Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
  • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
  • نتایج انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور+جدول تفکیکی و جناح کاندیدا

    عصر بهبهان : نتایج دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور در جدول زیر به صورت تفکیکی مشخص شده است.


    دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح روز گذشته (جمعه) در سراسر کشور با دستور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور آغاز شد و ساعت 23:45 پایان یافت.

    نتایج دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور در این خبر به صورت تفکیکی مشخص شده است.

    در جدول زیر اصولگرایان با رنگ زرد، اصلاح طلبان با رنگ آبی، اعتدالیون بنفش و مستقلان بدون رنگ مشخص شده‌اند.

    همچنین آرای نامزدهایی که  در مرحله نخست وارد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌شوند با رنگ آبی و آرای حوزه‌هایی که به دور دوم کشیده شده‌اند با رنگ قرمز و عبارت (دور دوم) متمایز شده‌اند.

    آذربایجان شرقی
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش سیاسی نتیجه تعداد کرسی
    ورزقان رضا علیزاده اصولگرا 15891 1
    ملکان سلمان خدادادی اصولگرا 33132 1
    هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی مستقل 15058 1
    تبریز، اسکو و آذرشهر مسعود پزشکیان اصلاح‌طلب 261605 6
    احمد علیرضا بیگی اصولگرا 235314
    محمد حسین فرهنگی اصولگرا

    143379

    (دوردوم)

    زهرا ساعی اعتدال

    114384

    (دوردوم)

    علیرضا منادی اصولگرا

    113748

    (دوردوم)

    محمد اسماعیل سعیدی اصولگرا

    105329

    (دوردوم)

    میرعلی اصغر موسوی  

    102255

    (دوردوم)

    محمدرضا میرتاج‌الدینی اصولگرا

    98562

    (دوردوم)

    شهاب‌الدین بی‌مقدار اصلاح‌طلب

    96281

    (دوردوم)

    عباس عباس‌زاده اصلاح‌طلب

    88855

    (دوردوم)

    سراب و مهربان مجید نصیر پور اصلاح طلب دور دوم 1
    یوسف داوودی مستقل
    بناب ضیاالله اعزازی اصولگرا 26383 1
    بستان‌آباد محمد وحدتی هلان مستقل 20006 1
    مرند و جلفا محمد حسن‌نژاد اصولگرا

    29063

    (دوردوم)

    1
    کریم شافعی اصلاح‌طلب

    29672

    (دوردوم)

    مراغه و عجب شیر مهدی دواتگری مستقل

    29066

    (دوردوم)

    1
    محمدعلی حسین‌زاده اصولگرا

    26512

    (دوردوم)

    میانه فردین‌فرمند اصلاح‌طلب 24980 2
    یعقوب‌شیویاری اصولگرا 23919
    کلیبر و هوراند قلی‌الله قلیزاده اصولگرا 36936 1
    اهر و هریس

    بیت‌الله عبدالهی

    اصلاح‌طلب

    17072

    (دوردوم)

    1
    مهدی حسینیان اصولگرا

    13343

    (دوردوم)

    شبستر معصومه آقاپور علی‌شاهی

    اصولگرا

    12314

    (دوردوم)

    1
    علی علیلو

    اصولگرا

    8511

    (دوردوم)

     

    آذربایجان غربی
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    بوکان محمد قسیم عثمانی مستقل 47162 1
    مهاباد جلال محمودزاده اصلاح‌طلب 46856 1
    خوی سید تقی‌ کبیری اصولگرا 73694 1
    ماکو و چالداران عین‌الله شریف پور مستقل

    27799

    (دوردوم)

    1
    محرم اکبرزاده اصولگرا

    20884

    (دوردوم)

    نقده و اشنویه عبدالکریم حسین‌زاده اصلاح‌طلب 61972 1
    میاندوآب، تکاب و شاهین دژ محمد میرزایی مستقل

    49846

    (دوردوم)

    2
    مهدی عیسی‌زاده اصولگرا

    43461

    (دوردوم)

    جهانبخش محبی‌نیا اصولگرا

    48136

    (دوردوم)

    همایون هاشمی مستقل

    51488

    (دوردوم)

    سردشت و پیرانشهر رسول خضری مستقل 27760 1
    ارومیه نادر قاضی‌پور اصولگرا 169098 3
    روح‌الله حضرت‌‌پور مستقل

    86257

    (دوردوم)
     

