Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  ضیافتی با رنگ و بوی انتخاباتی در شهر تشان / ملاقات یا تبلیغات ؟!

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : در حالی که هنوز کمتر از یک سال دیگر تا انتخابات مجلس شورای اسلامی مانده است ، بسیاری از کاندیداهای احتمالی بازدید نوروزی را فرصتی برای تبلیغات زود هنگام قرار داده اند و در این میان از هر فرصتی برای عرض اندام خود فروگذار نمیکنند.


  به گزارش خبرنگار عصر بهبهان ، خبردار شدیم روز گذشته تعدادی از کاندیداهای احتمالی مجلس شورای اسلامی با حضور در یکی از بخش های شهر تشان به بهانه دید و بازدید عیدانه با برخی از افراد تاثیر گذار منطقه دیدار و گفتگو کردند.

  گفته میشود بیش از 5 نفر از افرادی که احتمال حضور آنها در صحنه انتخابات آینده زیاد است از شهر تشان خواهند بود که با این تفسیر میشود انتظار همان وضعیت انتخابات گذشته مجلس را پیش بینی کرد.

  از سویی علاوه بر شهر تشان در بهبهان نیز برخی چهره های شناخته شده با حضور در کلیه مراسمات از قافله تبلیغات زود هنگام عقب نمانده اند و پیوسته در حال رایزنی و ارتباط با اقشار مختلف مردم هستند .

  در این میان برخی از افرادی که دوره گذشته نیز تایید صلاحیت نشده اند در فضای مجازی به شدت در حال سازماندهی هستند و شانس خود را برای حضوری دیگر در صحنه انتخابات امتحان میکنند اما بلا تردید چیزی که محرز است افرادی که همچنان از سران فتنه و فتنه گران به صورت مشهود و نامشهود حمایت میکنند و گهگاه برای رفع حصر آنها در محافل مختلف سخن می رانند همچنان از گزینه های اصلی رد صلاحیت خواهند بود.

  در مطالب آینده تحرکات انتخاباتی برخی از کاندیداهای احتمالی را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد.

  تاریخ انتشار: ۰۹:۴۶:۲۸ | چهارشنبه, ۵ / فروردین / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.