Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • درخواست مردم /

  چرا نمایندگان از رأی علنی به برجام ترسیدند/نمایندگان خوزستانی سینه چاک دولت پاسخ دهند!

  عصر بهبهان : در حالی که برخی نمایندگان خوزستانی مجلس با رفتارهایی بی سابقه و به صورت علنی جلوتر از دولت از تصویب برجام نقش آفرینی کردند اما معلوم نیست چرا این تعداد نماینده از افشای امضای خود در تصویب کلیات برجام ممانعت کردند.


  به گزارش  عصر بهبهان ، در حالی که برخی نمایندگان خوزستانی مجلس با رفتارهایی بی سابقه و به صورت علنی جلوتر از دولت از تصویب برجام نقش آفرینی کردند اما معلوم نیست چرا این تعداد نماینده از افشای امضای خود در تصویب کلیات برجام ممانعت کردند.

   

  براستی نمایندگان خوزستانی سینه چاک  دولت چرا از این  اقدام ترسیدند و به تصویب این پیشنهاد رای مثبت ندادند ، آنها که به صورت علنی برای اجماع رای موافق دیگر نمایندگان آنچنان به آب و آتش زدند که آقای ظریف و صالحی در تعجب واماندند.

   

  شاید این سوال تا سالها در اذهان ملتی که آشکارا به وکلای خود رای دادند باقی بماند که چرا نمایندگان بر آینده سندی مبهم مهر تاییدی زدند که اکنون برای افشای امضای این سند در هراسند و از این پیشنهاد استقبال نکردند ، آنها باید به روشنی پاسخ دهند .

   

  هر چند که مردم به خوبی ابعاد گوناگون آسیب های محرز برجام را مطلع هستند اما وای بر نمایندگانی که صرف تامین شرایط مناسب آینده سیاسی خود از حق ملت گذشته اند و حتی از صف دولتی ها هم پیشی گرفتند ، آیا مردم این قبیل اقدامات را از حافظه تاریخی خود پاک خواهند کرد !

   

  گفتنی است به درخواست برخي نمايندگان از جمله حميد رسايي پیشنهاد رأي‌گيري طرح اجراي برجام با ورقه مورد موافقت قرار نگرفت ، از آنجایی که طبق آيين‌نامه هر گاه حداقل 10 نفر از نمايندگان تقاضا داشته باشند به جاي استفاده از دستگاه، رأي‌گيري علني و با ورقه باشد؛ اين تقاضا به رأي گذاشته خواهد شد ، فرق اين نوع رأي‌گيري نيز با رأي‌گيري با دستگاه اين است که اسم و نام افراد در روزنامه‌ها درج مي‌شود.

   

  مع الوصف تاریخ به خوبی در مورد این افراد قضاوت خواهد کرد و آنگاه که تداوم عمر سیاسی خود را برحقوق ملت ترجیح بدهند باید در پیشگاه خداوند و مردم پاسخگو باشند.

  تاریخ انتشار: ۱۳:۲۳:۵۷ | سه شنبه, ۲۱ / مهر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.