Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • فرمانده نیروی انتظامی خوزستان در گفتگو با رهیاب :

  با کسانی که به حجاب و عفاف جامعه دهن کجی می کنند برخورد خواهد شد

  عصر بهبهان : سرداراسحاقي اظهار داشت:برخی ها در خصوص حجاب و عفاف جامعه دچار سهل انگاری و غفلت هستند اما کسانی که بخواهند دهن کجی کنند حتما با آنها برخورد خواهیم کرد.


  سرداراسحاقي فرمانده نيروي انتظامي خوزستان در گفتگو با رهیاب  پیرامون افزایش بدحجابی در فصل تابستان اظهار داشت:آنچه مسلم است وقتی فصل گرما می شود دو مشکل داریم اول اینکه یک عده ای لباس های سبکتر می پوشند و برای رهایی  از گرمای  دنیا خود را گرفتار آتش آخرت می کنند.


  وی ادامه داد:نکته دوم به خاطر جابه جایی و مسافرانی است که به شهرها می آیند این مسئله فقط مختص خوزستان هم نیست و در همه کشور در فصل تابستان این مسئله وجود دارد.

  سرداراسحاقي تصریح کرد:برنامه های را برای برخورد با بدپوششی در دستور کار خود داریم و با قاطعیت هم این موضوع را دنبال می کنیم خواهران بسیجی هم در بحث تذکر لسانی به ما کمک می کنند.

  وی اضافه کرد:کسانی که در برابر تذکر لسانی دهن کجی یا مقاومت می کنند در مسیر تشکیل پرونده و برخوردهای قانونی بعدی قرار می گیرند.

  فرمانده نيروي انتظامي خوزستان تاکید کرد:در برنامه امنیت اخلاقی که برای ماه رمضان در نظر گرفته شده است برخورد با پدیده بدحجابی را تشدید خواهیم کرد. 

  وی ادامه داد:ملت بزرگ ایران در به دست آوردن این ارزش ها جوانان زیادی را فدا کرده است در روزهای گذشته هم شاهد تشییع باشکوه شهدای غواص بودیم لذا احترام به خون این شهدا را بانوان باید مورد توجه قرار دهند.

  سردار اسحاقی در پایان عنوان کرد:برخی ها در خصوص حجاب و عفاف جامعه دچار سهل انگاری و غفلت هستند اما کسانی که بخواهند دهن کجی کنند حتما با آنها برخورد خواهیم کرد.

  تاریخ انتشار: ۱۰:۰۷:۴۶ | شنبه, ۳۰ / خرداد / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.