    سید هادی بهادری اصلاح‌طلب

    102984

    (دوردوم)
     

    حاکم ممکان مستقل

    104269

    (دوردوم)

    مجید دودکانلوی میلان مستقل

    82913

    (دوردوم)
     

    سلماس رسول جلایرسرنقی اصولگرا

    18321

    (دوردوم)

    1
    شهروز برزگر کاشانی اصولگرا

    16463

    (دوردوم)

     

    اردبیل
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    پارس آباد و بیله سوار ایرج بیگدلو اصولگرا

    20499

    (دوردوم)

    1
    شکور پورحسین شقلان مستقل

    17475

    (دوردوم)

    خلخال و کوثر بشیر خالقی اصولگرا 19120 1
    مشکین شهر ولی ملکی اصلاح‌طلب   1
    گرمی سیدحمایت میرزاده اصلاح‌طلب 21399 1
    اردبیل، نمین، سرعین و نیر رضاکریمی اصلاح‌طلب 86839 3
    صدیف‌بدری اصولگرا 87784
    محمد فیضی‌زنگیر  

    62457

    (دوردوم)

    سیدکاظم موسوی  

    55511

    (دوردوم)

     

     

    ایلام
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    دهلران، آبدانان و دره‌شهر شادمهر کاظم‌زاده اصلاح‌طلب

    25522

    (دوردوم)

    1
    علی‌محمد احمدی اعتدال

    22749

    (دوردوم)

    ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران جلال میرزایی

    اصلاح‌طلب

    36470

    (دوردوم)

    2
    لطیف صادقی

    اصولگرا

    31384

    (دوردوم)

    سلام امینی

    مستقل

    39363

    (دوردوم)

    سارا فلاحی

    مستقل

    38556

    (دوردوم)

     

    اصفهان
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    کاشان، آران و بیدگل سید جواد ساداتی‌نژاد اصولگرا 70761 1
    اصفهان حمیدرضا فولادگر اصولگرا 200690 5
    ناهید تاج‌الدین اصلاح‌طلب 195066
    مینو خالقی اصلاح‌طلب 193399
    حیدرعلی عابدی اصلاح‌طلب 179230
    احمد سالک اصولگرا 176807
    خوانسار و گلپایگان علی بختیار اصلاح‌طلب 14371 1
    قمصر و نطنز مرتضی صفاری اصولگرا 37644 1
    شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی‌دلیگانی اصولگرا 60411 1
    نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی اصولگرا 64527 1
    نائین عباسعلی پوربافرانی اصولگرا 11154 1
    اردستان سید صادق طباطبائی‌نژاد اصولگرا 30075 1
    شهرضا محمدرضا آقائی اصولگرا

    16258

    (دوردوم)

    1
    سمیه محمودی اصولگرا

    12324

    (دوردوم)

    فلاورجان سیدناصر موسوی لارگانی اصولگرا 56208 1
    مبارکه زهرا سعیدی مبارکه اصولگرا 20463 1
    چادگان، فریدون‌شهر و فریدن اکبر ترکی اصولگرا 22536 1
    لنجان محسن کوهکن اصولگرا 38177 1
    سمیرم اصغر سلیمی اصولگرا

    7832

    (دوردوم)

    1
    بهروز جعفری اصولگرا

    7444

    (دوردوم)

    خمینی‌شهر سیدمحمدجواد ابطحی اصولگرا 45514 1

     

    البرز
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    ساوجبلاغ محمود بهمنی اصولگرا 50105 1
    کرج عزیز اکبریان اصولگرا 148218 2
    محمدجواد کلیوند اصولگرا 143434

     

    بوشهر
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
    دشتستان محمدباقر سعادت اعتدال 36916 1
    کنگان، دیر و جم سکینه الماسی مستقل 41804 1
    دشتی و تنگستان سیدکمال‌الدین شهریاری اصولگرا 54208 1
    بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری اصلاح‌طلب 41922 1

     

    تهران
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد اصولگرا

    12750

    (دوردوم)
     

    1
    قاسم میرزایی نیکو  

    10259

    (دوردوم)
     

    ورامین و پیشوا سید حسین نقوی حسینی اصولگرا 95144 1
    شهریار حسین گروسی

    اعتدال

    75524

    (دوردوم)

    1
    محمد محمودی

    اصلاح‌طلب

    67966

    (دوردوم)

    پاکدشت محمد قمی اصلاح‌طلب 46398 1
    رباط کریم حسن نوروزی اصولگرا

    48841

    (دوردوم)

