Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • از سخنرانی مغشوش کرباسچی تا کف و هورای کارگزارانی ها برای سران فتنه/جلوه نمایی پرچم ایران اسلامی بدون نشان رسمی!

  عصر بهبهان : دبیرکل کارگزاران در جمع هم حزبی ها و اصلاح طلبان استان کرمانشاه حضور پیدا کرد و مطابق انتظار در سخنانی مغشوش از هر دری سخنی بر زبان راند.


  به گزارش عصر بهبهان به نقل از پایگاه خبری مغرب، غلامحسین کرباسچی در جمع کارگزارانی ها و اصلاح طلبان استان حضور یافت و به تشریح مواضع خود در قبال فعالیت حزبی پرداخت.

   

  وضعیت فعلی کشور کلاف سردرگم است/در میان مشکلات محاصره شده ایم

   

  وی در ابتدا هدف از سفرهای استانی خود را آشنایی با مسایل منطقه ای عنوان کرد و اظهار داشت: هدف از سفرهای استانی این است که در دیدار با اعضای حزب ها در استان ها در جریان مسایل منطقه ای قرار بگیریم.

   

  کرباسچی با اشاره به والده کرمانشاهی الاصل خود همچنین گفت: به واسطه اینکه مادرم اهل کرمانشاه است با مدرم و سلایق این استان آشنا هستم.

   

  وی در ادامه سخنانش گفت: کرمانشاه مجمع الجزایری از نیروهای مذهبی و قومی است که ویژگی های منحصر به فردی دارد و بنده کاملا به شرایط آشنایی دارم.

   

  دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی وضعیت فعلی کشور را به کلاف سردرگم تشبیه کرد و گفت : اگر درست بیندیشیم واقعیت این است که وضعیت فعلی کشور از لحاظ سیاسی و فرهنگی کلاف سردرگمی است که بسیار صبورانه باید این گره ها را گشود و تعجیل و کار بدون مطالعه بی فایده است.
   
   
  کرباسچی در ادامه سخنان خود گریزی به مفاهیم دموکراسی و آزادی زد و گفت: مدیران منطقه ای کمابیش مشغول کارها هستند که بحث هاى مختلفى در نیروهاى سیاسى بوده که بین آزادی و دموکراسی کدامیک مقدم است و این صحبت ها نشان از آن دارد که مشکلات نظری داریم.
   
   
  وی همچنین عنوان داشت:  باید با اولویت بخشیدن به مسایل برنامه ریزی هایی انجام دهیم زیرا در محدوده ای از مشکلات در جامعه محاصره شده ایم.
   
   
  باید از فرصت دولت روحانی استفاده کرد/نوجوان امروز آرزو زیاد دارد اما امید نه
   
   
  کرباسچی فاصله بین نسل جوان و نوجوان با سیاسیون نسل انقلاب را عجیب توصیف کرد و گفت: نسل متولدین هفتاد را به بعد نمی فهمم و می دانم که آنها هم من را نمی فهمند.
   
  وی همچنین گفت: نسل نوجوان و جوان امروز نسلی است که نمی تواند حرفش را بزند و آرزوهای فراوانى دارد اما امیدى ندارد.
   
   
  کرباسچی در ادامه دولت روحانی را به عنوان «فرصت مغتنم» عنوان کرد و اظهار داشت: شاخه های استانی احزاب مهم هستند زیرا در مرکز کارهای فکری و کلی انجام مى پذیرد و از هر فرصتی برای گسترش سازمانى باید استفاده کرد که امروز این اتفاق افتاده و باید از فرصت دولت روحانى استفاده برد.
   
   
  --- حاشیه های مراسم کارگزارانی-اصلاحاتی
   
   
  - شروع مراسم با تاخیر غیرمعمول بیش از یکساعته برگزار شد که این امر کلافه گی برخی از حاضران در سالن را موجب شد.
   
   
  - صندلی هایی برای نشستن بانوان در سالن از سوی برگزار کنندگان مراسم پیش بینی نشده بود و بانوان مجبور بودند سرگردان در بین آقایان صندلی برای خود بیابند.
   
   
  - پخش کلیپی از چگونگی شکل گیری و تاسیس کارگزاران برای حاضران پخش شد. در این کلیپ نماهای زیادی به صورت عکس و فیلم از یکی از سران فتنه ۸۸ گنجانده شده بود. 
   
  پخش این نماها با سوت و کف زدن کارگزارانی ها برای ضلع سوم فتنه همراه بود به طوریکه برای هاشمی رفسنجانی ابراز احساساتی صورت نمی گرفت !
   
   
  - بنرهای متعددی در سالن و همچنین بر روی پرده نمایش سالن با عنوان «حزب کارگزاران سازندگی» نصب شده بود.
   
  در کمال تعجب پرچم های جمهوری اسلامی ایران در این بنرها بدون نشان رسمی «لا اله الا الله» چاپ شده و در جای جای سالن نصب گردیده بود.
   
   
  گفتنی است اقدامات اینچنینی از سوی حامیان دولت یازدهم مسبوق به سابقه است و سال گذشته در «همایش امیدواران» پرچم جمهوری اسلامی ایران به صورت وارونه چاپ شده بود !!
   
   
   
  تصاویر تکمیلی: 

   

  تاریخ انتشار: ۰۸:۳۹:۳۰ | جمعه, ۱۱ / اردیبهشت / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.