Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  چه کسانی از تعطیلی نمایشگاه بهاره خوشحالند مردم یا بازاریان ؟

  عصر بهبهان : موج استقبال شهروندان ازعرضه کالاهای نمایشگاه بهاره در ساعات مختلف شبانه روز نشانگر رضایت آنها از سهولت دسترسی به نیازمندی های خود و وضعیت قیمت محصولات این نمایشگاه به شمار می رود که متاسفانه تعدادی از فروشندگان بازار ثابت بهبهان با نادیده گرفتن تمایلات مردمی قصد فشار به دستگاهها برای تعطیلی این مراکز دارند.


   به گزارش عصر بهبهان ، در حالی که هدف از برگزاری این نمایشگاه و یا نمایشگاه هایی از این قبیل، کاهش و یا حذف فعل و انفعالات توزیع کننده کالا مانند حمل و نقل، هزینه و.... می باشد و عرضه کالا بواسطه تولید کننده بدون وجود واسطه است اما برخی فروشندگان ثابت بازار با نادیده گرفتن شرایط دشوار مردم در آستانه خرید نوروزی خواستار تعطیلی نمایشگاه شدند.


  موج استقبال شهروندان ازعرضه کالاهای نمایشگاه بهاره در ساعات مختلف شبانه روز نشانگر رضایت آنها از سهولت دسترسی به نیازمندی های خود و وضعیت قیمت محصولات این نمایشگاه به شمار می رود که متاسفانه تعدادی از فروشندگان بازار ثابت بهبهان با نادیده گرفتن تمایلات مردمی قصد فشار به دستگاهها برای تعطیلی این مراکز دارند.


  گزارش ها از حضور مردم در راهروهای این نمایشگاه و رضایت نسبی از عرضه کالاها به خوبی نشان می دهد وجود چنین نمایشگاههایی در سطح شهر نه تنها نیازمندی های اقشار کم درآمد را مرتفع میکند بلکه یک نوع تعدیل قیمت در آستانه تحویل سال جدید در سطح بازار ایجاد میکند .


  با این حال معلوم نیست که چه کسانی از خوشحالی مردم نگرانند و با تحریک بازاریان اقدام به راه اندازی اعتصاب خیابانی میکنند تا مسئولین امر از ادامه فعالیت این نمایشگاه جلوگیری کنند در حالی که موج استقبال مردمی روز به روز در حال افزایش است .


  هر چند که کاستی هایی در این نمایشگاه ها مشهود و غیر قابل انکار است اما آنچه که هویداست مردم به خوبی از شرایط پیش آمده استقبال کرده اند و وجود آن را عامل تعدیل قیمت ها می دانند .


  الاایحال برخی فروشندگان از این وضعیت نگران هستند و خواستار تعطیلی این نمایشگاه شدند در حالی که تمایلات مردمی هیچ گاه در اولویت توجه آنها نبوده است تا از این رهگذر منافع خود را بر نیازمندی های مردمی ارجحیت بخشند اما به نظر می رسد مسئولین این نکته را به خوبی آگاهند که وجود نمایشگاه از ضروریات توجه به مردم در آستانه تحویل سال جدید است .


  تاریخ انتشار: ۰۹:۳۵:۱۰ | پنجشنبه, ۱۳ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.