    1
    ابراهیم نکو اعتدال

    33311

    (دوردوم)

    تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمدرضا عارف اصلاح‌طلب 1543185 30
    علی مطهری اصلاح‌طلب 1381971
    علیرضا محجوب اصلاح‌طلب 1251696
    سهیلا جلودارزاده اصلاح‌طلب 1252902
    الیاس حضرتی اصلاح‌طلب 1230584
    کاظم جلالی اعتدال 1204370
    محمدرضا بادامچی اصلاح‌طلب 1197491
    فریده اولاد قباد اصلاح‌طلب 1189744
    مصطفی کواکبیان اصلاح‌طلب 1159401
    سیده فاطمه حسینی اصلاح‌طلب 1159619
    پروانه سلحشوری اصلاح‌طلب 1139829
    ابوالفضل سروش اصلاح‌طلب 1138647
    علی نوبخت حقیقی اصلاح‌طلب 1123414
    غلامرضا حیدری اصلاح‌طلب 1122784
    مهدی شیخ   اصلاح‌طلب 1119608
    فاطمه سعیدی اصلاح‌طلب 1116259
    محمود صادقی اصلاح‌طلب 11111594
    محمدعلی وکیلی اصلاح‌طلب 1112121
    بهروز نعمتی اعتدال 1103989
    پروانه مافی اصلاح‌طلب 1103563
    فاطمه ذوالقدر اصلاح‌طلب 1102515
    محمدجواد فتحی اصلاح‌طلب 1079264
    داود محمدی اصلاح‌طلب 1071992

    سیدفرید موسوی

    اصلاح‌طلب 1075314
    محمدرضا نجفی اصلاح‌طلب 1072869
    طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی اصلاح‌طلب 1077365
    محسن علی جانی زمانی اصلاح‌طلب 1071698
    احمد مازنی اصلاح‌طلب 1066640
    علیرضا رحیمی اصلاح‌طلب 1061553
    عبدالرضا هاشم زائی   اصلاح‌طلب 1039884

     

    چهارمحال و بختیاری
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    شهرکرد اردشیر نوریان اعتدال 42152 1
    اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار علی کاظمی باباحیدری اصلاح‌طلب

    21956

    (دوردوم)

    1
    قدرت‌الله حمزه شلمزاری اصولگرا

    18197

    (دوردوم)

    بروجن خدیجه ربیعی فرادنبه اصولگرا

    14642

    (دور‌‌دوم)

    1
    علی نادری فرد مستقل

    10108

    (دوردوم)

    لردگان محمد خالدی سردشتی مستقل 38751 1

     

    خراسان جنوبی
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    بیرجند و درمیان سید محمد باقر عبادی اصولگرا 59361 1
    قائنات فرهاد فلاحتی اصولگرا 30012 1
    نهبندان و سربیشه نظر افضلی اصولگرا 19553 1
    فردوس، طبس، سرایان و بشرویه محمدرضا  امیر حسنخانی اصولگرا 51615 1

     

    خراسان رضوی
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    چناران و طرقبه محمد دهقان اصولگرا 39062 1
    مشهد و کلات امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی اصولگرا 384077 5
    حسین حسین‌زاده بحرینی اصولگرا 353118
    نصرالله پژمانفر اصولگرا 337734
    جواد کریمی قدوسی اصولگرا 324450
    رضا شیران خراسانی اصولگرا 343722
    گناباد حمید بنایی مستقل 19901 1
    تربت حیدریه سعید باستانی اعتدال

    39571

    (دوردوم)

    1
    ابوالقاسم خسروی اصولگرا

    31317

    (دوردوم)

    درگز عبدالله حاتمیان اصلاح‌طلب 11920 1
    کاشمر، بردسکن و خلیل آباد بهروز بنیادی اصلاح‌طلب 48660 1
    نیشابور حمید گرمابی اصلاح‌طلب 75686 2
    هاجر چنارانی اصولگرا 75384
    خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی اصلاح‌طلب 44379 1
    فریمان و سرخس سیداحسان قاضی‌زاده‌هاشمی اصولگرا 36743 1
    سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب حسین مقصودی اصولگرا 102345 2
    رمضانعلی سبحانی‌فر اصلاح‌طلب 75308
    قوچان و فاروج هادی‌شوشتری اصلاح‌طلب 41218 1
    تربت جام و تایباد جلیل رحیمی جهان آبادی اصلاح‌طلب 108934 1

