Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه در بهبهان :

  هر جا بحث محرومیت زدایی و مردم یاری باشد سپاه ورود میکند / از دل همین مساجد بود که شاه را شکست دادیم / فتح المبین و بیت المقدس ها از مساجد خلق شدند

  عصر بهبهان : سردار حزنی تاکیدکرد : سپاه صرفا یک ارگان نظامی نیست و هر جا که مسئله محرومیت و کمک به مردم باشد ورود میکند و از این روست که مردم داری ، مردم یاری و مردم دوستی از ماموریت های ویژه سپاه به شمار می آید .


  به گزارش عصر بهبهان ، سردار سید ضیاء حزنی دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران در بهبهان با تاکید بر اهمیت مسجد در شرایط حال حاضر کشور اظهار کرد : متاسفانه بیش از 60 درصد از مساجد کشور فاقد روحانی یا امام جماعت هستند که این یک آمار نگران کننده است ، اصلا ما انقلاب کردیم تا روحانیت در مساجد به تبیین احکام اسلام و مسائل سیاسی روز بپردازند .

  وی افزود : امروز فعالیت مساجد آن چیزی نیست که مورد نظر مقام معظم رهبری است ، چرا که در برخی از مساجد نماز صبح برگزار نمیشود در صورتی که در تمامی مساجد برداران اهل سنت نماز جماعت صبح برپاست .

  سردار حزنی وجود مسجد را از ضروریات امروز جامعه برشمرد و ابراز کرد : از همین مساجد بود که شاه را شکست دادیم ، از همین مساجد بود که شهدا به عنوان بهترین انسانهای ما به جنگ با استکبار رفتند و از همین مساجد بود که فتح المبین و بیت المقدس ها آفریده شدند لذا باید همه مراکز تصمیم گیری های کلان در مساجد صورت بگیرد .

  دبیر قرارگاه قرب کوثر سپاه اذعان کرد : امروز مسئولان باید مسئله مسجد را در برنامه های عمرانی خود قرار دهند و مورد توجه ویژه قرار گیرد .

  وی تصریح کرد : سپاه صرفا یک ارگان نظامی نیست و هر جا که مسئله محرومیت و کمک به مردم باشد ورود میکند و از این روست که مردم داری ، مردم یاری و مردم دوستی از ماموریت های ویژه سپاه به شمار می آید .

  مشاور فرمانده سپاه در امور محرومیت زدایی عنوان کرد : امروز هم پروژه در کشور وجود دارد و هم پول لازم برای اجرای آنها ، اما چیزی که باعث به وجود آمدن مشکلات امروز کشور شده است ، قرار نگرفتن در کنار مردم است که مانع بزرگ توسعه شده است.

  سردار حزنی در پایان گفت : واقعا قابل قبول نیست که استان خوزستان دارای این همه مشکل باشد ، مثلا مسجد نداشته باشد یا حتی از آب شرب خوبی برخوردار نباشد ، این همان قرار نگرفتن در کنار مردم است که باعث شده است این استان به این شرایط دچار شود.

  تاریخ انتشار: ۱۲:۰۲:۰۳ | جمعه, ۱ / اردیبهشت / ۱۳۹۶
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.