Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش ویژه /

  شایعات برکناری مدیران و حضور کاندیداهای احتمالی در فضای مجازی قوت گرفت / جزئیات

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : پس از آغاز زود هنگام تحرکات وتبلیغات برخی افراد سرشناس و کمتر شناخته شده در حوزه انتخابیه بهبهان ، شایعات حضور و ورود چهره های سیاسی در فضای مجازی نیز قوت گرفت .


  به گزارش خبرنگار عصر بهبهان ،  پس از آغاز زود هنگام تحرکات وتبلیغات برخی افراد سرشناس و کمتر شناخته شده در حوزه انتخابیه بهبهان ، شایعات حضور و ورود چهره های سیاسی در فضای مجازی نیز قوت گرفت .

  در کنار شایعات فضای انتخاباتی نیز شایعاتی به نقل از چندین نشریه در گروههای واتس آپ مبنی بر کناره گیری یا برکناری مدیران اجرایی شهرستان فضای سیاسی شهرستان را تحت الشعاع خود قرار داده است.

  بر اساس بررسی های به عمل آمده تاکنون هیچ کدام از این شایعات حتی نزدیک به واقعیت نبوده و فقط زائده ذهن یک کاربر معلوم الحال بوده است که چینش اسامی چهره های سیاسی شناخته شده مانند نمایندگان سابق بهبهان ، مدیران گذشته و برخی شخصیت های استانی و کشوری زاده بهبهان را دستمایه شکل گیری فضای تبلیغاتی زود هنگام انتخابات کرده است.

  هر چند که تحرکات و فعالیت های محسوس و محرز این چهره ها مهر تاییدی بر حضور قطعی آنها می زند لکن به مرور زمان خواهیم دید که تعدادی از این افراد با رایزنی ها و سازش از صحنه کنار خواهند لذا باید تا آن زمان منتظر بود و دید چه اتفاقی رخ خواهد داد

  تاریخ انتشار: ۰۹:۵۷:۲۱ | سه شنبه, ۱۱ / فروردین / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.