Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
1 0
  • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
  • لیست نامزدهای ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان در ۵۲ حوزه انتخابیه کشور + اسامی

    عصر بهبهان : بنابر اعلام ائتلاف‌ اصولگرایان کشور لیست ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان در ۵۲ حوزه انتخابیه با اسامی افراد مشخص شد.


    دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند‌ماه امسال برای انتخاب 290 نماینده ملت در 207 حوزه انتخابیه برگزار خواهد شد.

    نامزد‌های دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از 29 بهمن‌ماه (پنج‌شنبه هفته جاری) تا ساعت 8 صبح 6 اسفندماه (پنج‌شنبه هفته آینده) می‌توانند به تبلیغ انتخاباتی بپردازند.

    بنا بر اعلام ائتلاف‌ اصولگرایان کشور، لیست ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان در 52 حوزه انتخابیه کشور با اسامی افراد مشخص شد.

    آذربایجان شرقی

    حوزه انتخابیه تبریز: محمدحسین فرهنگی، حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی، احمد علیرضا بیگی، محمداسماعیل سعیدی و خانم معصومه راشد، آقای لطیف لطیفی

    استان اردبیل

    حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین: منصور حقیقت‌پور، مصطفی‌ افضلی‌فرد و صدیف بدری

    حوزه انتخابیه مشگین‌شهر: محمود عباس‌زاده

    حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار: امیدعلی رعنایی

    حوزه انتخابیه گرمی: ولی اسماعیلی

    حوزه انتخابیه خلخال و کوثر: بشیر خالقی

    استان اصفهان

    حوزه انتخابیه اصفهان: حجت‌الاسلام والمسلمین احمد سالک، حمیدرضا فولادگر، ‌مجتبی خیام‌نکویی، کمال حیدری و مجید نادرالاصلی.

    حوزه انتخابیه کاشان و آران بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد.

    استان ایلام

    حوزه انتخابیه ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول: روح‌الله ناصرزاده و حجت الاسلام والمسلمین عمران احمدی.

    حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره: محمدتقی محمدی.

    استان بوشهر

    حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم: عبدالکریم جمیری.

    حوزه انتخابیه دیر، کنگان، جم و عسلویه: موسی احمدی.

    حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان: سید کمال‌الدین شهریاری.

    استان تهران

    حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس: مرتضی آقاتهرانی، یحیی آل‌اسحاق، فاطمه آلیا، سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد، لاله افتخاری، زهره الهیان،‌ مهرداد بذرپاش، احمد توکلی، محمدنبی حبیبی، غلامعلی حدادعادل، پرویز داوودی، مجتبی رحماندوست،‌ فاطمه رهبر، علیرضا زاکانی، محمد سلیمانی، زهره طبیب‌زاده‌نوری، محمدجواد عامری‌شهرابی، حجت‌الله عبدالملکی، لطف‌الله فروزنده، سیدعلی قریشی، اسماعیل کوثری، غلامرضا مصباحی‌مقدم،‌ حسین مظفر، سیدمسعود میرکاظمی،‌ الیاس نادران،‌ محمد ناظمی‌اردکانی، سیدمحمود نبویان، بیژن نوباوه‌ وطن، مرضیه وحیددستجردی، مهدی وکیل‌پور.

    استان خراسان رضوی

    حوزه انتخابیه مشهدمقدس و کلات: حجت‌الاسلام محمدحسین حسین‌زاده بحرینی، حجت‌الاسلام پژمانفر، رضا شیران، امیرحسین قاضی‌زاده و جواد کریمی.

    حوره انتخابیه کاشمر: اسماعیل‌نیا.

    حوزه انتخابیه قوچان: حجت‌الاسلام عباسعلی رستمی.

    حوزه انتخابیه چناران و بینالود: محمد دهقان.

    حوزه انتخابیه سبزوار: بروغنی و عنابستانی.

    حوزه انتخابیه گناباد: محمد صفایی.

    حوزه انتخابیه نیشابور: حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا و علی مروی.

    حوزه انتخابیه درگز: رزمیان.

    حوزه انتخابیه فریمان و سرخس: احسان قاضی‌زاده.

    حوزه انتخابیه تربت حیدریه: ابوالقاسم خسروی.

    حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار: امیر کلالی

    استان خراسان شمالی

    حوزه انتخابیه بجنورد: قاسم جعفری و موسی‌الرضا ثروتی.

    حوزه انتخابیه شیروان: علی جدی.

    حوزه انتخابیه فاروج: حجت‌الاسلام عباسعلی رستمی.

    حوزه انتخابیه اسفراین: هادی قوامی.

    استان خراسان جنوبی

    حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه: نظر افضلی.

    استان زنجان

    حوزه انتخابیه زنجان و طارم: محمد اسماعیلی و سیروس میانجی.

    حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود: حجت‌الاسلام علی باقری.

    حوزه انتخابیه خدابنده: سید محمد علی موسوی.

    استان سمنان

    حوزه انتخابیه سمنان، سرخه و مهدی‌شهر: علیرضا خسروی.

    استان فارس

    حوزه انتخابیه جهرم: محمدرضا رضایی.

    حوزه انتخابیه فسا: محمدحسن دوگانی.

    حوزه انتخابیه اقلید: الیاس طاهری.

    حوزه انتخابیه سروستان، خرامه و کربال: داریوش اسماعیلی.

    حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین: حجت‌الاسلام سیدیونس موسوی.

    حوزه انتخابیه سرچشمه و شهرستان سپیدان: داریوش اسفندیاری.

    استان قم

    حوزه انتخابیه قم: حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی، رضا امیرآبادی و حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور.

    استان کهگیلویه و بویراحمد

    حوزه انتخابیه گچساران و باشت: علی پولادی‌وندا.

    حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: ستار هدایتخواه.

    استان مازندران

    حوزه انتخابیه آمل:سید ضیاالدین کاظمی دینان.

    حوزه انتخابیه تنکابن، عباس آباد و رامسر: غلامرضا مشایخی.

    حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت: سید هاشم فاطمی چتن

    حوزه انتخابیه قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سیمرغ و سوادکوه شمالی: سید علی ادیانی راد و کمال علی‌پور خنکداری.

    استان مرکزی

    حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان: محمدحسن آصفری و علی‌اکبر کریمی.

    استان یزد

    حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: محمدصالح جوکار.

    حوزه انتخابیه اردکان: سیداکبر  حسینی‌نژاد.

    حوزه انتخابیه تفت و میبد: حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش.

    حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز: محمدرضا بابایی.

    این خبر تکمیل می‌شود... .

    تاریخ انتشار: ۰۰:۲۱:۲۳ | دوشنبه, ۲۶ / بهمن / ۱۳۹۴
    اشتراک گذاری

    دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

    Leave a reply

    نام:: _REQ_FIELD
    _CF_EMAIL: غیر فعال
    وبسایت::
    دیدگاه: _REQ_FIELD