Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه سردشت زیدون:

  نامزد انتخابات نباید انحراف داشته باشد و خیانت کند

  عصر بهبهان : خطیب جمعه سردشت زیدون افزود: حضور همه قشر های مردم در رای صندوق های رای باعث خنثی شدن توطئه های دشمن خواهد بود و جهش بزرگی در پیشرفت و توسعه ما خواهد داشت.


  به گزارش عصر بهبهان از زیدون ، حجت‌الاسلام سیدابراهیم قائمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر سردشت زیدون، اظهار داشت: حضور مردم در پای صندوق های رای و شناخت مردم از کاندیداها از وظایف مهمی است که مردم باید به آن دقت بيشتري داشته باشند.
  وی تصریح کرد: برگزاري باشكوه انتخابات هفتم اسفند يك مقطع درخشان در نظام جمهوري اسلامي خواهى بود و بركات زیادي در برخواهد داشت.
  خطیب جمعه سردشت زیدون افزود: حضور همه قشر های مردم در رای صندوق های رای باعث خنثی شدن توطئه های دشمن خواهد بود و جهش بزرگی در پیشرفت و توسعه ما خواهد داشت.
  وی با بیان اینکه حضور مردم خون جدیدی در پیکره نظام به وجود خواهد آورد خاطرنشان کرد: این یک وظیفه شرعی و قانونی است که همه باید به آن تکلیف عمل کنند.
  قائمی یادآور شد: یکی از مهمترین مسائل انتخابات رعایت اخلاق انتخابات است که باید رعایت شود.
  امام جمعه سردشت زیدون با تأکید بر اینکه جوی سازی و تهمت و بر علیه کاندیدا های دیگر صحبت کردن و تخریب رقیب مقابل کاری زشت است افزود: ملاک کاندیداها باید تقوا باشد و سعی در بیان خصوصیت ها و ابراز مدیریت ها و برنامه های خود داشته باشند..
  قائمی متذکر شد:ملام مردم هم در انتخابات نباید خوش اخلاقی و لبخند کاندیداها باشد بلکه باید ایمان، تقوا و مدیریت باشد.
  وی با توجه به وعده ها و قول های عجیب و غریب تعدادی از کاندیداها گفت: نامزد های انتخابات وعده هایی که غیر ممکن است و محال است را نباید بیان کرد
  امام جمعه سردشت زیدون به دلسوزی و شناخت منطقه و مشکلات اشاره داشت و اظهار کرد: مشکلات بزرگی که شهرستان بهبهان و شهر سردشت زیدون سال های دامن گیر مردم شده است ژیرامون بهداشت و جاده و توسعه کشاورزی و اشتغال منطقه است که باید مد نظر باشد.
  قائمی ادامه داد: نماینده باید نترس،شجاع؛ مدیر؛دارای برنامه،قدرت بیان باشد.
  وی به بعض از بزرگان و ریش سفیدان متذکر شد و افزود: بعضی از نامزدهای انتخابات به بعضی از بزرگان و ریش سفیدان قول هایی و وعده های شخصی داده اند که این موضوع حق الناس است و کاندیداها باید این مسئله را مد نظر بگیرند.
  قائمی ادامه داد: مردم نباید به کاندیدا هایی که انحراف دارند و اهل خیانت هستند رای بدهند و با دقت به کسی رای دهند که درد مردم را بشناسد.
  امام جمعه سردشت زیدون در پایان با اشاره به فرا  ایام فاطمه افزود: این ایام سوگواری را باید محترم شرمند و حرمت این ایام را نگه داشت و مراسمات باشکوهی در این ایام برگزار شود.
   

  تاریخ انتشار: ۱۰:۵۴:۴۰ | شنبه, ۱ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.