Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
  • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
  • فهرست نامزدهای ائتلاف اصولگرایان

    عصر بهبهان : بنا بر اعلام ائتلاف‌ اصولگرایان کشور، لیست ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان در 142 حوزه انتخابیه کشور با اسامی افراد مشخص شد.


    بنا بر اعلام ائتلاف‌ اصولگرایان کشور، لیست ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان در 142 حوزه انتخابیه کشور با اسامی افراد مشخص شد.

    آذربایجان شرقی

    حوزه انتخابیه تبریز: محمدحسین فرهنگی، حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی، احمد علیرضابیگی، محمداسماعیل سعیدی و خانم معصومه راشد، آقای لطیف لطیفی

    حوزه انتخابیه بستان‌آباد: احد خیری

    حوزه انتخابیه ملکان: شهروز افخمی

    حوزه انتخابیه شبستر: علی علی‌لو

    حوزه انتخابیه سراب: روشنی

    حوزه انتخابیه میانه: یعقوب شیویاری، محمدرضا حاجی‌اصغری

    حوزه انتخابیه اهر و هریس: حسینیان

    حوزه انتخابیه کلیبر و هوراند: الله قلی قلی زاده

    هشترود و چاراویماق: غلامحسین شیری علی‌آباد

    استان آذربایجان‌غربی

    حوزه انتخابیه ارومیه: قاضی‌پور، ابراهیم بازیان، سلمان ذاکر

    حوزه انتخابیه بوکان: سلیمان فیضی

    حوزه انتخابیه خوی و چایپاره: تقی کبیری

    حوزه انتخابیه میاندوآب و تکاب: مهدی عیسی‌زاده

    حوزه انتخابیه سلماس: رسول جلایر

    استان اردبیل

    حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین: منصور حقیقت‌پور، مصطفی افضلی‌فرد، صدیف بدری

    حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار: امیدعلی رعنایی

    حوزه انتخابیه گرمی: ولی اسماعیلی

    حوزه انتخابیه مشگین‌شهر: عباس‌زاده مشکینی

    حوزه انتخابیه خلخال و کوثر: بشیر خالقی

    استان اصفهان

    حوزه انتخابیه اصفهان: حجت‌الاسلام والمسلمین احمد سالک، حمیدرضا فولادگر، ‌مجتبی خیام‌نکویی، کمال حیدری و مجید نادرالاصلی

    حوزه انتخابیه کاشان و آران بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد

    حوزه انتخابیه اردستان: حجت‌الاسلام  سیدصادق طباطبایی‌نژاد

    حوزه انتخابیه برخوار و میمه: حسینعلی حاجی‌دلیگانی

    حوزه انتخابیه خمینی‌شهر و درچه: سیدمحمدجواد ابطحی

    حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: حجت‌الاسلام  محمدرضا آقایی

    حوزه انتخابیه فریدن، چادگان، فریدون‌شهر، بوئین و میاندشت: اکبر  ترکی

    حوزه انتخابیه فلاورجان: سیدناصر موسوی‌لارگانی

    حوزه انتخابیه نجف‌آباد، تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی

    استان ایلام

    حوزه انتخابیه ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول: روح‌الله ناصرزاده و حجت الاسلام والمسلمین عمران احمدی.

    حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره: محمدتقی محمدی.

    استان بوشهر


    حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم: عبدالکریم جمیری

    حوزه دشتستان: غلامرضا مختاری

    حوزه انتخابیه دیر، کنگان، جم و عسلویه: موسی احمدی

    حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان: سید کمال‌الدین شهریاری

    استان تهران

    حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس: مرتضی آقاتهرانی، یحیی آل‌اسحاق، فاطمه آلیا، سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد، لاله افتخاری، زهره الهیان،‌ مهرداد بذرپاش، احمد توکلی، محمدنبی حبیبی، غلامعلی حدادعادل، پرویز داوودی، مجتبی رحماندوست،‌ فاطمه رهبر، علیرضا زاکانی، محمد سلیمانی، زهره طبیب‌زاده‌نوری، محمدجواد عامری‌شهرابی، حجت‌الله عبدالملکی، لطف‌الله فروزنده، سیدعلی قریشی، اسماعیل کوثری، غلامرضا مصباحی‌مقدم،‌ حسین مظفر، سیدمسعود میرکاظمی،‌ الیاس نادران،‌ محمد ناظمی‌اردکانی، سیدمحمود نبویان، بیژن نوباوه‌ وطن، مرضیه وحیددستجردی، مهدی وکیل‌پور.

