Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 1
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  تنها نامزدی که در بهبهان خارج از نوبت تایید صلاحیت شد + سند

  عصر بهبهان : احسان ستاد انتخاباتی تشکیل نداد و حتی خانواده را به این ستاد فرا نخواند و برای اینکه وارد صحنه شده است تبلیغ هم نکرد ، جوری که نزدیکان از ثبت نامش آگاهی نیافتند ، اما پس از آنکه دعوتنامه ای از سوی محبوب که صاحب این دستگاه انتخابات الهی بود ، بی درنگ راهی شد و... .


  به گزارش عصر بهبهان ، در هیاهوی زد و بند های سیاسی این روزهای کشور و در حالی که همه رسانه ها و جراید تحرکات کاندیداهای انتخابات را لحظه به لحظه به قلم تحریر در می آورند ، کسانی هم بودند که فارغ از جار و جنجال های سیاسی جامعه ، صدها کیلومتر آن طرف تر در آزمونی بزرگ نماینده یک ملت شدند و در نهایت منتخب هزاران عاشق دلبسته این راه پر بهجت شدند.   


  پس از آغاز فرآیند انتخابات سرنوشت ساز و حضور داوطلبان عاشق در صحنه ایثار و مقاومت ، احسان فتحی خود را به عنوان نخستین کاندیدای این انتخابات در شهر هزار شهید بهبهان معرفی کرد و نامش را در لیست این آزمون سترگ و پر بهجت ثبت کرد.


  در هیاهوی زد و بند های سیاسی این روزهای کشور و در حالی که همه رسانه ها و جراید تحرکات کاندیداهای انتخابات را لحظه به لحظه به قلم تحریر در می آورند ، کسانی هم بودند که فارغ از جار و جنجال های سیاسی جامعه ، صدها کیلومتر آن طرف تر در آزمونی بزرگ نماینده یک ملت شدند و در نهایت منتخب هزاران عاشق دلبسته این راه پر بهجت شدند.   
  احسان ستاد انتخاباتی تشکیل نداد و حتی خانواده را به این ستاد فرا نخواند و برای اینکه وارد صحنه شده است تبلیغ هم نکرد ، جوری که نزدیکان از ثبت نامش آگاهی نیافتند ، اما پس از آنکه دعوتنامه ای از سوی محبوب که صاحب  این دستگاه انتخابات الهی بود ، بی درنگ راهی شد و... .


  احسان تنها نامزدی بود در شهر بهبهان که در این مقطع حساس خارج از نوبت تایید صلاحیت شد و پا به صحنه انتخابات عاشقی گذاشت ، در این حال با اکثریت آرا به نمایندگی از این شهر راهی دیدار معبود شد.   

  کاندیدای انتخابات سیاسی در این میان اما یکی پس از دیگری وارد صحنه سیاسی شدند تا در امنیتی که به برکت خون این شهیدان به وجود آمده در سنگری دیگر مدافع ارزش های انقلاب باشند و باری دیگر دست بیعت را با ولی فقیه خود بالا ببرند.
  حال که این فرصت برای فرزندان این مرز و بوم از قِبَل خون شهیدان فراهم شده است باید از هرگونه بداخلاقی های اجتماعی و سیاسی پرهیز نموده و در امتداد راه شهیدان که همانا تمسک به ولایت و آرمان های انقلاب است ثابت قدم بمانند.         

  تاریخ انتشار: ۱۹:۴۱:۳۰ | یکشنبه, ۲۰ / دی / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.