Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  فرماندار بهبهان : پیشرفت پروژه ها در شهر تشان باور نکردنی است / زمانی به آینده تشان ناامید بودم اما تحولات اخیر خوشحالم کرد +عکس

  عصر بهبهان : فرماندار بهبهان پس سرکشی از پروژه های عمرانی و خدمات شهر تشان تحولات اخیر در این منطقه محروم را چشمگیر خواند.


   به گزارش عصر بهبهان ، حسین ملک خدایی فرماندار بهبهان پس از بازدید از پروژه ها و سرکشی به مناطق مختلف تشان در نشستی با حضور مسئولین محلی شهر تشان گفت  : تشان پیشرفت باور نکردنی داشته است.


  وی  با اشاره به بازدیدهای قبلی و با توجه به وضعیت موجود آن زمان اظهار کرد :  گستردگی و عمق محرومیت نسبت به آینده تشان ناامید بودم اما در حال حاضر بسیار خوشحال و امیدوارم چون تحولات اخیر بسیار چشم گیر بوده است .

   ملک خدایی در ادامه از شهردار، بخشدار و شورای شهر بابت زحمات متحمله در راستای بهبود وضعیت شهر تشان  تشکر کرد و افزود :  اگر خلاقیت و ابتکار و مدیریت شهردار و همکاری شورای شهر نبود در این برهه زمانی که وضعیت اقتصادی مناسبی وجود ندارد پیشرفتی حاصل نمی شد.


  فرماندار بهبهان همچنین از زحمات  نصیریان شهردار تشان تقدیر کرد و ادامه داد :   در کنار اقدامات بزرگ انجام شده در زمینه بسترسازی ,ساماندهی وزیباسازی بلوارمرکزی این شهر که تغییر اساسی و مطلوبی  در سیمای شهری ایجاد کرده بسیار زیبا و چشم نواز و  از بهترین کارهای اجرا شده سطح شهر تشان می باشد .


  در پایان نیز شهردار تشان ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرماندار در شهر تشان ابزار کرد :   اقدامات صورت گرفته و پروژه های عمرانی در نبود امکانات با همدلی و پشتکار شورای شهر و بخشدار محترم انجام شده است.


  همچنین در این نشست از فرماندارخواسته شد که با توجه به محرومیت و عدم توسعه یافتگی این شهر توجه بیشتری به تخصیص  اعتبارات به این شهر تازه تاسیس شود و نسبت به استقرار ادارات به خصوص شبانه روزی شدن درمانگاه و استقرار شعبه بانکی دستوراتی را صادر نمایند.
  تاریخ انتشار: ۲۰:۰۱:۲۴ | دوشنبه, ۵ / بهمن / ۱۳۹۴ شهر تشان
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.