     

    خراسان شمالی
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    بجنورد علی اکبری اصلاح‌طلب 103046 2
    علی‌قربانی اصلاح‌طلب 99204
    شیروان عبدالرضا عزیزی مستقل 27179 1
    اسفراین هادی قوامی اصولگرا 24195 1

     

    خوزستان
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    اهواز،باوی،‌حمیدیه، کارون همایون یوسفی

    اعتدال

    107784

    (دوردوم)

    3
    جواد کاظم‌نسب  

    88777

    (دوردوم)

    سیدشکرخدا موسوی  

    82200

    (دوردوم)

    سیدشریف حسینی

    اصولگرا

    71919

    (دوردوم)

    شبیب جویری

    اصولگرا

    68881

    (دوردوم)

    علی ساری  

    66954

    (دوردوم)

    ماهشهر، امیدیه و هندیجان حبیب آقاجری

    اصولگرا

    29010

    (دوردوم)

    1
    علی‌گلمرادی

    مستقل

    28687

    (دوردوم)

    شوش سید رازی نوری اصولگرا 37764 1
    اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا 39093 1
    شوشتر و گتوند سهراب گیلانی اصولگرا 36914 1
    مسجد سلیمان،لالی،هفتگل و اندیکا علی عسگر ظاهری عبده‌وند مستقل

    25646

    (دوردوم)

    1
    علیرضا ورناصری اصولگرا

    23367

    (دوردوم)

    دزفول عباس پاپی‌زاده اصولگرا 96852 1
    رامهرمز اقبال محمدیان اصولگرا 25455 1
    خرمشهر عبدالله سامری مستقل 19318 1
    شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا 24710 1
    دشت‌آزادگان و هویزه قاسم ساعدی اصولگرا 20643 1
    آبادان عامر کعبی اصولگرا 27706 3
    جلیل مختار

    مستقل

    25412
    سید محمد مولوی

    اصولگرا

    16129

    (دوردوم)

    غلامرضا شرفی

    اصولگرا

    23418

    (دوردوم)

    ایذه و باغملک سیدهادی طباطبایی اصولگرا

    25314

    (دوردوم)

    1
    هدایت‌الله خادمی مستقل

    23599

    (دوردوم)

    بهبهان محمودرضا ضرغامی اصلاح‌طلب

    20737

    (دوردوم)

    1
    حبیب‌الله کشت‌زر مستقل

    15744

    (دوردوم)
     

     

    زنجان
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    زنجان و طارم فریدون احمدی اصولگرا

    50379

    (دوردوم)

    2
    سیدافضل موسوی اصلاح‌طلب

    52351

    (دوردوم)

    علی وقف‌چی مستقل

    33695

    (دوردوم)

    کریم ‌خان محمدی اصلاح‌طلب

    31910

    (دوردوم)

    ابهر و خرمدره و سلطانیه محمدرضا خالمحمدی خرمی اصولگرا

    25037

    (دوردوم)

    1
    محمد عزیزی اصولگرا

    25324

    (دوردوم)

    خدابنده سیدالبرز حسینی

    مستقل

    16430

    (دوردوم)

    1
    احمد بیگدلی

    مستقل

    16300

    (دوردوم)

    ماهنشان و ایجرود سید مرتضی خاتمی مستقل

    13875

    (دوردوم)

    1

     

    سمنان
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    سمنان و مهدیشهر احمد همتی اصلاح طلب 31771 1
    شاهرود سیدحسن حسینی شاهرودی اصولگرا   1
    دامغان ابوالفضل حسن بیگی اصولگرا 17244 1
    گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب اصولگرا 23668 1

     

    سیستان و بلوچستان
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    زاهدان

    علیم‌یارمحمدی

    اصلاح‌طلب 98191 2

    حسینعلی شهریاری

    اصولگرا 86098
    خاش،نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین علی کرد اصولگرا 60353 1
    سراوان محمدباسط درازهیاز مستقل 60347 1
    زابل

    حبیب‌الله‌دهمرده

    اصولگرا

    114439 2
    احمد علی کیخا مستقل 64950
    چابهار، نیکشهر و کنارک عبدالغفور ایران‌نژاد اصولگرا 82473 1
    ایرانشهر و سرباز محمدنعیم امینی‌فرد مستقل 76555 1

     

