Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 4
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • در گیر و دار سیاسی کاری های مسئولین /

  بههان حتی یک نمانیده در لیگ برتر فوتبال استان ندارد / شمارش معکوس برای ختم ورزش بهبهان !

  عصر بهبهان : بضاعت هیئت های ورزشی این شهرستان در تأمین بودجه برای تیم داری سبب شده است که استعداد های نهفته ورزشکاران مستعد این شهرستان گاهی تا پایان عمر ورزشی شان همچنان نهفته باقی مانده و هرگز شکوفا نشوند.


  به گزارش عصر بهبهان ، سالهاست که ورزش شهرستان بهبهان در حسرت نداشتن اسپانسر زانوی غم به بغل گرفته و فقدان بنیه مالی هیئت های ورزشی و تیم داران مانند زخمی لاعلاج بر بدنه ورزش این شهرستان سنگینی می کند.


  بضاعت هیئت های ورزشی این شهرستان در تأمین بودجه برای تیم داری سبب شده است که استعداد های نهفته ورزشکاران مستعد این شهرستان گاهی تا پایان عمر ورزشی شان همچنان نهفته باقی مانده و هرگز شکوفا نشوند.  تلخ است اما واقعیت دارد که شهر بهبهان حتی در لیگ برتر فوتبال خوزستان نماینده ندارد و این مسئله به برکت سیاسی کاری های مسئولین این شهرستان در سالهای اخیر است ، ورزشی که در گذشته نه چندان دور صنعتی مهم برای ترانسفر استعدادها و ظرفیت های بی بدیل این شهرستان بوده اکنون در ورطه نابودی است .


  سیمان بهبهان زمانی در لیگ برتر استان و لیگ های پایین تر کشور یکی از امیدهای فوتبال جنوب به شمار میرفت اما حالا حتی نای ماندن در لیگ برتر استان را هم ندارد و شنیده ها حکایت از انحلال این تیم مطرح بهبهانی دارد .
  تیم های دیگری مانند پرسپولیس بهبهان که روزگاری نام این شهر را در میادین ورزشی استان و دیگر نقاط کشور بلند آوازه کرده بود اکنون حتی نامی از آن در محافل ورزشی شنیده نمیشود.
  مصائب ورزش بهبهان تنها به فوتبال ختم نمیشود بلکه رشته های دیگر ورزشی از جمله هندبال نیز در ورطه نابودی قرار گرفت تا جایی که در ادامه بازی های درخشان خود در لیگ برتر کشور بر اثر اهمال کاری برخی مسئولین شهرستان ومسئولان استانی به یکباره از صفحه ورزش کشور محو میشود.  براستی چرا حال و روز ورزش بهبهان اینگونه است و چه کسی باید پاسخگوی این همه هزینه و اعتبار ورزشی شهرستان باشد البته اگر کسی خود را در مقام پاسخگویی به مردم محروم بداند .  مالک یک باشگاه فرهنگی ورزشی در گفتگو با عصر بهبهان ، در خصوص برخی بی توجهی ها به ورزش بهبهان اظهار کرد : مشکلات عدیده ای گریبانگیر مدیران باشگاههای فرهنگی ورزشی از جمله نبود امکانات کافی و فقدان اسپانسر تامین کننده منابع مالی در این شهرستان و استان وجود دارد که متاسفانه هیچ گونه توجهی از سوی مسئولان در این زمینه صورت نمیگیرد .


  وی افزود : بروز همین مشکلات باعث شده است تا وضعیت تیم داری و مدیریت باشگاههای ورزشی در یک کمای عمیق فرو رود و باید با یک شوک بزرگ خارج شود.  تاریخ انتشار: ۲۲:۱۵:۳۱ | یکشنبه, ۲۵ / بهمن / ۱۳۹۴ ورزش بهبهان
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C4

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.