Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گفتگوی تفصیلی تقی زاده با عصر بهبهان :

  به شدت مخالف ورود پول های نجومی کثیف به انتخابات هستم / تابع خرد جمعی اصولگرایان هستم / جناح بازی سیاسی دردی ازمردم دوا نمیکند

  عصر بهبهان : با توجه به تخصصی که در رشته ریاضی و فیزیک دارم امیدوارم بتوانم در صورت پیروزی در انتخبات با حضور درکمیسیون های برنامه و بودجه مجلس ، گامی در راستای محرومیت زدایی این شهرستان بردارم.


  پایگاه خبری تحلیلی عصر بهبهان به عنوان رسانه شاخص شهرستان بهبهان تصمیم دارد در راستای آشنایی هر چه بیشتر مردم با نامزدهای انتخاباتی این حوزه ، سایه روشن هایی از ابعاد گوناگون زندگی این افراد در منصه معارفه قرار دهد تا علاوه بر آشنایی بیش از پیش انتخاب غایی خود را بر اساس دانسته ها و آگاهی بهتر به سرانجام رسانند.


  ویژه برنامه " تا انتخاب " در آستانه بزرگترین آزمون سیاسی کشور یعنی انتخابات مجلس و خبرگان رهبری در شهرستان بهبهان با هدف آگاهی بخشی به شهروندان راه اندازی شده است و هر شب با یک نامزد انتخاباتی در خصوص مسائل گوناگون به گفتگو مینشیند ، قرعه نخست این ویژه برنامه بنام  آقای " علی تقی زاده " افتاده است که در زیر اهم صحبت های مطروحه آمده است.


  انچه که در زیر میخوانید صحبت های این نامزد انتخاباتی در پاسخ به سوالات این پایگاه خبری است : 


  بیوگرافی :

  با سلام و عرض خیر مقدم . بنده در سال 1348 در دهستان سرآسیاب یوسفی بدنیا امدم ، مدرک کارشناسی ریاضی را در دانشگاه شیراز اخذ کردم و کارشناسی ارشد مدیریت و برنامه ریزی را در اهواز سپری کردیم ، مدتی ریاست اداره ارشاد شهرستان بهمئی را بر عهده داشتم در این زمان علاوه بر تدریس در دبیرستانهای مختلف به تدریس در دانشگاهها به عنوان استاد مدعو مشغول بودم ، معاونت دبیرستان شهید بخردیان بهبهان از جمله این مسئولیت ها نیز بوده و اکنون هم که برای خدمت  به مردم خطه شهید پرور بهبهان نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شدیم.


  رسیدن به قدرت سیاسی چقدر در حضور شما تاثیر گذار بوده است :


  قدرت را باید از کلان کشور تا پایین ترین سطح تقسیم بندی کرد  ، در سطح شهرستان با توجه به پیشینه ای که دارم باید از خرد جمعی برای رسیدن به این مهم استفاده کرد . با توجه به تخصصی که در رشته ریاضی و فیزیک دارم امیدوارم بتوانیم در صورت پیروزی در انتخبات با حضور درکمیسیون های برنامه و بودجه مجلس ، گامی در راستای محرومیت زدایی این شهرستان برداریم.  قومیت گرایی از منظر شما چقدر در روند انتخابات تاثیر گذار است :  بنده بنا به روایت آیات قرآن که اشاره دارد به این مسئله که ایلات و طوایف صرفا برای معارفه همدیگر تدبیر شده اند ، اما در تفکرات بنده قومیت گرایی بسیار کمرنگ است و برای رفع موانع و مشکلات از همه اقشار با وحدت رویه استفاده میکنم که اتفاقا یکی از برنامه های بنده در صورت پیروزی تشکیل کارگروههای مردمی متشکل از همه قومیت ها خواهد بود.  تقی زاده اصولگرا یا مستقل :


  بنده راسخ اعلام میکنم اصولگرا هستم هر چند که عقل حکم میکند باید اصولگرای با نگاه اصلاحات حسینی باشیم لکن قاطعه میگویم یک اصولگرا هستم.
  اگر اجماع اصولگرایان خواستار کناره گیری شما شد چه نظری دارید :


  در حال حاضر اصولگرایان در بهبهان در حال انتشار لیست نهایی هستند و این امکان وجود دارد که دو نفر به عنوان نامزدهای مورد حمایت این حزب معرفی شود اما اگر قرار بر ماندن چند نفر و کناره گیری یک نفر باشد مسلما این مسئله را نمیپذیرم ، با این حال بنده تابع خرد جمعی این اجماع هستم و اعتقاد دارم اگر وحدت رویه ای شکل گیرد و اجماع بر روی یک شخص باشد مسئله ای نخواهد بود لذا نظرات اجماع اصولگرایان برای بنده حجت است.  فضای سیاسی بهبهان را چگونه ارزیابی میکنید  :


  به نظرم هم مردم و هم مسئولین قبل از ورود به مسائل سیاسی ، معیشت را باید در اولویت انتخاب خود قرار دهند ، اگر از مدیریت های صحیح و ظرفیت های بومی برای توسعه شهرستان استفاده کنیم فارغ از دعواهای سیاسی به نتیجه خواهیم رسید لذا باند بازی و جناح بندی نباید در اولویت مسائل سیاسی مردم این شهرستان قرار گیرد.


  فتنه و فتنه گران :


  فتنه به شدت محکوم است و اهانت به ساحت ابا عبدالله (ع) از یادها فراموش نخواهد شد.


  توصیه به دیگر نامزدها :


  توصیه میکنم اخلاق و تقوای  سیاسی را در انتخابات رعایت کنند ، از کاسبی در انتخابات دست بردارند و افرادی را که واسطه این کاسبی هستند به ستادهای خود راه ندهند و اینجا اعلاممیکنم من به شدت مخالف ورود پول های نجومی کثیف انتخاباتی هستم و به صراحت همه این مسائل را سخنرانی هایم خواهم گفت که بر همین اساس شعار خود را بر پایه صراحت در گفتار و صداقت در کردار بنا گذاشته ایم.


   سخنان پایانی :


  اینکه عده ای بخواهند از پول های زیاد برای رسیدن به قدرت استفاده کنند یک بد فرهنگی است و به شعور سیاسی مردم اهانت میشود بنابراین استفاده از ابزار پول و سرمایه برای ورود به مجلس به مدت 4 سال توسط شخصی که قانون را زیر پا گذاشته است خلاف شرع و اخلاق است .     اولین مفهومی که از کلمات زیر به ذهنتان خطور میکند :


  انتخاب :  اصلح


  سیاست : ابزار قدرت


  قومیت : محدودیت


  بهبهان : شهر کهن


  آقای تقی زاده : خدمتگزار


  سپاس از وقتی که گذاشتید .      

  تاریخ انتشار: ۱۰:۲۵:۰۳ | چهارشنبه, ۲۸ / بهمن / ۱۳۹۴ علی تقی زاده انتخابات بهبهان
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.