Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • در آستانه برگزاری مرحله دوم رزمایش بزرگ مدافعین حرم:

  15 هزار بسیجی در رزمایش مدافعان حرم ناحیه بهبهان شرکت میکنند

  عصر بهبهان : جانشین فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان گفت:پیام این رزمایش برای دشمن این است که آن ها بدانند نیروهای بسیجی در استان خوزستان این آمادگی را دارند که به هرگونه تعرض و اقدامی که از روی بی خردی آن ها باشد پاسخ محکم دهند.


  به گزارش عصر بهبهان ، سردار معین پور جانشین فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان  در آستانه برگزاری مرحله دوم رزمایش بزرگ مدافعین حرم در گفتگو با خبرنگار رهیاب گفت: در روزهای اخیر شاهد برگزاری رزمایش بزرگ 30 هزار نفری مدافعین حرم در استان خوزستان با محوریت گردان های بسیج هستیم که در دو مرحله انجام می شود.

  وی افزود:مرحله اول این رزمایش در تاریخ 14 و 15 آبان ماه با محوریت نواحی غرب استان با موفقیت برگزار شد و به اهداف از پیش تعیین شده رسید، مرحله دوم رزمایش به حول قوه الهی در پنج شنبه و جمعه هفته جاری در شرق استان و با محوریت ناحیه بهبهان انجام خواهد شد.

  در این مرحله حدود 15 هزار نفر از بسیجیان در قالب گردان های مختلف رزمایش را برگزار خواهند کرد.
  سردار معین پور با بیان این نکته که رزمایش مدافعان حرم برای افزایش آمادگی ها و سطوح دفاعی استان برگزار می شود افزود: اهداف این رزمایش شامل بازخوانی و اجرای آموزش های کسب شده در طول سال توسط بسیجیان و همچنین استفاده از پتانسیل بالا و ارزشمند بسیج جهت انجام عملیات مردم یاری و امداد و نجات در حوادثی مانند سیل، زلزله و بلاهای طبیعی است که برای مردم اتفاق می افتد.

  وی ضمن توصیف شور و حماسه و روحیه حسینی که  در بین بسیجیان و گردان های شرکت کننده در رزمایش وجود دارد  اظهار داشت: پیام این رزمایش برای دشمن این است که آن ها بدانند نیروهای بسیجی در استان خوزستان این آمادگی را دارند که به هرگونه تعرض و اقدامی که از روی بی خردی آن ها باشد پاسخ محکم دهند.

  جانشین فرمانده سپاه خوزستان با اشاره به پیام این رزمایش برای دوستان و دشمنان نظام اسلامی اضافه کرد: برای دوستان ما این رزمایش پیام صلح و دوستی دارد ، این رزمایش یک اقدام پیشگیرانه  برای تهدیداتی است که امکان وقوع دارند.

  تاریخ انتشار: ۱۲:۴۴:۴۵ | چهارشنبه, ۲۰ / آبان / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.