Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • فرمانده قرارگاه مدینه منوره در بهبهان :

  چرا امروز عده ای به بسیج توهین میکنند / حنجره های مسمومی در داخل حرف دشمن را میزنند / آمریکا در منطقه چه منافعی دارد که ایران نمیتواند داشته باشد!

  عصر بهبهان : سردار حمید سرخیلی تاکید کرد : این ولایت است که ستون دین اسلام و انقلاب محسوب میشود اگر امروز ثباتی در منطقه داریم به برکت وجود ولایت در این مملکت است و اگر بیداری اسلامی را در منطقه مشاهده میکنید به سبب همین ولایت نظام جمهوری اسلامی است.


  به گزارش عصر بهبهان ، سردار حمید سرخیلی فرمانده قرارگاه مدینه منوره سپاه در یادواره شهدای منطقه بیدبلند و راهدار شهرستان بهبهان اظهار کرد : در جنگ تحمیلی در حالی که 36 کشور مستقیم به صدام کمک کرده بودند و میخواستند نظام نوپای ایران را پای درآوردند اما امام امت به بچه های رزمنده فرموده بود ، چنان سیلی به صدام بزنید که از جای خودش بلند نشود و این شد که رزمندگان دست در دست هم گذاشتند و با کمترین امکانات گفتند ، خدا ما را بس است و با این ایمان به جنگ دشمن رفتند.


    وی با اشاره به حمایت های بی رویه مالی و نظامی کشورهای غربی و حاشیه خلیج فارس از رژیم بعث عراق اذعان کرد : اگر نبود همین صبوری خانواده های رزمندگان و شهداء ، دشمنی که از طرف قدرت های بزرگ این همه حمایت های مالی و نظامی شده بود چگونه شکست میخورد جزء اینکه ایستادگی و ایمان ملت باعث شد تا دشمن با بی آبرویی تمام تن به شکست دهد.


     سردار سرخیلی با ذکر خاطره ای از شهید اردشیر محمدی رزمنده بهبهانی که در عملیات بیت المقدس به شهادت رسیده بود عنوان کرد : سال 61 رزمنده ای بود بنام اردشیر محمدی از همین شهر بهبهان که در گردان بلال به سبب جثه ای که داشت به حمزه گردان معروف بود پس از اصابت خمپاره به سنگر محل اسقرار 9 تن از بچه های گردان سرش از بدن جدا شده بود و بدن پاره پاره را به عقب بازگرداندند اما به دلیل بیماری قلبی مادر نمی توانستند خبر نحوه شهادتش را بازگو کنند ، از این رو فقط سر شهید را در سردخانه به مادر نشان دادند و تا مدت ها این مادر شهید از واقعه تکه تکه شدن بدن فرزند خود ناآگاه بود اما پس از سالها در یک مراسم روضه مداح با اشاره به نحوه شهادت شهید محمدی این مادر شهید را مطلع کردند ، در همین حال مادر پس از شنیدن موضوع با صلابت تمام گفت این سری که در راه دین داده ایم باز پس نخواهیم گرفت ، در واقع این ایستادگی بود انقلاب پایدار مانده است.


  فرمانده قرار گاه مدینه منوره ادامه داد : این ولایت است که ستون دین اسلام و انقلاب محسوب میشود اگر امروز ثباتی در منطقه داریم به برکت وجود ولایت در این مملکت است و اگر بیداری اسلامی را در منطقه مشاهده میکنید به سبب همین ولایت نظام جمهوری اسلامی است.  رزمنده دوران دفاع مقدس ابراز داشت : بدانیم که ایستادگی و مقاومت ندای الهی است که قرآن سر داده و ما باید این مسیر را تا آخر طی کنیم.  سردار سرخیلی گفت : امروز مدافعان حرم یکی پس از دیگری تنور شهادت را دوباره داغ کردند و خط شهادت را روشن کردند ، دشمن نیز میخواهند حضور خود را در کشورهای منطقه توجیه کنند اما مقاومت رزمندگان مسلمان و غیر مسلمان را برنتابند.  فرمانده قرارگاه مدینه منوره خطاب به کشورهای مداخله گر در نظام ملت های منطقه اظهار کرد : ما نمیدانیم آمریکا و کشورهای اروپایی چه منافعی در منطقه دارند که ملت های منطقه نباید از داشتن آن بهره مند شوند ، چگونه است آنها از طرف آبها برای دفاع از منافع خود در منطقه ایستادگی میکنند  و ما و کشورهای منطقه حق ایستادگی نداشته باشیم.  وی تاکید کرد : پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، ایرانی که ژاندارم استکبار بود به ژاندارم اسلام تبدیل شد و این اولین پایگاهی بود که آمریکا در منطقه از دست داد .  این فرمانده دوران دفاع مقدس در ادامه خطاب به مردم و مسئولین اذعان کرد : همه ما باید حول محور ولایت از ارزش ها دفاع کنیم که مردم تا اینجا این وظیفه را به خوبی انجام دادند ، اما آیا مسئولین در این رابطه به وظیفه خود عمل کردند ، باید مسئولین خیلی در این امور حواسشان جمع باشد و مواظب بشند تفرقه در کشور ایجاد نشود ، مراقب باشند حرف هایی زده نشود که مردم احساس در درون نظام تفرقه وجود دارد .


  سردار سرخیلی عنوان کرد : چرا امروز باید منافع خود را در آمریکای شمالی مانند ونزوئلا و بولیوی که نزدیکترین پایگاههای ما به آمریکا بود را ازدست دادیم ، چرا به این روش استراتژیک انقلاب بی توجه بودیم .  جانشین سابق قرارگاه مدینه نیروی زمینی سپاه با تاکید بر توجه جدی مسئولان به سیاست های استکبار افزود : مسئولان  در برابر دشمنی که چنگ و دندان نشان میدهد نمی تواند با خنده روبرو شود و قد خم کنند ، امروز نباید اجازه داد راههای که در انقلاب اسلامی برای دشمن بسته شده بود را باز کند .


    مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر دفاع مقدس استان هرمزگان ابراز کرد : مسئولان مراقب نفوذ دشمن باشند ، وقتی مقام معظم رهبری فرمودند مراقب نفوذ باشید نباید ریش خند زد چرا که برخی ها خیال میکنند این فرمایشات توصیه هستند در صورتی که این یک حکم است و باید به آن عمل کرد.  وی در پایان تصریح کرد : چرا امروز بعضی ها به بسیج توهین میکنند ، بسیجی که در حال دفاع از حرم آل الله  پیکر شهدای آن در حال تشییع است  اما عده ای براحتی اهانت میکنند ، بسیجی که در طول دوران دفاع مقدس با تقدیم بیش از 200 هزار شهید نشان داد چگونه میتوان از انقلاب دفاع کرد باز در داخل برخی ها با حنجره های مسموم حرف های دشمن را میزنند ، این همان نقطه نفوذ است وباید بسیار مراقب بود.
           

  تاریخ انتشار: ۱۹:۴۴:۴۷ | شنبه, ۲۱ / آذر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.