Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • فرمانده سپاه خوزستان؛

  مدیران ناکارآمد بدتر از ضدانقلاب هستند/مردم خوزستان نباید تاوان بی عرضگی برخی مسئولین را پس بدهند/غیبت مدیران پروازی در محل خدمت یک جنایت است/برای عزل مدیران بی کفایت با استاندار رایزنی می کنیم

  عصر بهبهان : سردار شاهوارپور تصریح کرد: برخی می آیند به نام نظام، به نام دولت و به نام مردم مسئولیت می گیرند و با بی توجهی نسبت به مشکلات منطقه هر شش ماهی یکبار می آیند به شرکت تحت مدیریت خود سر می زنند و کاری به کار مردم رنج دیده ندارند، این یک جنایت است


  به گزارش عصر بهبهان به نقل از ماهشهر امروز، سردار شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بندرماهشهر  با اشاره به نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل» اظهار کرد: در حال حاضر جامعه دچار مشکلات اقتصادی است، به همین دلیل رهبر انقلاب اقتصاد مقاومتی را به عنوان محور اصلی کارهای دولت و مردم برای امسال تعیین کردند.

  وی افزود: در بندر ماهشهر که قطب اقتصادی است مشکلاتی وجود دارد که انسان از بیان آن ها سردرد می گیرد، در بعضی از مناطق این شهرستان محرومیت بیداد می کند، بعضا می گوییم ای کاش اینجا قطب اقتصادی نبود چراکه دیدن این محرومیت ها در کنار این صنایع سخت است.

  سردار شاهوارپور گفت: مشکلاتی که امروز در شهرستان بندرماهشهر وجود دارد باید علاج شود و برای حل آن ها باید از موقعیت ویژه شهرستان استفاده مناسبی صورت گیرد.

  فرمانده سپاه حضرت ولیعصر استان خوزستان ادامه داد: بیشتر مدیران صنایع ماهشهر پروازی هستند و بسیاری از کارکنان این صنایع را غیربومی ها تشکیل می دهند این مسائل نگرانی ایجاد می کنند، ما اهل مخفی کاری نیستیم که در مراسمات از عملکرد مدیران تعریف کنیم و از آن سو مردم در سختی باشند.

  وی ادامه داد: باید کاری کنیم که عدالت موردنظر جمهوری اسلامی در همه جای خوزستان از جمله ماهشهر پیاده شود جز این هرکس بخواهد از  شرایط سوء استفاده کند، جایی در بین مردم ندارد و خود مردم او را طرد می کنند.

  فرمانده سپاه ولیعصر(عج) تصریح کرد: برخی می آیند  به نام نظام، به نام دولت  و به نام مردم مسئولیت می گیرند و با بی توجهی نسبت به مشکلات منطقه هر شش ماهی یکبار می آیند به شرکت تحت مدیریت خود سر می زنند و کاری به کار مردم رنج دیده ندارند، این یک جنایت است.

  فرمانده قرارگاه امنیتی حضرت ابوالفضل(ع) عنوان کرد: کار این مدیران بدتر از ضد انقلاب است، تکلیف ضد انقلاب مشخص است چون با اسلحه می آید و با اسلحه هم جوابش را می گیرد ولی این ها به صورت پوششی می آیند و خیانت می کنند.

  سردار شاهوارپور تاکید کرد: برخی با این کارها چوب لای چرخ حرکت نظام می گذارند و می خواهند نظام را ناکارآمد جلوه دهند و مردم را از نظام مقدس جمهوری اسلامی نا امید کنند.

  فرمانده سپاه استان خوزستان تصریح کرد: یکی از کارهایی که انجام خواهیم داد این است که در شورای اداری و شورای تامین  استان مسئولین را می آوریم و از آن ها جواب می خواهیم ، اگر یک مدیرکل یا مسئول استانی نتواند پاسخگوی  مشکلات حوزه مربوطه باشد با استاندار برای عزل این مدیر بی کفایت رایزنی می کنیم چراکه مردم نباید تاوان بی عرضگی برخی مسئولین را پس بدهند.

  وی ادامه داد: این ها مسائلی است که در حوزه تفکر انقلابی و بسیجی جای دارد، نه اینکه برخی بخواهند بریزند به خیابان ها و هرج و مرج ایجاد کنند، بلکه باید مدیریت ها به نحوی باشد که مشکلات مردم کم شود.

  سردار شاهوارپور در پایان خاطر نشان کرد: به همراه کمیته امداد طرحی در دستور کار قرار داده ایم که برای افراد تحت پوشش این کمیته ۶۵۰ واحد مسکونی در نیمه اول سال ساخته شود، چراکه هدف اصلی نظام اسلامی رسیدگی به مردم به خصوص قشر آسیب پذیر بوده است

  تاریخ انتشار: ۲۱:۱۳:۱۹ | چهارشنبه, ۲۴ / شهریور / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.