Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • شهردار زیدون :

  اختصاص 30 میلیون تومان به آسفالت شهر سردشت زیدون / مبلمان شهری در دستور کار شهرداری

  عصر بهبهان : شهردار سردشت زیدون تاکید کرد: با برنامه ریزی انجام شده با استانداری خوزستان و امور شهری و روستایی تمامی کوچه ها و خیابان های شهر سردشت آسفالت خواهند شد.


  محمود جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگارعصر بهبهان اظهار کرد: فعالیت‌های بسیار خوبی توسط شهرداری سردشت با همکاری و هماهنگی شورای اسلامی شهر سردشت صورت گرفته که این فعالیت‌ها نویدبخش شکوفایی، تغییر و تحول مبلمان شهری و بازگشت به جایگاه اصلی شهری خود خواهد بود.
  وی ادامه داد: از ابتدای سال تا کنون بیش از 3هزارمتر آسفالت و با اعتباری بیش از 30 میلیون تومان صورت گرفته است که توسط مناقصه و با پیمکانکاران بومی اجرا و اعتبارات آن از منابع داخلی و جاری تامین شده است.
  شهردار سردشت زیدون خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی انجام شده با استانداری خوزستان و امور شهری و روستایی تمامی کوچه ها و خیابان های شهر سردشت آسفالت خواهند شد.
  جعفری افزود: در روز های آینده تحول بسیار خوبی در کوی اباذر شهر سردشت زیدون رخ خواهد داد و این تحول شامل روشنایی بلوار اصلی این قسمت از شهر است.
  این مسئول تصریح کرد: روشنایی کوی اباذر شهر سردشت بیش از 35 میلیون تومان اعتبار از منابع داخلی صورت خواهد گرفت.
  شهردار سردشت زیدون یادآور شد: با توجه به اینکه در آینده خیابان شهید گناوه ای تا خیابان شهید کوهی  اسفالت می شود، انتظار می رود در مبلمان شهری تغییر اساسی صورت پذیرد و خدمات شهرداری را به سمت شهر سوق خواهیم داد.
  جعفری در ادامه به احداث چند پارک محله در سطح شهر و در نقاط حساس و مهم اشاره کرد و گفت: طراحی و نقشه این پارک های محله در حال طراحی و مکان یابی است و به زودی اجرایی خواهدشد.
  وی متذکر شد: با همکاری سازمان همیاری ها یک کامیون کامپرسی با اعتباری بالغ بر180 میلیون تومان تامین شده است.
  شهردار سردشت زیدون، از نصب سطل های زباله و رنگ آمیزی و تغییر چهره فرسوده شهری خبر داد و افزود: تأکید فراوانی بر تغییر مبلمان شهری و تعامل با شورا و همشهریان عزیز در راستای مشارکت در سال جاری در پیش می باشد که این امر با همدلی و مشورت امکان پذیر است.
  تاریخ انتشار: ۲۰:۰۳:۲۲ | سه شنبه, ۸ / دی / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.