Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  اقدام جالب شهرداری در دپوی زباله های کوی تامین اجتماعی / عکس

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : درست در کنار بزرگترین بیمارستان عمومی شهرستان یک تریلی بزرگ وجود دارد که کل زباله های این منطقه را در خود جای داده است و در واقع شهرداری برای سهولت کار خود اقدام به این کار نموده است ، اما غافل از اینکه ...


  به گزارش خبرنگار اجتماعی عصر بهبهان ، درست در کنار بزرگترین بیمارستان عمومی شهرستان یک تریلی بزرگ وجود دارد که کل زباله های این منطقه را در خود جای داده است و در واقع شهرداری برای سهولت کار خود اقدام به این کار نموده است ، اما غافل از اینکه انبوهی از زباله  پس از وزش باد و یا  رها شدن در یک مدت زمان طولانی  بر روی زمین و منازل مسکونی مجاور پراکنده میشود .

  در تصویر ملاحظه میشود اطراف این کفی کمپرسی که حاوی زباله های منطقه است به مرور زمان پراکنده و سیمای نامناسبی از این قسمت شهر را به نمایش میگذارد ، حال آنکه در کنار یکی از بیمارستانهای بزرگ شهر هستیم و وجود بهداشت محیط اطراف این مرکز درمانی بسیار ضروری است.

  چند تن از شهروندان این منطقه با در میان گذاشتن این موضوع خواستار رسیدگی این مشکل شدند و ضمن خسته نباشید به پرسنل زحمت کش مجموعه شهرداری در خواست رسیدگی فوری به این قسمت شهر شدند.

  علیرغم تلاش پرسنل خدوم شهرداری و با وجود مشکلات مالی در زیباسازی شهر رسیدگی به نقاط مختلف شهر اما این منطقه نیاز به توجه بیشتر دارد به طوری که بیشتر منازل مجاور بیمارستان تامین اجتماعی از وضعیت دفع زباله در این منطقه راضی نیستند و گویا شهرداری به دلایل مختلفی حاضر به حضور در این منطقه نمیباشد.


  تاریخ انتشار: ۰۷:۴۳:۳۲ | سه شنبه, ۱۸ / فروردین / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.