    استان خراسان رضوی


    حوزه انتخابیه مشهدمقدس و کلات: حجت‌الاسلام محمدحسین حسین‌زاده بحرینی، حجت‌الاسلام پژمانفر، رضا شیران، امیرحسین قاضی‌زاده و جواد کریمی.

    حوره انتخابیه کاشمر: اسماعیل‌نیا.

    حوزه انتخابیه قوچان: حجت‌الاسلام عباسعلی رستمی.

    حوزه انتخابیه چناران و بینالود: محمد دهقان.

    حوزه انتخابیه سبزوار: بروغنی و عنابستانی.

    حوزه انتخابیه گناباد: محمد صفایی.

    حوزه انتخابیه نیشابور: حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا و علی مروی.

    حوزه انتخابیه درگز: رزمیان.

    حوزه انتخابیه فریمان و سرخس: احسان قاضی‌زاده.

    حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه: ابوالقاسم خسروی.

    حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار: امیر کلالی

    استان خراسان شمالی

    حوزه انتخابیه بجنورد: قاسم جعفری و موسی‌الرضا ثروتی.

    حوزه انتخابیه شیروان: علی جدی.

    حوزه انتخابیه فاروج: حجت‌الاسلام عباسعلی رستمی.

    حوزه انتخابیه اسفراین: هادی قوامی.

    استان خراسان جنوبی

    حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه: نظر افضلی.

    حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان: محمد باقر عبادی راهی

    حوزه انتخابیه قائن و زیرکوه: فلاحتی

    استان خوزستان

    حوزه انتخابیه اهواز: سیدشکرخدا موسوی و ناصر سودانی

    حوزه انتخابیه آبادان: غلامرضا شرفی و سید محمد مولوی

    حوزه انتخابیه ایذه و باغ‌ملک: سیدهادی طباطبایی

    حوزه انتخابیه دشت آزادگان: قاسم ساعدی

    حوزه انتخابیه شوش: سید راضی نوری

    حوزه انتخابیه بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی: حبیب آقاجری

    حوزه مسجد سلیمان: ورناصری

    استان زنجان

    حوزه انتخابیه زنجان و طارم: محمد اسماعیلی و سیروس میانجی.

    حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود: حجت‌الاسلام علی باقری.

    حوزه انتخابیه خدابنده: سید محمدعلی موسوی.

    حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه: محمدرضا خان‌محمدی خرمی.

    استان سمنان

    حوزه انتخابیه سمنان، سرخه و مهدی‌شهر: علیرضا خسروی.

    حوزه انتخابیه شاهرود، میامی و بسطام: سید حسن حسینی

    حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری

    حوزه انتخابیه دامغان: ابوالفضل حسن‌بیگی

    استان سیستان و بلوچستان

    حوزه انتخابیه زاهدان: حسینعلی شهریاری

    استان فارس

    حوزه انتخابیه شیراز: سید احمدرضا دستغیب، فریدون عباسی، جعفر قادری، حسین نجابت

    حوزه انتخابیه جهرم: محمدرضا رضایی.

    حوزه انتخابیه فسا: محمدحسن دوگانی.

    حوزه انتخابیه اقلید: الیاس طاهری.

    حوزه انتخابیه سروستان، خرامه و کربال: داریوش اسماعیلی.

    حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین: حجت‌الاسلام سیدیونس موسوی.

    حوزه انتخابیه سپیدان: احمد اسفندیاری.

    حوزه انتخابیه آباده، خرم‌بید و بوانات: سید ابراهیم حسینی

    حوزه انتخابیه لامرد و مهر: سیدموسی موسوی

    حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت: محمدجواد عسکری

    حوزه انتخابیه استهبان و نی‌ریز: فرهاد طهماسبی

    حوزه انتخابیه مرودشت ارسنجان و پاسارگاد: مهدی برومندی

    حوزه انتخابیه لارستان، گراش و مهر: جمشیدجعفرپور

    استان قزوین


    حوزه انتخابیه قزوین، آبیک والبرز: حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی، خانم فاطمه محمدبیگی

    حوزه انتخابیه تاکستان: رجب رحمانی

    حوزه انتخابیه بوئین زهرا، آوج: روح الله عباسپور

    استان قم


    حوزه انتخابیه قم: حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی، رضا امیرآبادی و حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور.

