Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش

  ایدنی:پزشکان بهبهانی احساس امنیت نمی کنند/ضاربین پزشک بهبهانی تحت تعقیب قانون

  عصر بهبهان : اسماعیل ایدنی خبر سوءقصد به جان رئیس بیمارستان شهیدزاده بهبهان را تایید کرد و گفت ضاربین تحت تعقیب قانونی هستند.


  به گزارش عصر بهبهان به نقل از  رهیاب،فوت یک بیمار در بهبهان منجر می شود تا تعدادی از جوانان و بستگان بیمار با متشنج کردن فضای اورژانس بیمارستان، به شکستن شیشه ها و تهدید پرسنل اورژانس اقدام کنند و در نهایت رئیس بیمارستان را با تفنگ شکاری مورد هدف قرار دهند.


  اسماعیل ایدنی خبر سوءقصد به جان رئیس بیمارستان شهیدزاده بهبهان را تایید کرد و گفت ضاربین تحت تعقیب قانونی هستند.


  "بیماری با درد قفسه سینه در نیمه شب به این بیمارستان مراجعه می کند و اقدامات درمانی برای این بیمار انجام می شود اما ساعت 3 بعدازظهر بیمار دچار ایست تنفسی می شود و حتی اقدامات احیاء هم برای وی انجام می شود اما موثر واقع نمی شود و متاسفانه بیمار فوت می کند. همراهان بیمار به دلیل ناراحتی زیاد به اورژانس بیمارستان حمله می کنند " این ماجرایی است که ایدنی آن را علت سوءقصد عنوان می کند.


  وی معتقد است با کوچکترین حادثه ای کل خدمات پزشکان را نباید زیر سئوال برد او اضافه کرد با این اتفاقی که افتاد پزشکان بهبهانی احساس امنیت نمی کنند.


  اقای حریرچی سخنگوی وزارت بهداشت هم از پیگیری ها و هماهنگی های لازم وزارت بهداشت با مقامات نیروی انتظامی استان خوزستان درباره این حادثه خبر داد.


  قائم مقام وزیر بهداشت گفته است اقدامات لازم را برای درمان پزشک مصدوم انجام داده ایم. وی تاکید کرد:اقدامات لازم قانونی برای خاطیان و عاملان این حادثه اعمال می شود.

  هم چنین حریرچی در مورد بیمار 38 ساله متوفی در بیمارستان تصریح کرد: رسیدگی به پرونده پزشکی بیمار و مطابقت اقدامات درمانی انجام شده با استانداردهای درمانی لازم بطور جداگانه با شکایت همراهان بیمار و نیز مسئولان نظارتی بررسی می شود.

  تاریخ انتشار: ۰۰:۰۰:۳۷ | پنجشنبه, ۹ / مهر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.