Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
  • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
  • اسامی نهائی نامزدهای تایید صلاحیت شده ۱۴ حوزه انتخابیه استان خوزستان

    عصر بهبهان : اهواز- رئیس ستاد انتخابات استان خوزستان اسامی نهائی افراد تایید صلاحیت شده در ۱۴ حوزه انتخابیه اصلی و ۱۳ حوزه انتخابیه فرعی استان خوزستان را اعلام کرد. فرج الله خبیر بامداد چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از مجموع ۶۰۲ فرد ثبت نام شده برای نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خوزستان در نهایت ۳۶۳ نفر توسط شورای نگهبان تایید شدند.


    فرج الله خبیر بامداد چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از مجموع 602 فرد ثبت نام شده برای نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خوزستان در نهایت 363 نفر توسط شورای نگهبان تایید شدند. 
    وی گفت: این افراد از روز 29 بهمن ماه به مدت یک هفته مجاز خواهند بود که برنامه های تبلیغاتی خود را انجام دهند. 
    وی افراد تایید صلاحیت شده توسط شورای نگهبان را به تفکیک حوزه ها به شرح زیر اعلام کرد: 

    ***حوزه انتخابیه آبادان: 
    1- مهرزاد ارشدی 
    2- ناصر اقبالی 
    3- مجاهد امام پوری 
    4- ابوالقاسم امان کاه 
    5- فرزاد آذر نسب 
    6- محمد حسین بختیاری 
    7- سعید بغلانی صوینخی 
    8- علی بهارستانی 
    9- مرتضی تفرشی 
    10- ستار جابری پور
    11- میلاد جانقربان لاریچه 
    12- سید عبدالصالح جلویانی 
    13- فاضل حاجی زاده ابراهیمی 
    14- عبداله حمیدی 
    15- فریده حمیدی 
    16- عبدالرحیم خلف مراد 
    17- جمشید خلقی 
    18- سید حسین دهدشتی 
    19- یوسف ستاره ناصری 
    20- جواد سعدون زاده 
    21- غلامرضا شرفی 
    22- سید رضا غرابی 
    23- ناجی فرحانی صدر 
    24- غلامرضا فیروزی 
    25- نصیر کردی 
    26- رسول کشتکار 
    27- عامر کعبی 
    28- محمد گذاری 
    29- جلیل مختار 
    30- سید امیر موسوی 
    31- سید محمد موسوی 
    32- سید علی موسوی جرف 
    33- محمد مولوی 

    ***حوزه انتخابیه اندیمشک 

    1- فریدون حسنوند 
    2- صید عیسی دارایی 
    3- معصومه رحیمی پور 
    4- علی زمانی 
    5- مرضیه زمانی
    6- بهرام شیخ دورق 
    7- محمد تقی صفری 
    8- داریوش عباسی 
    9- سعادت عبدولی 
    10- جهانبخش قلاوند 
    11- خیراله قلاوند 
    12- امیر قنبری همایکوه 
    13- مسعود رضا ماکنالی 
    14- بابک مرادی 
    15- فرشاد مه نگار 
    16- مرید نیازی 

    ***حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون 

    1- داریوش آشناگر
    2-محمد آل کثیر فرحانی 
    3- علی اعطا 
    4- محمد الماسی نژاد
    5- ادریس افشین 
    6- محمد امیر 
    7- مهران انجیل زاده 
    8- غلام حسن اورکی 
    9- بیت اله بابادی 
    10- محمد بخشی 
    11- یاسر بروایه 
    12- غلامرضا بساک 
    13- شمس اله بهادری 
    14- رضا بهمنش 
    15- سلطانعلی بهمنی 
    16- مهدی بهمئی 
    17- ایوب بهمئی نژاد 
    18- ابراهیم بیت مشعل 
    19- غلامعباس پدین 
    20- محمد تائید 
    21- غلامرضا تقوی 
    22- مهرداد تقیان 
    23- یعقوب جنادله 
    24- شبیب جویجری
    25- کورش جهانگیری باورصاد 
    26- محمد امین چلداوی 
    27- مصطفی حامد نژاد 
    28- بابک حجتی 
    29- سالم حزابی پور 
    30- سید شریف حسینی 
    31- سید کریم حسینی 
    32- آقایار حسینی 
    33- سید حمزه علی حسینی شهپری 
    34- احمد حمیداوی 
    35- جهاد حمیدی 
    36- عبدالرضا حمیدیان زاده 
    37- مهدی حیاتی 
    38- جاسم خلیف زاده 
    39- محسن درفشان 
    40- سعید دشتی نژاد 
    41- علیرضا دهقانی 
    42- مصطفی رجبی بهشت آباد 
    43- ابراهیم زلقی 
    44- کورش زنگنه 
    45- علی ساری 
    46- محمد سبحانی 
    47- محمد علی سبزوار 
    48- حسن سلیمانی 
    49- سهیلا سواری 
    50- ناصر سودانی 
    51- موسی سیاح 
    52- ایرج شهسواری 
    53- مهدی شیخ انصاری 
    54- سیروس شیروانی اردلی 
    55- حسین صالحی 
    56- امید صباحی خواه 
    57- سید سجاد طباطبائی 
    58- سید تاج الدین طباطبائی 
    59- احسان طحان زاده 
    60- جلال طرفی علیوی 
    61- حسین ظاهری عبده وند 
    62- محمد حسین ظریف 
    63- علیرضا عامری 
    64- علی عباسی عبیات 
    65- فاضل عبدالخانی 
    66- سید حسن عبودی 
    67- سینا عطار روشن 
    68- سید شریف علوی محمدیان 
    69- علیرضا قاسم آقا 
    70- عبدالمجید قبیتی 
    71- جواد کاظم نسب 
    72- پروین کاوه نافچی 
    73- غلامعباس کایدانی 
    74- آزاده کرد زنگنه 
    75- عباس کریمی 
    76- حسن کریمی 
    77- عبدالامیر کعب عمیر 
    78- محمد علی کفائی فر 
    79- محمد کلاه چی 
    80- امین کمالی 
    81- زهرا لطفی نژاد 
    82- بهمن لطیفی 
    83- مجید مسعودی مراقی 
    84- شهرام مشعشعیان اصل 
    85- محمد مهدی مطیعی 
    86- علی مقدس حسین زاده 
    87- سید کریم موسوی 
    88- سید فتح اله موسوی 
    89- سیده سمیه موسوی 
    90- سید احمد موسوی 
    91- سید شکر خدا موسوی 
    92- سید سعید موسوی فخر 
    93- محمد مهر دوست 
    94- قاسم میاح 
    95- شهرام نظری 
    96- خیریه نیسی 
    97- مینا نیسی 
    98- عبدالکاظم نیسی 
    99- عبدالرحمان نیک سرشت 
    100- عباس همتی 
    101- همایون یوسفی 

