Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  مسیر بهبهان -رامهرمز 4 بانده میشود

  عصر بهبهان : رئیس اداره راه،مسکن و شهرسازی رامهرمز از 4 بانده شدن جاده رامهرمز به بهبهان خبر داد.


  به گزارش عصر بهبهان ، عبدالرحیم طریفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رامهرمز اظهار کرد: با توجه به شرایط سخت مالی سال جاری، برای نگهداری راه‌های حوزه استحفاظی خود تلاش‌های زیادی انجام داده‌ایم و این تلاش‌ها همچنان ادامه دارد.


  وی ادامه داد: در خصوص ایمنی راه‌ها اقدام‌هایی از جمله خط کشی جاده‌های برون شهری، نصب تأسیسات جانبی و ایمنی و نظارت بر عدم تجاوز به حریم راه،  بخشی از کارهای انجام شده بوده است.


  رئیس اداره راه، مسکن و شهرسازی رامهرمز تصریح کرد: با توجه به حادثه خیز بودن پیچ روبروی روستای بایمان سادات قبل از پل علاء که خودروهای زیادی در این ناحیه واژگون شدند به نحو مطلوب بازسازی و ایمنی سازی شد.


  طریفی افزود: یکی از پروژه‌های فعال در حوزه راه و ترابری این شهرستان کمربندی رامهرمز ـ بهبهان از سمت پل جدید است که این مسیر چهاربانده با دو زیرگذر و دو تقاطع با روگذر و زیرگذر احداث خواهد شد.


  وی گفت: پنج کیلومتر از محور رامهرمز به بهبهان آسفالت شده و  پنج کیلومتر بعدی را با پیمانکار قرار داد بسته‌ایم که به‌زودی عملیات آسفالت آن آغاز خواهد شد.


  رئیس اداره راه، مسکن و شهرسازی رامهرمز در پایان بیان کرد: 28 کیلومتر دیگر این مسیر تا روستای صفر، توسط پیمانکار در حال تعریض و چهار بانده شدن است.


  این مسئول در پایان خاطر نشان کرد: در این مسیر دارای سه دهنه پل بزرگ احداث خواهد شد و پس از اتمام این طرح خطرات ناشی از تصادفات در این مسیر به صفر خواهد رسید.


  تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵:۱۰ | شنبه, ۱۰ / بهمن / ۱۳۹۴ مسیر بهبهان -رامهرمز 4 بانده میشود
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.