Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  "فتنه اکبر" در خوزستان کلید خورد/سابقه دارها در زمین خوزستان جولان می دهند

  عصر بهبهان : از طرفی نزدیک بودن ایام انتخابات موجب شده تلاش عناصر شناخته شده جریانات ناسالم سیاسی برای عملیاتی کردن پروژه انتخاباتی آن ها که با محوریت مجلس خبرگان در حال پیگیری است بیشتر از گذشته شود.


  حوادث 16آذر دانشگاه چمران اهواز نشان داد اعتراض دانشجویان نسبت به حضور فتنه گران در استان خوزستان ناشی از یک تحلیل غیرمستند نبوده است بلکه دانشجویان به اهداف جریان های رادیکال برای تنش زایی در روزهای منتهی  به انتخابات پی برده اند و نگران تحولات آینده هستند آینده ای که به دلیل همسویی برخی مسئولین با جریانات رادیکال تصویری مخاطره آمیز از خود نشان می دهد.


  گواه بر این موضوع ادامه دعوت از محکومین فتنه و مبلغین براندازی نظام به استان خوزستان می باشد که بعضا از طرف محاکم قضایی فعالیت سیاسی- اجتماعی آن ها ممنوع اعلام شده است.

  ادامه این روند نشان از برنامه ریزی جریان رادیکال برای فعال کردن ظرفیت های اجتماعی با همکاری برخی مسئولین استانی می باشد که سرانجام آن ممکن است با فتنه ای بزرگتر از فتنه88 به پایان برسد.


  این جریان با دعوت مستمر از چهره های مساله دار تلاش دارد استان خوزستان را مانند برخی از استان های دیگر تبدیل به پاتوقی امن برای فتنه گران و جریان های تندرو کند تا از این رهگذر ظرفیت یکی از استراتژیک ترین استان های کشور را همراه خود نماید.


  از طرفی نزدیک بودن ایام انتخابات موجب شده تلاش عناصر شناخته شده جریانات ناسالم سیاسی برای عملیاتی کردن پروژه انتخاباتی آن ها که با محوریت مجلس خبرگان در حال پیگیری است بیشتر از گذشته شود.


  این اتفاقات در حالی رخ می دهد که برخی مسئولین استانی هنوز واکنش مناسبی نسبت به اقدامات صورت گرفته توسط جریانات رادیکال از خود نشان نداده اند و به جای پیشگیری از حوادث آتی با توجه به تحولات موجود، به سیاسی کاری و روشنفکر مآبی بسنده کنند.


  ادامه این روند در استان خوزستان قطعا فتنه ای اکبر از فتنه گذشته را رقم خواهد زد چرا که تمرکز جریانات ناپاک سیاسی از مرکز به برخی استان های مهم معطوف شده است.

  پی نوشت:
  آن مدیری که گفت اگر با حکم قضایی کسی را ممنوع الفعالیت کرده باشند اجرا می کنم کجاست؟
  اعتدالم آرزوست....

  تاریخ انتشار: ۱۴:۰۳:۴۶ | یکشنبه, ۶ / دی / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.