Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • از تشمال نوازی ستاد یک اصلاح طلب تا تشدید موج انصراف ها به نفع اشخاص

  عصر بهبهان : رهیاب از لابلای اخبار و مطالب منتشر شده در فضای مجازی مهم ترین های اخبار انتخاباتی را جمع آوری و در بسته انتخاباتی در اختیار شما کاربران گرامی قرار می دهند.


  این پایگاه خبری از لابلای اخبار و مطالب منتشر شده در فضای مجازی مهم ترین های اخبار انتخاباتی را جمع آوری و در بسته انتخاباتی در اختیار شما کاربران گرامی قرار می دهند.

  لیست نهایی ائتلاف بزرگ اصولگرایان در خوزستان منتشر شد

  بر این اساس لیست مورد حمایت ائتلاف اصولگرایان در خوزستان نهایی شد. در این لیست آقایان غلامرضا شرفی و محمد مولوي در آبادان، سیدهادی طباطبایی در ایذه و باغملک، سیدشکرخداموسوی، ناصرسودانی و شبیب جویجری در اهواز، قاسم ساعدی در دشت آزادگان، سید راضی نوری در شوش، حبیب آقاجری در ماهشهر و امیدیه، علیرضا ورناصری در مسجدسلیمان و هفتکل، فریدون حسنوند در اندیمشک و مجید ناصری نژاد در شادگان می باشند.


  تشمال نوازی ستاد کاندیدای اصللاح طلب در اهواز
  ستاد یکی از کاندیداهای اصلاح طلب در اهواز در پیامی از مردم اهواز خواسته است تا در جشن ستاد که همراه با تشمال نوازی است شرکت کنند. اصلاح طلبان که هیچ برنامه ای برای حل مشکلات معیشت ارائه نکرده اند برای جلب آرا، سراغ تشمال و ساز و آواز رفته اند.

  2 کاندیدای مجلس در ماهشهر انصراف دادند
  2 کاندیدای مجلس در حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه و هندیجان با مراجعه به ستاد انتخابات انصراف دادند. موج انصراف کاندیداها در چند روز گذشته به نفع لیست های منتشر شده یا دیگر کاندیداها شدت گرفته است.


  روند انجام تبلیغات کاندیداها در آبادان با آرامش دنبال می شود
  فرماندار آبادان با اشاره به بازار داغ تبلیغات کاندیداهای مجالس خبرگان و شورای اسلامی در این شهرستان گفت: روند انجام تبلیغات کاندیداها در این شهرستان با آرامش دنبال می شود.
  عزیزالله شهبازی اظهار کرد: به رغم نزدیکی ستادهای انتخاباتی کاندیداها در کنار یکدیگر، خوشبختانه با کمترین حاشیه ها و تنشها روبرو بودیم.
  برای جمع آوری آرای ۱۸۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادندر آبادان ۱۳۴ صندوق اخذ رای مهیا شده است که سه هزار نفر نیز کار برگزاری انتخابات را برعهده دارند.

  روسای ستادهای انتخاباتی مسئول تخلفات نامزدها هستند
  رئیس ستاد انتخابات شهرستان اهواز گفت: روسای ستاد انتخابات مسئول رسیدگی به تخلفات نامزدهای انتخاباتی هستند و نامزدهای انتخابات در مقابل تخلفات تبلیغاتی باید پاسخگو باشند.
  اسماعیل ارزانی بیرگانی فرماندار اهواز با اشاره به تخلفات انتخاباتی از سوی برخی نامزدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نصب و چسباندن پوستر و بنرهای تبلیغاتی در محل های غیرمجاز، ایجاد مزاحمت برای شهروندان و مسدود کردن مسیرهای عبور و مرور از تخلفاتی بوده که در زمان تبلیغات به فرمانداری گزارش شده است.

  یکی از نامزدهای حوزه انتخابیه دشت آزادگان انتسابش به اصلاح طلبان را رد کرد
  یکی از نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه انتسابش به جناح اصلاح طلبان را رد کرد. وی در این خصوص اظهار کرد: به تازگی شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان خوزستان فهرست مورد حمایتش را در حوزه های مختلف انتخابیه استان از جمله دشت آزادگان و هویزه در رسانه های مجازی منتشر کرده که در این فهرست نام من دیده می شود که این مساله مورد تائید نیست.

  صلاحیت یک نامزد دیگر در خوزستان تایید شد
  رئیس ستاد انتخابات خوزستان گفت: با تایید شورای نگهبان صلاحیت مصطفی مطور زاده نامزد نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه خرمشهر تایید شد. پیش از این نیز با تایید شورای نگهبان، سه کاندیدای دیگر به جمع تایید صلاحیت شدگان انتخابات مجلس دهم در استان خوزستان پیوستند.

