Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • همزمان با روز جهانی قدس و در سایه وحشت اشغالگران؛

  هزاران فلسطینی"روز قدس" را در"قدس"اشغالی"گرامی داشتند

  عصر بهبهان : همزمان با روز جهانی قدس، هزاران فلسطینی با سرازیر شدن به سمت مسجدالاقصی، اشغالگران صهیونیست را به چالش کشیدند و روز قدس را گرامی داشتند.


  روز قدس قدس

  پایگاه خبری فلسطینی قدس نوشت هزاران شهروند فلسطینی با به چالش کشیدن محدودیت ها و تروریسم صهیونیست ها، در مسجدالاقصی تجمع کرده و روز جهانی قدس را گرامی داشتند.

  بر اساس این گزارش، فلسطینی ها از عصر پنج شنبه حرکت به سمت شهر قدس اشغالی را برای احیای روز قدس آغاز کردند و چهارمین نماز جمعه ماه مبارک رمضان را هم برپا داشتند.

  شرکت پرشور فلسطینی ها در مسجدالاقصی همزمان با روز جهانی قدس در حالی صورت گرفت که اشغالگران قدس، تدابیر فوق العاده ای را در شهر قدس اشغالی و اطراف مسجدالاقصی اتخاذ کرده و هزاران نظامی خود را در قدس مستقر کرده و شهر را به یک پادگان نظامی تبدیل کرده بودند.

  گذرگاه های نظامی ثابت در ورودی های اصلی شهر قدس هم شاهد ازدحام شدید جمعیت و ترافیک سنگین بود.

  اداره اوقاف اسلامی شهر قدس هم شاهد آماده باش در بخش های مختلف و کمیته های فعال در مسجدالاقصی بود و کمیته های بهداشتی و پزشکی و امدادرسانی و گروه های پیشاهنگی و داوطلبان برای ارائه بهترین خدمات به فلسطینی های حاضر در مسجدالاقصی فعال بودند.

  رژیم اشغالگر قدس از شامگاه پنج شنبه هزاران نظامی و نیروی امنیتی خود را در قدس اشغالی مستقر کرده بود. صهیونیست ها اطراف منطقه قدیمی قدس را هم بستند و فقط به اتوبوس هایی که حامل نمازگزاران بودند، اجازه ورود می دادند.

  صهیونیست های هراسان همچنان، گشتی های نظامی به راه انداخته بودند و محدودیت هایی در خصوص زنانی که از استان های مختلف کرانه باختری به سمت قدس اشغالی می آمدند، اعمال کردند به طوری که زنان 16 تا 30 سال را مجبور کردند برای خواندن نماز در قدس، مجوز بگیرند.

  صهیونیست ها همانند گذشته، محدودیت هایی را بر مردان اعمال کرده و مردان 30 تا 50 ساله را به گرفتن مجوز وادار کردند

  تاریخ انتشار: ۱۴:۵۶:۴۱ | جمعه, ۱۹ / تیر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.