Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • اسنادی که نشان می دهد شمس الله بهمئی در انتخابات قبل خود را "دکتر" جا زد+تصاویر

  عصر بهبهان : به گزارش رامهرمزنیوز حدود چند ماهه گذشته بود که دست آقای بهمئی رو شد و مشخص گردید که وی مدرک دکتری ندارد و از این عنوان استفاده غیرمجاز کرده است.


  آقای شمس الله بهمئی نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در انتخابات گذشته با سوءاستفاده غیر مجاز از عنوان علمی "دکتری”، رأی عموم مردم، اساتید، دانشجویان، معلمان و دیگر اقشار را تحت تأثیر قرار داد.

  بی تردید استفاده غیر مجاز از عنوان دکتری در انتخابات سال ۹۰ مجلس شورای اسلامی بسیار تأثیرگذار بوده است. کما اینکه عموم مردم و اقشار دانشگاهیان و فرهنیگان تحت تأثیر این عنوان قرار گرفته و به ایشان رأی داده اند. آیا تعداد آرایی که صرفاً بر اثر استفاده غیرقانونی از یک عنوان به ایشان داده شد، در انتخاب وی تأثیر نگذاشت؟ قطعاً چندین هزار دانشجو و استاد و فرهنگیان و دیگر اقشار به علت جایگاه علمی ایشان به ایشان اعتماد کرده اند.

  اما پس از ادعا و انتشار این مطلب توسط رسانه ها که (بهمئی مدرک دکتری نداشته است و افکار عمومی را فریب داده است) حامیان وی مدعی شدند که نه تنها یک مدرک دارد بلکه حتی دو مدرک دکتری دارد اما هیچ وقت نتوانستند تصویری از مدرک ایشان ارائه دهند که وی در سال ۹۰ دکتری داشته است.

   

  اما رسانه های محلی منتشر کننده این ادعا مورد هجمه بودند تا اینکه بهمئی که هم اکنون از سوی هیئت نظارت انتخابات ردصلاحیت شده است با مدرک کارشناسی ارشد برای انتخابات پیش رو ثبت نام کرد و مهر تاییدی بر این ادعا زد و ثابت گردید که وی تا بدین لحظه هیچ مدرک دکترایی نداشته است.

  برخی شنیده ها حاکی از این است که استفاده غیرمجاز از عنوان دکتری توسط آقای بهمئی، یکی از علت ها در کنار علل دیگر ردصلاحیت ایشان بوده است.

  ولی به یکباره افراد منفعت طلب معلوم الحال چرخشی عجیب کردند و مدعی شدند که وی هیچ گاه خود را دکتر جا نزده است و مردم برای احترام این عنوان را به وی نسبت داده اند.

  اما مدارکی که رامهرمزنیوز در ذیل آورده است نشان می دهد که وی خود را دکتر جا زده است و افکار عمومی را فریب داده است که به پاره ای از آنها اشاره می کنیم؛

  وی در تبلیغات سال ۹۰ خود در پوسترهای تبلیغاتی از عنوان "دکتر” استفاده کرد که هنوز بعضی از آن پوسترها بر دیوارهای شهر مانده است که در ذیل مشاهده می نمایید:۳

  ۲

  ۳۱

  تاریخ انتشار: ۱۵:۴۰:۴۳ | پنجشنبه, ۱۵ / بهمن / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.