    ***حوزه انتخابیه ایذه و باغملک

    1- علی ضامن احمدپور
    2- هوشنگ احمدی سر صحرا
    3- عیسی قلی احمدی نیا
    4- مجتبی اسکندری سبزی
    5- خدا کرم افکار
    6- عبداله ایزدپناه
    7- فتح اله حاجتی
    8- روزبه حسین زاده
    9- فرج الله خیری زاده
    10- رامین دانشوری
    11- حجت اله درویش پور
    12- محمد سبزعلی زاده
    13- محمدعلی سعیدی
    14- جمشید سلحشور
    15- شاهین شالو چهارتنگی
    16- مهین شالوئی چهاربنیچه
    17- منصور شیرزادی
    18- سیدعلیرضا طباطبائی
    19- سید هادی طباطبائی
    20- حسینعلی قلی پور
    21- علی رضا قیصری
    22- نقی کاظمی
    23- ملک محمد کاوسی بلوطکی
    24- مراد کردنژادی
    25- جعفر کی بندریان
    26- محمد کیانی
    27- شهرام کیانی
    28- ذوالفقار کیانی شاه وندی
    29- سعید لجم اورک پور
    30- مهدی مال ویرانی
    31- خداداد محمدی
    32- یوسف محمودی
    33- قاسم مقصودی
    34- اسکندر ممبینی
    35- سیدقاسم موسوی
    36- علی رضا مهدی پور
    37- شاپور نظر پور


    ***حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه و هندیجان

    1- عبدالرضا البوغبیش
    2- حبیب آقاجری
    3- محمد بزرگمهر
    4- محمدجشنی
    5- حاتم حیدری
    6- عادل خضیری
    7- علی دژمان
    8- عبدالسید شریفات
    9- عزیز شریفی
    10- رضا شیرانی تک آبی
    11- جمال صالح زاده
    12- حیدر عبادی
    13- حبیب قاسمی
    14- محسن قلندرنژاد
    15- محمدرضا قنواتی
    16- علی گلمرادی
    17- احسان گنجی
    18- سید ادریس مشعلی
    19- علی مصطفوی اصل
    20- سیدمصطفی موسوی
    21- جمال موسویان

    ***حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری

    1- عزت اله اشتری لرکی
    2- عزیزاله بابلی بهمئی
    3- کیامرث باج
    4- علی تقی زاده
    5- فریدون جلوزاده
    6- حامد حیدرپور کیاسرا
    7- مراد راهداری
    8- عزیزالله سالاری
    9- سید هاشم سیدی
    10- محمدباقر شریعتی
    11- محمودرضا ضرغامی
    12- ابوالحسن غلامی پور
    13- حبیب اله کشت زر
    14- علی مژدهی
    15- سید سعید میری

    ***حوزه انتخابیه خرمشهر 

    1- سیدجواد ادریس پور
    2- سید فواد البوشوکه
    3- علی ثمره بچاری
    4- عبدالحسین حربی
    5- سیدرضا حسینی
    6- محمدباقر حقی
    7- فاروق حمیدانی پور
    8- جمشید خباری
    9- فاخر ربیعی فر
    10- عبدالله سامری
    11- محمد صالح سواریان
    12- سیدعدنان عدنانی
    13- یونس محمدی
    14- کفاح مسعودی

