‌کنم، آدم‌های شجاع و نترس حق را می‌گویند و از حق دفاع می‌کنند.

   

  تاریخ انتشار: ۱۶:۴۶:۱۹ | پنجشنبه, ۱۳ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.