Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امروز :

  شهردار خبر سنگ اندازی شورا در اجرای پروژه ها را تکذیب کرد

  عصر بهبهان : نصرالله پیدایش گفت : خبر روزنامه افکار در خصوص درج مطلبی تحت عنوان سنگ اندازی شورای شهر در اجرای پروژه ها از زبان شهردار را تکذیب میکنم.


  به گزارش عصر بهبهان ، شهردار بهبهان با اعلام این خبر اظهار کرد : هرگز در این خصوص با هیچ رسانه ای مصاحبه نکردم و مطلب مذکور را تکذیب میکنم.


  پیدایش در ادامه افزود : در پایان یکی از جلسات شخصی در ساختمان فرمانداری جلوی بنده ایستاد و خودش را روزنامه نگار معرفی کرد و گفت ، بنده خبرنگار روزنامه ای هستم که مرتب کارهای شما را زیر سوال میبرم و چون شنیدم که شما دل پری از شورای شهر دارید نظر شما را در این خصوص میخواستم بدانم.


  وی با رد گفته های این روزنامه در مورد اختلافات و ممانعت های ایجاد شده اعضای شورای شهر در پروژه  ها در جمع شورانشینان ابراز کرد : بنده شاید اختلاف نظرهای کوچکی با برخی اعضای شورای شهر داشته باشم که کاملا طبیعی است  لکن هیچ گاه در مصاحبه با رسانه ای نگفتم شورا مانع اجرای پروژه ها شده است که در همین جا این خبر را تکذیب میکنم .


  گفتنی است روزنامه افکار در صفحه اول خود تیتری را تحت عنوان  " ناگفته های شهردار از سنگ اندازی برخی اعضای شورای شهر "  کار کرده بود  و با درج مطلبی به تشریح وضعیت تعامل شهردار و شورای شهر پرداخت که با اعتراض آنها مواجه شد.

  تاریخ انتشار: ۱۹:۲۶:۰۹ | چهارشنبه, ۲۱ / بهمن / ۱۳۹۴ پیدایش شهردار بهبهان
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.