Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  عزم جدی مسئولین برای حل مشکل آب منطقه تشان + عکس

  عصر بهبهان : پس از رسانه ای شدن مشکل جدی آب در شهر تشان و نارضایتی مردم این منطقه از شرایط موجود ، مسئولین استانی و شهرستانی با حضور در این بخش راهکارهای لازم جهت حل این مشکل را مورد بررسی قرار دادند.


  به گزارش خبرنگار عصر بهبهان ، پس از رسانه ای شدن مشکل جدی آب در شهر تشان و نارضایتی مردم این منطقه از شرایط موجود ، مسئولین استانی و شهرستانی با حضور در  این بخش راهکارهای لازم جهت حل این مشکل را  مورد بررسی قرار دادند.


  مشکل از آنجایی سر باز کرد که دو روستای همجوار پالایشگاه گاز بیدبلند با مشکل قطعی مکرر آب و نهایتا جیره بندی آب مواجه شد که پس از آن موجی از نگرانی ها را در مردم این منطقه به وجود آورد .


  مسئله کم آبی بخش تشان غربی که همه روستاهای آن را تحت الشعاع قرار داده بود ، مسئولین شهرستان بالاخص بخشداری تشان را بر آن داشت تا با رایزنی ها گوناگون و برگزاری نشست های تخصصی مختلف با مدیریت آب استان و شهرستان ، اقداماتی ابتدایی صورت گیرد ، اما این کافی نبود و کار نیازمند کارشناسی های طرح رزیز شده بود.


  پس از تشکیل کمیته های مختلف مدیریت بحران آب و انعکاس شرایط موجود منطقه به استان بالاخره مدیرعامل آبفار خوزستان را مجاب به حضور در منطقه کرد تا علاوه بر رصد مشکلات مذکور از نزدیک ، راهکارهایی برای برون رفت از آن نیز اتخاذ شود.

  مهندس کریمی مدیرعامل آبفار خوزستان به اتفاق نماینده مردم در مجلس ، فرماندار ، مدیر آبفای شهرستان ، مدیر آبفار شهرستان و بخشدار تشان از نقاط حائز مشکل کم آبی دیدن کردند و پس از جمع بندی های لازم دستورات رسیدگی به این مشکل را صادر کرد که طی آن با همکاری فاز یک و دوم پالایشگاه گاز بیدبلند عملیات شبکه جدید آبرسانی به روستاها انجام شود.


  این اقدام که یک حرکت قابل ستایش در سطح شهرستان به شمار می آید مستلزم هم افزایی و همگرایی مردم با مسئولین است که باید روز به روز بهبود پیدا کند تا علاوه بر فائق آمدن بر مشکلات ، راههای توسعه و پیشرفت منطقه را کانالیزه کرد و این مهم با همدلی و همزبانی میسر خواهد شد.


  بخشداری تشان که سهم عمده ای در این امر ارزشمند دارد بیش از پیش می داند که شهر تشان همواره از نقاط بسیار مهم و استراتژیک در بعد کشاورزی بهبهان محسوب میشود بنابراین رسیدگی به مشکلات منطقه باید در اولویت امور جاری مسئولین شهرستان قرار گیرد.

  تاریخ انتشار: ۰۰:۰۲:۱۴ | سه شنبه, ۶ / مرداد / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.