    ***حوزه انتخابیه دزفول

    1- عبدالرضا احسانی نیا
    2- ابوذر ادیبی
    3- داریوش اقتداری
    4- فرزانه اکبرنیا
    5- علی انصاری
    6- علی محمد آخوندعلی
    7- عبدالرضا بن جوادطالبی
    8- عباس پاپی زاده پالنگان
    9- محسن جلواتی
    10- ناصر چهره گشا
    11- مریم حسین زاده کوهساری
    12- مهدی رضا درویش زاده
    13- سید حسن رجبی
    14- رقیه رستمی
    15- علیرضا ستایش مهر
    16- مصطفی سخاوت
    17- زهراسادات سلیمان زاده
    18- عبدالحسین شاه حسین نجف آبادی
    19- محمدحسین شاه حیدر
    20- علیرضا صدرا
    21- مجتبی ضیائی مهر
    22- احمد عبدالله پور
    23- فرنگ عیسی پور
    24- محمدحسین فرحمند
    25- محمد علی قاسمی
    26- اعظم کریمی یگانه
    27- محمدحسین لطفی
    28- سیدمحمد متقی پور
    29- علیرضا مختاری زاده
    30- عبدالحسن همتی مقدم

    ***حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه 

    1- حسین اسدی
    2- رحیم الهایی سحر
    3- سید علی پورهاشمی
    4- خالد حمودی عبیدی
    5- مجید داغری
    6- قاسم ساعدی
    7- محمد سواری
    8- علی سواری
    9- مهدی شرفی
    10- یعقوب کلابی ایرانی
    11- مهدی مولاهویزه
    12- سیدعلیرضا میرجعفری
    13- علی ناصری

    ***حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر

    1- یعقوب احمدی
    2- عبدالرحیم امیریان
    3- محمدرضا بهمئی
    4- شمس اله بهمئی
    5- حمداله بیگدلی فر
    6- پوران جعفری نژاد
    7- احمد حمید
    8- ندا رزیجی
    9- عماد شریفی
    10- سیدمحسن ضیائی
    11- بیژن طلاوری
    12- عبدالحسین عفت نژادمحبی
    13- اصغر علی پور
    14- هوشنگ کمائی عسکری
    15- ابراهیم متینیان
    16- اقبال محمدیان
    17- ایرج ممبینی
    18- سیدناصر موسوی
    19- سیدعیسی میرسالاری

    ***حوزه انتخابیه شادگان

    1- عبدالامام ال بوغبیش
    2- آمنه بشیری
    3- هاشم خنفری پورجعفری
    4- مصطفی دورقی
    5- مرتضی زاهدی
    6- ناصر زایری
    7- رضا شاوردی
    8- مجید ناصری نژاد

    ***حوزه انتخابیه شوش

    1- عبدالجلیل بیلاوی
    2- بیژن چگنی
    3- قاسم حیدری نیا
    4- عماد سعدونی
    5- سیدعباس سیدنور
    6- کاظم کثیر
    7- محمد کعب عمیر
    8- حمید لویمی
    9- سیدرسول موسوی
    10- سید راضی نوری

    ***حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند

    1-محمد رضا آملازاده
    2- علیرضا اکبری زاده 
    3- محمد اکبری نیا
    4- فاخر باوی
    5- علی نبی اگبه
    6- سید محمد حسین جزایری 
    7- پرویز جعفری خالص
    8- بهروز حسینی زاده 
    9- رمضان حسینی پناه
    10- محمود خرم دل
    11- سیدمحمد سادات ابراهیمی
    12- منصور سلیمانی راد
    13- ابوالقاسم شمس آبادی
    14- خسرو صالح زاده
    15- اسحق عسکری
    16- سیدعلی علوی فر
    17- منوچهر علیزاده
    18- سهراب گیلانی
    19- محمدزمان لاله زاری
    20- رها متقیان فرهادی
    21- علی نظر ممبینی
    22- پوران منجزی
    23- عباس نوری

    ***حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی و اندیکا

    1- سعید بهزادی
    2- بهنام بهزادی نژاد
    3- سیروس جمال پور
    4- علی یار حسینی
    5- مجتبی داودی
    6- مجید صالح پورباورصاد
    7- سیدعابدین طباطبائی
    8- علی عسگر ظاهری عبده وند
    9- بهرام علی سینائی
    10- محسن علیجانی
    11- سیاوش کریم پورصالح بابری
    12- مانا مددی قلی پور
    13- پروانه مکوندی
    14- مازیار مولائی پارده
    15- علیرضا ورناصری قندعلی
    16- حسام ویسی زاده
    17- صفی اله هزاریان
    18- صادق یزدی
    19- فاطمه یوسفی اوروند
    استان خوزستان دارای 18 کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که باید از بین نامزدهای 14 حوزه انتخابیه اصلی و 13 حوزه انتخابیه فرعی توسط مردم انتخاب شوند.
     

    تاریخ انتشار: ۰۸:۴۵:۰۰ | چهارشنبه, ۲۸ / بهمن / ۱۳۹۴
    اشتراک گذاری

    دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

    Leave a reply

    نام:: _REQ_FIELD
    _CF_EMAIL: غیر فعال
    وبسایت::
    دیدگاه: _REQ_FIELD