Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • شهردار بهبهان :

  زیباترین خیابان کشور همچنان در دستور کار شهرداری است / در حال جلب رضایت مالکان منازل هستیم

  عصر بهبهان : نصرالله پیدایش گفت : همچنان احداث زیباترین خیابان کشور در بهبهان در دستور کار شهرداری است اما این مسئله نیازمند شکیبایی مردم و فراهم شدن شرایط لازم است.


  به گزارش عصر بهبهان ، نصرالله پیدایش شهردار بهبهان در گفتگو با خبرنگار ما از ادامه روند احداث زیباترین خیابان کشور در بهبهان خبر داد و افزود : تقریبا در حال راضی کردن مالکان منازل واقع در مسیر این خیابان هستیم که اکثر این منازل در حال خریداری است تا بتوان این پروژه بزرگ را اجرایی کرد .


  وی در پاسخ به این سوال که چرا با وجود برخی مخالفت ها برای احداث این پروژه و نگرانی های عمومی از وضعیت آسفالت برخی خیابان های شهر همچنان اصرار به اجرای این پروژه است اذعان کرد : این پروژه یکی از بهترین طرح هایی است که در بهبهان اجرا خواهد شد چرا عده ای دوست ندارند این شهر از لحاظ زیبایی زبانزد باشد ما برخی نگرانی ها را قبول داریم اما برخی مخالفت ها را نمی دانم با چه دلیلی ابراز میکنند.


  پیدایش در ادامه عنوان کرد : سرمایه گذار احداث پروژه تعیین شده است و آماده اجرای مقدمات کار است لکن تا زمانی که منازل واقع در مسیر برداشته نشوند کاری نمیشود انجام داد که خوشبختانه روند خرید منازل با سرعت خوبی در حال انجام است.


  شهردار در پایان در پاسخ به این سوال که رابطه شورای شهر با شهرداری چگونه است با لبخند گفت : ان شاء الله که خوب است این سوال را از آنها بپرسید.

  تاریخ انتشار: ۰۸:۳۰:۳۰ | جمعه, ۱۶ / بهمن / ۱۳۹۴ شهردار بهبهان
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.