Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • جانشین سپاه خوزستان در زیدون :

  اگر شهدای مدافع حرم نبودند خاکریز دشمن در خوزستان بود /برخی با حرف هایشان دل شهداء را خون میکنند

  عصر بهبهان : سردار معین‌پور گفت : دشمن بعد از هشت سال دفاع مقدس نقشه‌های متعددی برای براندازی این نظام و انقلاب طراحی کرد، جنگ تمام عیار نرم را شکل داد و در دانشگاه‌ها و مدارس و اجتماع پسران و دختران و فرزندان ما را مورد هدف قرار داد.


  به گزارش عصر بهبهان  از سردشت زیدون، سردار محمود معین‌پور صبح امروز در مراسم اربعین شهدای گمنام سردشت زیدون و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و در جمع خانواده‌های شهدا و مدیران دستگاه‌های اجرایی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: بعضی‌ها با انتخاب راه درست و باورهای صحیح مسیر زندگی خود را درست انتخاب کردند و به فیض شهادت رسیدند.  وی افزود: تمام مسلمانان جهان و جریان‌های اسلامی این راه نورانی را ببینند و از یوخ استکبار جهانی آزاد شوند.
  جانشین سپاه ولیعصر(عج) خوزستان اضافه کرد: شهدا باید الگوی زندگی ملت‌ها شوند چرا که این شهدا وجودشان خدایی بود و فقط خدا را می‌دیدند.


  معین‌پور بیان کرد: تمام زندگی شهدا با ذکر و یاد خدا آمیخته بود و امروز ما هم باید در تربیت فرزندان، تحصیل، کار و در تمام سطوح زندگی خود خدا را محور  همه چیز قرار دهیم.

  وی خاطرنشان کرد: باید توجه داشته باشیم و ببینم که پیام شهدا چیست و راه همان شهدا را ادامه دهیم.

  جانشین سپاه ولیعصر(عج) خوزستان اضافه کرد: راه شهدا، راه حیات و زندگی است و امروز در همه عرصه‌های جغرافیایی همین شهدا هستند که نقش‌ها و توطئه‌های دشمن و استکبار را بر ملا می‌کنند.

  معین‌پور ادامه داد: دشمن بعد از هشت سال دفاع مقدس نقشه‌های متعددی برای براندازی این نظام و انقلاب طراحی کرد، جنگ تمام عیار نرم را شکل داد و در دانشگاه‌ها و مدارس و اجتماع پسران و دختران و فرزندان ما را مورد هدف قرار داد.

  وی یادآور شد: امروز پیام شهدا در افغانستان، جنوب لبنان، فلسطین، افریقا و آمریکا دیده می‌شود، دشمن قافیه را باخته است.
  جانشین سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: نورانیت شهدا عرصه را بر دشمن تنگ کرده و تمام تلاش خود را برای جمهوری اسلامی در خاورماینه انجام می‌دهد تا نگذارد اقتدار جمهوری اسلامی نشان داده شود.

  معین‌پور ضمن اشاره به جنگ‌ در کشورهای همجوار افزود: دشمن در لبنان و سوریه و عراق تمام تلاش خود را می‌کند.
  وی تاکید کرد: بعضی‌ها حرف‌هایی می‌زنند که دل شهدا را خون می‌کنند، تکلیفی که شهدا بر گردن ما گذاشته، بسیار سنگین است.

  معین‌پور افزود: اگر همین شهدا مدافع حرم در سوریه و عراق نبودند و جلوی دشمن را نمی‌گرفتند، امروز خاکریز دشمن در خوزستان بود.

  جانشین سپاه ولیعصر(عج) خوزستان در پایان، ضمن اشاره به حضور شهدا در جامعه گفت: بعضی‌ها دچار غفلت شده‌اند، راه و مسیر خود را گم کرده و با آمدن شهدا بیدار شدند.

  تاریخ انتشار: ۱۹:۴۶:۰۶ | شنبه, ۶ / تیر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.