    فارس
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    نیریز و استهبان فرهاد طهماسبی اصولگرا

    16330

    (دوردوم)

    1
    اصغر مسعودی مستقل

    18354

    (دوردوم)

    شیراز بهرام پارسایی   197471 4
    فرج‌الله رجبی   172883
    مسعود رضایی   142667
    علی‌ اکبری  

    132474

    (دوردوم)

    جعفر قادری  

    111961

    (دوردوم)

    لامرد و مهر سید محسن علوی اعتدال 40414 1
    داراب و زرین دشت محمدجواد عسگری

    اصولگرا

    27261

    (دوردوم)

    1

    رضا انصاری

    اصلاح‌طلب

    25055

    (دوردوم)

    خرامه، سروستان و کوار داریوش اسمعیلی اصولگرا 56941 1
    پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت محمد مهدی برومندی اصولگرا 55797 1
    آباده،بوانات و خرم‌بید رحیم زارع اعتدال 32768 1
    لارستان، خنج و گراش جمشید جعفرپور اصولگرا 38766 1
    جهرم محمدرضا رضایی‌کوچی   53882 1
    اقلید سید حسین افضلی اصلاح‌طلب 20883 1
    سپیدان سیدعلاء‌الدین خادم   37777 1
    رستم و ممسنی       1
    کازرون حسین رضازاده مستقل 43127 1
    فسا محمد جواد جمالی‌نوبندگانی اعتدال 44403 1
    فیروزآباد،قیر، کارزین و فراشبند کورش کرم‌پورحقیقی اعتدال 48973 1

     

    قزوین
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    قزوین و آبیک

    سیده‌حمیده زرآبادی

     اصلاح‌طلب

    107391 2

    داوود محمدی

    اعتدال

    107991
    تاکستان بهمن طاهرخانی اصولگرا 40406 1
    بوئین‌زهرا روح‌الله بابایی اصلاح‌طلب 33486 1

     

    قم
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
    قم احمد امیرآبادی اصولگرا 263885 3
    علی لاریجانی مستقل 191329
    مجتبی ذوالنوری اصولگرا 168397

    کردستان

    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    بیجار حمدالله کریمی

    مستقل

    15919 1
    مریوان و سروآباد منصور مرادی

    مستقل

    15815

    (دور‌دوم)

    1
    امید کریمیان

    مستقل

    12819

    (دور‌دوم)

    سقز و بانه محسن بیگلری   58670 1
    قروه و دهگلان علی‌محمد مرادی مستقل 39302 1
    سنندج، دیوان دره و کامیاران سیدمهدی فرشادان   54472 2
    سیدحسن علوی  

    48695

    (دور‌دوم)
     

    سالار مردای  

    25496

    (دور‌دوم)
     

    کرمان

    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی اصولگرا 157450 2
    محمد مهدی زاهدی اصولگرا 108315
    بم، ریگان، فهرج و نرماشیر حبیب الله نیک‌زاده‌پناه اصلاح‌طلب 72985 1
    کهنوج،منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج احمد حمزه اصلاح‌طلب 79243 1
    جیرفت و عنبرآباد یحیی کمالی‌پور اصولگرا 71729 1
    بافت، رابر، ارزوئیه علی بختیاری اصلاح‌طلب 21573 1
    سیرجان و بردسیر شهباز حسن‌پوربیگلری اصولگرا 54970 1
    شهربابک علی اسدی‌کرم اصلاح‌طلب 16956 1
    رفسنجان و انار احمد انارکی محمدی اصلاح‌طلب 56464 1
    زرند و کوهبنان حسین امیری‌خامکانی اعتدال 35691 1

     

    کرمانشاه
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    اسلام‌آباد غرب حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

    اصولگرا

    53369 1
    کنگاور صحنه و هرسین حسن سلیمانی اصولگرا 48891 1
    سنقر و کلیایی سیدجواد حسینی‌کیا

    اصولگرا

    10543

    (دوردوم)

    1
    محمد عمادی رستگار اصولگرا

    5585

    (دوردوم)
     

    قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری اصولگرا 30731 1
    پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی شهاب نادری اصولگرا 32514 1
    کرمانشاه عبدالرضا مصری اصولگرا 143928 3
    سیدقاسم جاسمی اصولگرا 106454
    احمد صفری

    اعتدال

    53834

    (دوردوم)

    سید سعید حیدری طیب

    اصلاح‌طلب

    75322

    (دوردوم)

     

