Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 1
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  کلاهبردار زن میلیاردی متواری از بهبهان در بروجرد به دام افتاد

  عصر بهبهان : ماموران آگاهی بروجرد در یک عملیات غافلگیرانه زنی که متهم به کلاهبرداری میلیاردی در بهبهان خوزستان بود دستگیر کرد.


  به گزارش عصر بهبهان ، ماموران آگاهی شهرستان بروجرد در یک عملیات غافلگیرانه زنی که متهم به کلاهبرداری میلیاردی در بهبهان خوزستان بود دستگیر کرد.

  فرمانده انتظامي بروجرد در این باره گفت: یک زن کلاهبردار که با سوء استفاده از اعتقادات مردمی يک ميليارد و 500ميليون ريال کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.

  سرهنگ"دليري" افزود: در بررسي به عمل آمده مشخص شد، اين كلاهبردار از طريق ارتباط تلفني با شهروندان و با چرب زباني طرح دوستي ريخته و با معرفي خود به عنوان فردي خيرخواه و معتقد به اعتقادات مذهبي که قادر به پيش بيني حوادث ناگوار همچون تصادف و ساير حوادث است و مي تواند از وقوع آن ها جلوگيري کند، اقدام به کلاهبرداري مي کرده است.


  وي اظهارداشت: مأموران پليس آگاهي بروجرد با فعاليت هاي اطلاعاتي و هماهنگي با مقام قضائي، متهمه را در سطح شهرستان شناسايي و در يك عمليات غافلگيرانه دستگير كردند.

  دليري با بيان اين كه متهمه در بازجويي به عمل آمده به جرم خود اعتراف نمود،خاطرنشان کرد: وي از اين طريق مبلغ يک ميليارد و 500 ميليون ريال در بروجرد و بهبهان کلاهبرداري كرده است.

  تاریخ انتشار: ۲۲:۰۶:۲۸ | یکشنبه, ۴ / بهمن / ۱۳۹۴ دستگیری زن کلاهبردار میلیاردی بهبهان
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.