Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه زیدون :

  امروز هم عده ای با نفوذ به دنبال فتنه هستند / حضور میلیونی ملت در 9 دی فتنه گران را دفن کرد

  عصر بهبهان : حجت الاسلام قائمی تاکید کرد : بعضی افراد در فتنه ساده لوحی می کنند و ساختار شکنی می کنند و هیزم به آتش دشمن می ریزند و با دشمن هم صدا می شوند.


  حجت‌الاسلام سید ابراهیم قائمی امروز در گفت‌و گو با عصر بهبهان در سردشت زیدون اظهار کرد:  پایبندی به ولایت و اصول آن برای کسانی که رهرو آن هستن الزامی و در این راه باید از جان و مال خود بگذرند چرا که مردم بخاطر دین اسلام این راه را ادامه می دهند.

  وی تصریح کرد: امام حسین(ع) خون خود را در این راه داد تا اسلام زنده بماند و حق و حقیقت روشن شود.

  خطیب جمعه سردشت زیدون افزود: آنجا که راه برای یک مسلمان دشوار می شود نیازمند بصیرت است.

  وی با بیان اینکه دین اسلام دین ظاهری نیست خاطرنشان کرد: بعضی از افراد از دین سوء استفاده می کنند و برای حفظ جان و مال خود متظاهر به دین می شودند.

  قائمی ضمن اشاره به دفاع از جایگاه دین و اسلام یادآور شد:  خیلی از افراد وقتی مسئله ای پیش می آید دین را فدای مقام و جایگاه خود می کنند.

  امام جمعه سردشت زیدون با تأکید بر اینکه همیشه فتنه خود را در لباس حق جلوه می دهد افزود: تشخیص برای افراد در دوران فتنه بسیار سخت است.

  قائمی متذکر شد: بعضی افراد در فتنه ساده لوحی می کنند و ساختار شکنی می کنند و هیزم به آتش دشمن می ریزند و با دشمن هم صدا می شوند.

  وی گفت: بعضی افراد در فتنه 88 حرمت شکنی کردند و در روز عاشورا داغ دل مسلمانان را تازه کردند.

  امام جمعه سردشت زیدون به سکوت فتنه گران در جریانات عاشورا اشاره داشت و افزود: فتنه گران برنامه ای جز براندازی نظام در پیش نداشتند.

  قائمی ادامه داد: بعضی ها در فتنه 88 وضعیت سفید داشتند و این امام حسین(ع) بود که این نظام و مملکت را در فتنه 88 نجات داد.

  وی یادآور شد:حضور میلیونی ملت در حماسه 9 دی فتنه فتنه گران را دفن کرد و مردم فهمیدن این راه غلط و نادرست جز برای دشمن و نابودی نظام نیست.


  امام جمعه سردشت زیدون افزود: امروز هم متاسفانه بعضی از افراد با نفوذ به دنبال فتنه ای دیگر هستند و با تعامل با مسئولان می خواهند وارد میدان شوند و ارتباط برقرار کنند.

  تاریخ انتشار: ۰۰:۳۹:۴۰ | سه شنبه, ۱ / دی / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.