    کهگیلویه و بویراحمد
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    بویراحمدودنا غلام‌محمد زارعی مستقل 48768 1
    کهگیلویه و بهمئی عدل هاشمی‌پور اصولگرا 58995 1
    گچساران غلامرضا تاجگردون اصلاح‌طلب 66103 1

     

    گلستان
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    علی‌آباد کتول اسدالله قره‌خانی مستقل 44559 1
    گنبد کاووس قرجه‌طیار اصلاح‌طلب 50822 1
    رامیان و آزادشهر علیرضا ابراهیمی اصولگرا 27083 1

    کردکوی،

    بندرترکمن و بندرگز

    رامین نورقلی‌پور اصلاح‌طلب

    32565

    (دوردوم)

    1
    رحمت‌الله جلالی اصولگرا

    24733

    (دوردوم)

    مینودشت و کلاله سیدنجیب حسینی اصولگرا

    38736

    (دوردوم)

    1
    شهرام کوسه‌غراوی مستقل

    41274

    (دوردوم)

    گرگان و آق‌قلا

    عبدالغفور امان‌زاده

    مستقل

    47894

    (دوردوم)

    2
    نورمحمد تربتی نژاد

    اصلاح‌طلب

    47467

    (دوردوم)

    نبی هزار جریبی

    اصلاح‌طلب

    45094

    (دوردوم)

    سید علی طاهری

    اصولگرا

    43301

    (دوردوم)

     

    گیلان
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    آستارا ولی داداشی اصولگرا 14173 1
    فومن محمد مهدی افتخاری اصلاح‌طلب 33647 1
    لنگرود مهرداد لاهوتی اصلاح‌طلب 28846 1
    طوالش، رضوانشهر و ماسال محمود شکری اصولگرا 48886 1
    لاهیجان و سیاهکل ذبیح‌ نیک‌فر اصولگرا 47341 1
    صومعه‌سرا سیدکاظم دلخوش اعتدال 35906 1
    بندر انزلی حسن خسته‌‌بند اصولگرا 14948 1
    رودسر و املش اسدالله عباسی اصولگرا 40345 1
    آستانه اشرفیه محمدحسین‌ قربانی اصولگرا 19311 1
    رودبار صمد مرعشی اصولگرا

    13240

    (دوردوم)

    1
    منوچهر جمالی سوسفی  

    8259

    (دوردوم)

    رشت غلامعلی جعفرزاده اصلاح‌طلب 90921 3
    جبار کوچکی‌نژاد

    اصولگرا

    58922

    (دوردوم)

    سید ولی الله عظمتی

    اصولگرا

    53392

    (دوردوم)

    محمد صادق حسنی‌جوریابی

    اصلاح‌طلب

    (دور دوم)

    43602

    (دوردوم)

    سید علی آقازاده داوساری

    اصولگرا

    (دور دوم)

    58397

    (دوردوم)

     

    لرستان
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    خرم‌آباد محمد بیرانوندی اصلاح‌طلب

    52541

    (دوردوم)

    2
    محمدرضا ملک‌شاهی‌راد اصولگرا

    32127

    (دوردوم)
     

    مرتضی محمودوند مستقل

    30444

    (دوردوم)
     

    اعظم محمدی‌نیا مستقل

    31723

    (دوردوم)
     

    سلسله و دلفان علی رستمیان مستقل 48440 1
    کوهدشت اله‌یار ملک‌شاهی مستقل 57713 1
    الیگودرز محمد خدابخش اصولگرا 20991 1
    درود و ازنا حسین گودرزی اصولگرا

    20994

    (دوردوم)

    1
    مجید کیان‌‌پور مستقل

    20574

    (دوردوم)

    پلدختر سید حمیدرضا کاظمی اصولگرا 18950 1
    بروجرد علاءالدین بروجردی اصولگرا

    30466

    (دوردوم)
     

    2
    هادی مقدسی اصولگرا

    29108

    (دوردوم)
     

    عباس گودرزی اصولگرا

    27527

    (دوردوم)
     

    فاطمه مقصودی مستقل

    26815

    (دوردوم)
     

     

    مازندران
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    بابل علی نجفی اصلاح‌طلب 62941 2
    حسین نیازآذری  

    58838

    (دوردوم)

    همت‌الله طاهرنژادلداری  

    55331

    (دوردوم)

