Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • فحاشی عجیب و غریب به علی منصور در اهواز/ منصوریان: ۱۰۰۰ نفر نود دقیقه فحشم دادند

  عصر بهبهان : علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران که امروز با یک پیروزی با ارزش در مقابل استقلال اهواز سه امتیاز گرفت و به رده ششم جدول آمد، حسابی ناراحت است.


  در اهواز ۹۰ دقیقه منصوریان را فحش دادند. دلیل فحاشی احتمالا به همان ماجرای مصاحبه منصوریان بازمی گردد. مصاحبه ای که در آن منصوریان گفته بود اگر شهدا نبودند حالا ما در ایران مجبور بودیم به زبان عربهای بعثی صحبت کنیم و همین باعث ناراحتی عربهای اهواز شده بود‌ در حالیکه منصوریان همان زمان اعلام کرد که منظورش بعثی ها بوده است. منصوریان در گفت و گو با سایت نود می گوید:چرا باید نود دقیقه فحش ناموس بخورم در حالیکه در هیچ جای ایران اینقدر فحش نخورده ام؟ من دو بار در ورزشگاههای ایران فحش خورده ام و هر دو بار هم در اهواز بوده است. در حالیکه همه می دانند من استقلالی هستم و خوزستان خانه دوم همه استقلالی های ایران است.»

  سرمربی نفت باز هم حرفهایش را تکرار می کند:«من نود دقیقه فحش های رکیکی خوردم. زن و بچه و خانواده ام چه گناهی کرده اند؟ ما مگر آبرویمان را به راحتی جمع کرده ایم که حالا اینطور مورد آماج حملات و فحاشی ها قرار بگیرد؟ من باز هم می گویم منظورم بعثی ها بود،‌نمی دانم چرا هموطنان عرب به خودشان گرفته اند؟ من مخلص همه اقوام ایرانی هستم و دست همه آنها را می بوسم و سالهای سال در تیم ملی برای خوشحال کردن همه اقوام ایرانی، تلاش کرده ام و عرق ریخته ام، واقعا حق من است که نود دقیقه فحاشی بشنوم؟»

  اما به نظر می رسد این کار برنامه ریزی شده باشد و منصوریان هم موافق است:«این کار برنامه ریزی شده بود و امیدوارم که کمیته انضباطی یا کمیته اخلاق وارد این ماجرا شوند و عاملان را شناسایی کنند و با آنها برخورد لازم انجام شود. من باز هم می گویم، دو بار فحش خورده ام و هر دو بار هم در اهواز بوده است. جایی که خانه دوم همه استقلالی هاست.من امروز به همین دلیل کنفرانس مطبوعاتی هم نرفتم.»

  منصوریان در پایان در این باره که آیا نفت می خواهد تا پایان فصل مدعی بماند گفت: ما کم کم خودمان را به بالای جدول می رسانیم و البته به سهمیه آسیایی هم چشم داریم. امتیازها نزدیک است و ممکن است هر اتفاقی بیفتد.»

  تاریخ انتشار: ۰۲:۵۵:۲۱ | شنبه, ۱ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.