Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 5
1 1
 • (رتبه فعلی 2.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • گزارش ویژه از اردوگاه اصولگرایان بهبهان /

  سعید میری گزینه نهایی اجماع اصولگرایان بهبهان میشود !

  عصر بهبهان : آنچه که از قرائن پیداست و اقبال اصولگرایان بهبهان که طیف گسترده ای از اقشار این شهرستان را در بردارد ،از سعید میری در گزینه های موجود بیشتر است و تمایلات افراد و چهره های موجه توده این طیف فراگیر به وی نزدیکتر است.


  به گزارش عصر بهبهان ، جلسات مکرر اصولگرایان استان خوزستان در خصوص معرفی گزینه نهایی مورد حمایت خود در شهرستان ها تقریبا به نتیجه رسید اما در بهبهان به  دلیل نزدیکی تفکرات گزینه های حاضر در صحنه  ، کار به تاخیر افتاده است تا همچنان دو روز مانده به روز سرنوشت ساز یعنی انتخابات حرف و حذیث هایی در مورد نظر نهایی در فضای مجازی رد و بدل شود.


  بر اساس آخرین تحرکات این ائتلاف گویا سالاری از جمع نفرات مذکور کنار رفته است و معتقد است با گرایش مستقل می تواند از اقبال بهتری برخوردار باشد تا سیدی ، تقی زاده و میری در دایره ارزیابی طیف اصولگرایان استان قرار گیرند اما مجموعه تصمیم گیران استان گویا به مثابه دوره گذشته در حال کبری صغری بافتن های همیشگی هستند و سعی دارند تا روز پایانی این تصمیم را به تاخیر بیندازد و تکلیف را از دوش خود بردارند .


  آنچه که از قرائن پیداست و اقبال اصولگرایان بهبهان که طیف گسترده ای از اقشار این شهرستان را در بردارد ،از سعید میری در گزینه های موجود بیشتر است و تمایلات افراد و چهره های موجه توده این طیف فراگیر به وی نزدیکتر است.


  با این تفاسیر گویا اصولگرایان بهبهان منتظر استان نخواهند ماند و ساعات پایانی امشب نظر نهایی خود را اعلام خواهند کرد و لو این گزینه مورد وثوق استان نباشد اما شواهد نشان میدهد میری در سبد حمایتی این طیف قرار خواهد گرفت.    

  تاریخ انتشار: ۱۹:۱۴:۰۷ | سه شنبه, ۴ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C5

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.