    ساری علی‌اصغر یوسف‌نژاد اصلاح‌طلب 116540 2
    محمد دامادی اصلاح‌طلب 67158
    نوشهر و چالوس قاسم احمدی‌لاشکی اعتدال 39986 1
    نکا،بهشهر و گلوگاه علی‌محمد شاعری اصولگرا 70430 1
    آمل و لاریجان عزت‌الله یوسفیان ملا اصولگرا 84453 1
    بابلسر و فریدونکنار ولی‌الله نانواکناری اصولگرا 39319 1
    نور و محمود‌آباد علی‌ اسماعیلی اصلاح‌طلب 36891 1
    قائمشهر، سوادکوه و جویبار عبدالله رضیان اصلاح‌طلب 62192 2
    کمال علیپور اصولگرا

    46512

    (دوردوم)
     

    سید علی ادیانی‌راد اصولگرا

    47203

    (دوردوم)
     

    رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شمس‌الله شریعت‌نژاد اصلاح‌طلب 46528 1

     

    مرکزی
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    اراک، کمیجان و خنداب علی‌اکبر کریمی اصولگرا 103234 2
    محمدحسن آصفری اصولگرا

    59028

    (دور‌دوم)

    سیدمهدی مقدسی  

    54546

    (دور‌دوم)

    شازند صاحبعلی غفاری اصولگرا

    15719

    (دوردوم)

    1
    علی ابراهیمی اصلاح‌طلب

    11583

    (دوردوم)

    دلیجان و محلات علیرضا سلیمی اصولگرا 11470 1
    ساوه و زرندیه شهلا میرگلوبیات اصولگرا

    23881

    (دوردوم)

    1
    محمدرضا منصوری مستقل

    22762

    (دوردوم)

    خمین محمد ابراهیم رضایی اصولگرا 22664 1
    تفرش، آشتیان و فراهان محمد حسینی اصلاح‌طلب 48463 1

     

    هرمزگان
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    میناب، جاسک و سیریک سید مصطفی ذوالقدر اصلاح‌طلب 75175 1
    بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی حسین هاشمی تختی‌‌نژاد اصولگرا 177826 3
    احمد مرادی اصولگرا 136935
    محمد آشوری تازیانی اصولگرا 127369
    بندرلنگه، بستک، پارسیان خالد زمزم‌‌نژاد اصلاح‌طلب

    29977

    (دوردوم)

    1
    احمد جباری اصولگرا

    29150

    (دوردوم)

     

    همدان
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    رزن حسن لطفی

    اصلاح‌طلب

    15013

    (دوردوم)

    1
    عطاالله سلطانی صبور

    اصولگرا

    14899

    (دوردوم)

    اسدآباد اکبر رنجبرزاده اصولگرا 19430 1
    نهاوند حسن بهرام‌نیا اصولگرا 31132 1
    بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار اصولگرا 39725 1
    تویسرکان محمدمهدی مفتح اصولگرا 39623 1
    ملایر محمد کاظمی اصلاح‌طلب 45282 2
    احد آزادی‌خواه

    اصولگرا

    29872

    (دوردوم)

    علیرضا امامی

    اصلاح‌طلب

    21032

    (دوردوم)

    همدان و فامنین حمیدرضا حاجی بابایی اصولگرا 133343 2
    امیر خجسته اصولگرا 80306

     

    یزد
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
    یزد، اشکذر و ندوشن سیدابوالفضل موسوی‌بیوکی اصلاح‌طلب 124448 1
    اردکان محمدرضا تابش اصلاح‌طلب 25571 1
    مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم محمد رضا صباغیان مستقل دور دوم 1
    محمد رضا بابایی اصولگرا
    تفت و میبد کمال دهقانی‌ فیروزآبادی اصلاح‌طلب 27480 1

     

    اقلیت‌های دینی
    حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
    زرتشتیان اسفندیار اختیاری مستقل   1
    کلیمیان‌ مره‌صدق مستقل   1
    ارامنه شمال کارن‌خانلری مستقل   1
    آشوری یوناتن بت‌کلیا مستقل   1
    ارامنه جنوب ژرژیک آبرامیان مستقل   1

    انتهای پیام/بخ

    تاریخ انتشار: ۲۳:۱۱:۱۳ | دوشنبه, ۱۰ / اسفند / ۱۳۹۴
    اشتراک گذاری

    دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

    Leave a reply

    نام:: _REQ_FIELD
    _CF_EMAIL: غیر فعال
    وبسایت::
    دیدگاه: _REQ_FIELD