Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • چند رسانه ای عصر بهبهان :

  بی مهری دولت تدبیر به مسکن مهر آغاجاری به روایت تصویر

  عصر بهبهان : یکی از شهروندان خبرنگار فیلمی از آماده نشدن مسکن مهر پس از هفت سال در آغاجاری را برای باشگاه خبرنگاران ارسال کرده است که اوج بی توجهی دولت یازدهم به وضعیت مسکن مهر را نشان می دهد.


  به گزارش عصر بهبهان ، عملیات ساخت «مسکن مهر» به عنوان بزرگترین پروژه عمرانی در تاریخ فعالیتهای زیرساختی کشور با ساخت 4 میلیون واحد مسکونی شهری و روستایی و اعتبار 80 هزار میلیارد تومان تسهیلات و آورده مردم در سراسر کشور در دولت گذشته آغاز شد.


  محمد شهیدزاده مدیر کل بنیاد مسکن خوزستان سال 1390 در جلسه شورای مسکن این شهرستان در خصوص مسکن مهر آغاجاری اظهار داشت: متاسفانه با وجود اینکه بیش از 2 هزار نفر متقاضی مسکن مهر پای کار بوده و ظرفیت خوبی نیز در پروژه آغاجاری وجود دارد اما به دلیل مشکلی که بحث سند مسکن مهر آغاجاری وجود داشت این پروژه مهم عقب مانده است.


  وی افزود: با تلاش‌ها و پیگیری‌های فراوان راهکارهای لازم به منظور حل مشکل موجود در بحث سند ارائه شده اما تاکنون عملی نشده‌اند.


  شهیدزاده بیان کرد: چنانچه این راهکارها به مرحله اجرا برسند مسکن مهر آغاجاری احیا و در واقع کل شهرستان آغاجاری احیا و زنده می‌شود.

   

  حال با این اوصاف چرا نباید با نشست های هم اندیشی ، چاره ای برای این طرح حیاتی اندیشیده شود و وضعیت مسکن را در شهرستان آغاجاری از این بداحوالی خارج کنند ، با کدام استدلال باید انتظار کشید تا شاید طرف های دعوی موضوع کنار بیایند و مردم  و متقاضیان را از این سردرگمی بیرون آورند ، مسلما این مسئله جز با پیگیری های مستمر مسئولین این شهرستان میسر نخواهد بود .

   

   

  امید است مسئولین اجرایی و نظارتی شهرستان آغاجاری در خصوص این مسئله پاسخ قابل دفاعی داشته باشند و با این انتظار آمادگی خود را برای شنیدن توجیهات متولیان طرح اعلام میکنیم.


  در همین خصوص یکی از شهروندان خبرنگار فیلمی از آماده نشدن مسکن مهر پس از هفت سال در آغاجاری را برای باشگاه خبرنگاران ارسال کرده است که اوج بی توجهی دولت یازدهم به وضعیت مسکن مهر را نشان می دهد.

  تاریخ انتشار: ۱۹:۱۷:۴۳ | جمعه, ۱۴ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.