Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • بزودی /

  حضور تیم فوتبال منتخب جام جهانی 98 در بهبهان !

  عصر بهبهان : رضا شاهرودی با اعلام این خبر که با مسئولان فرهنگی ورزشی شهرستان بهبهان خوزستان در خصوص انجام یک بازی خیر خواهانه با حضور تمامی بازیکنان منتخب جام جهانی 98 در این شهر گفت : این پیشنهاد در حال بررسی است.


  به گزارش خبرنگار ورزشی عصر بهبهان ، رضا شاهرودی یکی از اعضای تیم فوتبال منتخب پیشکسوتان با اعلام این خبر گفت :   مسئولان فرهنگی ورزشی شهرستان بهبهان خوزستان در خصوص انجام یک بازی خیر خواهانه با حضور تمامی بازیکنان منتخب جام جهانی 98 در این شهر پیشنهادی ارائه کرده اند که این پیشنهاد در حال بررسی است.

  شاهرودی اضافه کرد :

  پیشنهاد کردم از این پس برنامه‌ریزی‌های تیم توسط بزرگ‌ترهای تیم 98 مثل علی دایی و افشین پیروانی انجام شود و اگر لازم است بازی صورت بگیرد یکی از این دو بزرگ‌تر هماهنگی‌های لازم برای انجام بازی یا بستن قرارداد را انجام دهند.

  وی در مورد اینکه گفته می‌شود یکی از افرادی که عضو این تیم است ولی در جام جهانی 98 هم شرکت نکرده از این مسئله سواستفاده کرده است عنوان کرد: خیر. اینطور نیست. ما فقط خواستیم برنامه‌ریزی‌ها بهتر باشد و با نظر بزرگ‌ترهای تیم هماهنگی‌های لازم صورت بگیرد حتی همین حالا از شهرهای گرگان، بهبهان و ... از ما دعوت شده تا برای انجام مسابقه آنجا برویم. بازیکنان تیم 98 جزو اسطوره‌های فوتبال ایران هستند. باید بررسی‌های مناسبی برای این بازی‌ها انجام شود و شرایط هتل، امکانات و ... هم در نظر گرفته شود. 

  شاهرودی با مهم قلمداد کردن فعالیت خیریه تیم 98 عنوان کرد: این حرکت بسیار خوب و قابل تقدیر است. بسیاری از افراد خیر و پولدار به واسطه اسم بزرگ بازیکنان 98 جلو می‌آیند و تشویق به انجام کار خیر می‌شوند. فقط نباید اجازه سواستفاده بدهیم و این کارهای خیر در مسیر درستی باید انجام شود.

  با این حال باید منتظر بود و دید آیا با توجه به سبقه و پیشینه درخشان بهبهان در راستای عمل خیرخواهانه و نیکوکاری این اتفاق بزرگ شکل خواهد گرفت یا خیر ، امید است مسئولین از این فرصت خوب براحتی نگذرند و دارالمومنین بهبهان را آنچنان که شایسته است را به ایران اسلامی معرفی نمایند.


  تاریخ انتشار: ۱۳:۳۳:۵۶ | دوشنبه, ۱۴ / اردیبهشت / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.