    استان کرمان

    حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه: علیرضا منظری توکلی

    حوزه انتخابیه بم، ریگان و فهرج: موسی غضنفرآبادی

    حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان: حسن رحمانی

    حوزه انتخابیه شهربابک: حسین فتاحی

    حوزه انتخابیه کرمان و راور: محمدمهدی زاهدی، غلامرضا پورابراهیمی

    حوزه انتخابیه رفسنجان: سید محمدحسین حسینی

    استان کرمانشاه

    حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین: حسن سلیمانی

    حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستان‌های سرقلعه و جیگران: شهاب نادری

    حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا

    حوزه انتخابیه کرمانشاه: عبدالرضا مصری، محمد کرمی‌راد

    حوزه انتخابیه حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو: علی جلیلیان

    استان کهگیلویه و بویراحمد

    حوزه انتخابیه گچساران و باشت: علی پولادی‌وندا.

    حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: ستار هدایتخواه.

    استان گلستان

    حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر: رضا صابری

    حوزه انتخابیه علی‌آباد کتول: رحمت‌الله نوروزی

    حوزه انتخابیه کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان: رحمت جلالی

    حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا: سیدعلی طاهری

    حوزه انتخابیه گنبدکاووس: سلیمان عباسی

    استان گیلان

    حوزه انتخابیه رودبار: عباس صفایی

    حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل: ذبیح‌الله نیکفر

    حوزه انتخابیه رودسر و املش: اسدالله عباسی

    حوزه انتخابیه لنگرود: گل‌آقا پورعباس

    حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال: محمود شکری

    استان لرستان

    حوزه انتخابیه بروجرد: علاءالدین بروجردی و عباس گودرزی، بهرام بیرانوند

    حوزه انتخابیه دورود و ازنا: حسین گودرزی

    حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان: علی امامی‌راد

    حوزه انتخابیه پلدختر: سید حمیدرضا کاظمی

    استان مازندران

    حوزه انتخابیه آمل: سید ضیاالدین کاظمی دینان.

    حوزه انتخابیه تنکابن، عباس آباد و رامسر: غلامرضا مشایخی.

    حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت: سید هاشم فاطمی چتن

    حوزه انتخابیه قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سیمرغ و سوادکوه شمالی: سید علی ادیانی راد و کمال علی‌پور خنکداری.

    حوزه انتخابیه ساری و میاندورود: محمد باقر پیشنمازی و منصور علی زارعی

    حوزه انتخابیه بابل: حجت الاسلام ناصری و مومنی

    حوزه انتخابیه بهشهر: حمد علی مقیمی

    حوزه انتخابیه بابلسر:  ولی الله نانواکناری

    حوزه انتخابیه نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی

    استان مرکزی


    حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان: محمدحسن آصفری و علی‌اکبر کریمی.

    حوزه خمین: مجتبی ابراهیمی

    حوزه ساوه و زرندیه: شهلا میرگلوبیات

    حوزه شازند: قاسم عزیزی

    حوزه محلات و دلیجان: حجت‌السلام علیرضا سلیمی

    حوزه فراهان، تفرش و آشتیان: ولی‌الله بیاتی

    استان هرمزگان

    حوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر: هاشمی تختی، محمد عاشوری

    حوزه انتخابیه بندرلنگه و بستک و پارسیان: احمد  جباری

    حوزه انتخابیه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: عبد الکریم هاشمی

    استان همدان

    حوزه انتخابیه اسدآباد: اکبر رنجبرزاده

    حوزه انتخابیه تویسرکان: محمد مهدی مفتح

    حوزه انتخابیه ملایر: احمد آریایی‌نژاد، احد آزادی‌خواه

    حوزه انتخابیه نهاوند: حسن بهرام‌نیا

    حوزه انتخابیه همدان و فامنین: حمید‌رضا حاجی‌بابایی و سید محمد کاظم حجازی

    حوزه انتخابیه رزن: عطالله سلطانی صبور

    حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ: محمد علی پور مختار

    استان یزد

    حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: محمدصالح جوکار.

    حوزه انتخابیه اردکان: سیداکبر  حسینی‌نژاد.

    حوزه انتخابیه تفت و میبد: حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش.

    حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز: محمدرضا بابایی.

    تاریخ انتشار: ۰۱:۰۲:۴۹ | جمعه, ۳۰ / بهمن / ۱۳۹۴
    اشتراک گذاری

    دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

    Leave a reply

    نام:: _REQ_FIELD
    _CF_EMAIL: غیر فعال
    وبسایت::
    دیدگاه: _REQ_FIELD