  2 هزار رای اولی در هندیجان برای نخستین بار در انتخابات مشارکت دارند
  رئیس اداره ثبت احوال هندیجان از حضور دو هزار نفر رای اولی در انتخابات هفتم اسفند در این شهرستان خبر داد. بهمن شکری زاد اظهار کرد: از مجموع 27 هزار نفر افراد واجد شرایط رای در هندیجان، دو هزار نفر رای اولی هستند که برای نخستین بار در انتخابات شرکت می کنند.
  وی همچنین افزود: کارت ملی هوشمند افرادی که در 40 روز گذشته از طریق سامانه ثبت نام کرده اند صادر و این افراد می توانند تا پایان هفته برای دریافت کارت خود به این اداره مراجعه کنند.

  تعداد نامزدهای انتخاباتی مجلس دهم در دزفول به 26 نفر کاهش یافت

  رییس ستاد انتخابات دزفول از انصراف دو نفر دیگر از نامزدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه این شهرستان خبر داد و گفت : با انصراف این دو نفر مجموع نامزدهای انتخابات مجلس دهم در این حوزه انتخابیه به 26 نفر رسید.
  امیر عیسی زاده افزود: با انصراف این دو نفر تعداد نامزدهایی که بطور رسمی انصراف خود را از ادامه رقابت انتخاباتی در حوزه دزفول اعلام کرده اند به پنج نفر رسید.
  ناصر چهره گشا و محمدحسین شاه حیدر بطور رسمی انصراف خود از ادامه نامزدی انتخابات را اعلام و از چرخه انتخابات خارج شدند پیش از این محمدعلی قاسمی، علیمحمد آخوندعلی و مجتبی ضیایی مهر بطور رسمی انصراف خود را از نامزدی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرده بودند.

  نشست هم اندیشی انتخاباتی با نخبگان شادگان برگزار شد
  معاون فرماندار شادگان از برگزاری نشست هم اندیشی حول محور انتخابات هفتم اسفند با نخبگان این شهرستان خبر داد. وی همچنین گفت : تمهیدات مورد نیاز برای 119 شعبه و 238 صندوق اخذ رای مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی شامل 250 دستگاه وسیله نقلیه برای ایاب و ذهاب بیش از سه هزار نفر عوامل اجرایی به طور کامل فراهم است.
  جمعیت حائز شرایط رای در شهرستان شادگان 105 هزار و 960 نفر است.

  هر گونه تخلف انتخاباتی رصد و با متخلفان برخورد می شود
  فرماندار شوشتر گفت : هرگونه ناهنجاری و بی نظمی در زمینه انتخابات توسط دستگاه قضایی و نیروی انتظامی رصد و با متخلفان برخورد جدی می شود. حیدر نجفی فر در حاشیه بازدید از ستادهای انتخاباتی این شهرستان اظهار کرد:تمام تلاش ما بر این است که انتخاباتی پرشور با حضور حداکثری مردم برگزار شود اما این به آن معنا نیست که نسبت به ناهنجاری ها بی تفاوت باشیم.

  کاندیدای اصولگرایان اندیمشک: ولایت فقیه شاخص‌ترین ملاک انتخاب اصلح
  فریدون حسنوند کاندیدای مورد حمایت ائتلاف اصولگرایان در اندیمشک و نماینده سابق مردم این دیار در مجلس شورای اسلامی گفت: ولایت فقیه و توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به‌ عنوان شاخص ‌ترین ملاک انتخاب اصلح مردم در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی مطرح است.

  رد‌ صلاحیت یکی از کاندیداهای ‌آبادان در روز اول تبلیغات
  هم‌زمان با سراسر کشور فعالیت تبلیغاتی کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان آغاز شد.بر این اساس شهرستان آبادان با 33 نفر رقابت انتخاباتی خود را آغاز کرد، اما در روز اول طی نامه‌ای از این تعداد یک نفر کم شد.
  صلاحیت یکی از کاندیداهای آبادان طی نامه ‌ای از سوی شورای نگهبان رد شد و وی از ادامه رقابت باز ماند.

  مردم باید بی طرفی مسئولان اجرایی را در انتخابات احساس کنند
  استاندار خوزستان در جلسه هماهنگی انتخابات با فرمانداران شهرستان های استان خوزستان که در سالن جلسات استانداری خوزستان برگزار شد، گفت: باید مراقب رفتارهای خود در زمان پیش از انتخابات و روز انتخابات باشید تا مردم احساس کنند که مسئولان اجرایی امانت دار بوده و بی طرف هستند.

  تاریخ انتشار: ۰۲:۲۹:۰۷ | یکشنبه, ۲ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.