Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 19
0 0
 • (رتبه فعلی 3.3/5 ستار ها) تمامی آرا: 10
 • گزارش /

  بوی تعفن فتنه گران در فضای سیاسی بهبهان / فرش قرمز برخی چهره های سیاسی در فضای مجازی برای فتنه گران !

  عصر بهبهان : تمسک برخی چهره های سیاسی بهبهان برای استفاده از سوژه‌های غیرمرتبط به منظور برانگیختن احساسات مردمی تنها توانسته به عنوان یک موضوع طنز در بین افکار عمومی مطرح شود.


  به گزارش عصر بهبهان ، تدبیر، اعتدال، عقلانیت، همه این شعارها کافی بود برای اینکه مردم سکان مدیریت دولت برای اداره کشور را به روحانی بسپارند تا کلیدش راهگشای امورات کشور باشد و آنچه دولت تدبیر و امید بیش از همه به آن تکیه داشت عقلانیت و اعتدال بود.


  این دولت قصد داشت با بکار گیری نیروهای معتدل از همه طیف‌ها، کابینه و دولت را اداره کند و با عقلانیت، موجب امید مردم گردد و با تدبیر و نیروهای متخصص همه جناح‌های سیاسی موجب پیشرفت کشور شود و مردم همه به این شعارهای شیک که گویی فقط در همان حرف ماندند رای دادند تا دولت تدبیر و امید این وعده‌ها را عمل کند .


  اما حالا همه ماجرا در فضای سیاسی بهبهان اتفاقات می‌افتد که با هیچ عقلانیتی قابل تفسیر نیست و با آن شعارهای شیک و مردم پسند نیز فاصله گرفته است و جشن باشکوه حضور فراگیر مردم در انتخابات را تلخ کرده است.  این روزها که شعار اعتدال گوشه فلک را کر کرده است و انتظار می‌رورد در بهبهان نیز این شعار شیک جامعه عمل پوشیده شود گویا همه چیز برعکس شده است و افراد افراطی و فتنه گر در عبای اعتدال خود نمایی می‌کنند و افراطی ها این بار با شعار اعتدال قصد دارند مقاصد خود را دنبال کنند.  در روزهایی که مردم در خیابان ها شعار مرگ بر آمریکا می دهند عده ای که خود را جدای از مردم می‌بنند و حاضر نیستند همراه مردم در این مهم شرکت کنند و برای خود تدارک همایش ها با سخنرانی‌ها نموده اند که سابقه آنها کاملا مشخص است. کسانی که در فتنه ۸۸ مقابل این مردم و نظام قرار گرفتند و برخی از آنها سابقه زندان نیز دارند و عکس‌های منشوری و غیر اخلاقی برخی نیز فضای مجازی را پر کرده است.


  پس از سخنان خلاف قانون روحانی در مورد حصر مسببان فتنه 88 ، افرادی با اهداف گوناگون در حال نشر گسترده تصاویر و اظهارات چهره های مخدوش اصلاحات در گروههای فضای مجازی هستند به طوری که بیشتر مطالب و متون منتشره در گروههای مجازی بهبهان مربوط به این مسئله است .


  علیرغم تاکید دو نامزد حاضر در صحنه انتخابات بهبهان بر تمکین قانون و پرهیز از هر گونه تنش های سیاسی ، عده ای همچنان با کوبیدن بر طبل تشنج آفرینی سعی در ایجاد فضای مسموم سیاسی دارند و حتی با فشارهای سنگین خواستار حضور برخی چهره های معلوم الحال سیاسی در شهر بهبهان هستند.


  شهر بهبهان که همچنان زخم خورده جدل های سیاسی گذشته است گویا قرار نیست از این گیر و دار های بیهوده به سمت بهبود معیشت و فضای کسب و کار حرکت کند .  جالب است که این چهره های سیاسی به جای همراهی با رهبری و مردم تحت عناوین مختلف درصدد هستند تا اتفاقات گذشته که در آن ناکام ماندند را تکرار کنند و جالب تر آنکه عده ا ی نا خواسته با تکرار اقدامات در گروههای مجازی فضای سیاسی شهرستان را به سمت تنش های مخرب سوق میدهند  .

  تاریخ انتشار: ۱۰:۳۵:۵۰ | دوشنبه, ۲۴ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C19

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.