Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • نظر مهدی پاکدل درباره حضور بانوان در ورزشگاه

  عصر بهبهان : مهدی پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون معتقد است حضور نداشتن بانوان در استادیوم‌های ورزشی به‌نوعی توهین به آقایان است.


  برگزاری مسابقات لیگ جهانی والیبال سبب‌ساز آن شده است که بار دیگر موافقان و مخالفان حضور بانوان در استادیوم‌های ورزشی به موضع‌گیری علیه یکدیگر بپردازند.

  موافقان از حضور بانوان به‌عنوان عاملی جهت پالایش فضای ورزشگاه‌ها حرف می‌زنند و مخالفان نیز فضای مردانه ورزشگاه‌ها را مانعی بر سر راه این حضور می‌دانند.

  ممانعت، توهین به آقایان است

  مهدی پاکدل بازیگر بااخلاق سینما و تلویزیون در دسته موافقان ورود بانوان به استادیوم‌ها قرار دارد. پاکدل با اشاره به اینکه حضور بانوان باعث می‌شود فضای سالم‌تری بر ورزشگاه‌ها حاکم شود به تماشاگران امروز می‌گوید: به نظر من خانم‌ها نباید این برخورد (ممانعت از حضورشان در ورزشگاه‌ها) را توهین به خود تلقی کنند چراکه (این رفتار) بیشتر توهین به آقایان است.

  وی ادامه می‌دهد: فضای ورزشگاه خصوصاً برای بازی والیبال به‌شدت مثبت، سالم و پرانرژی است و این حکمی که صادر کرده‌اند(درباره فضای نامناسب ورزشگاه‌ها) بیشتر توهین به آقایان است. 

  اگر خانم‌ها بیایند سمت‌وسوی شعارها بیشتر می‌شود 

  بازیگر ابوطالب در فیلم "محمد (ص)" خاطرنشان می‌سازد: همه ما می‌رویم تا تیم ملی کشورمان را تشویق کنیم و فکر نمی‌کنم اینکه خانم‌ها و آقایان با هم این تشویق را انجام دهند مشکلی ایجاد کند. ممکن است در بازی فوتبال فحاشی صورت گیرد اما در بازی‌های والیبال واقعاً این‌طور نیست.

  وی تأکید می‌کند: اتفاقاً من معتقدم اگر خانم‌ها به استادیوم بیایند سمت و سوی شعارها بهتر می‌شود. این یک انرژی مضاعفی است که بهتر است شامل حال خانم‌ها هم بشود.

  تاریخ انتشار: ۲۰:۱۴:۱۱ | دوشنبه, ۸ / تیر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.