Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  پایکوبی هواداران نامزدهای بهبهان در ایام فاطمیه / حرمت مادر چه میشود !

  عصر بهبهان : نکته قابل تامل اینجاست خود نامزدها در آغاز نطق های انتخاباتی ایام فاطمیه را تسلیت گفته و ابعاد زندگانی ان حضرت را برای هواداران شرح می دهند اما برای نگاه داشتن حرمت حضرت زهرا (س) تذکری داده نمیشود .


  به گزارش عصر بهبهان ، در حالی که شب گذشته اکثر هیئات مذهبی شهرستان به مناسبت ایام فاطمیه مراسم روضه برپا کرده بودند و بیرق سیاه در جای جای شهر علم کرده بودند ، اما برخی از هواداران نامزدها در عین ناباوری حرمت عزای بی بی دو عالم را شکستند.


  ساده انگاری است اگر بگوییم مسئولین ستاد ها و شخص نامزد انتخاباتی از این اقدامات بی اطلاعند چرا که خود آنها با حضور در این جمع رنگ و لعاب بیشتری به بزم شادی در ایام فاطمیه دادند .


  نکته قابل تامل اینجاست خود نامزدها در آغاز نطق های انتخاباتی ایام فاطمیه را تسلیت گفته و ابعاد زندگانی ان حضرت را برای هواداران شرح می دهند اما برای نگاه داشتن حرمت حضرت زهرا (س) تذکری داده نمیشود .


  شب گذشته اکثر قریب به اتفاق ستاد نامزدهای انتخاباتی با پخش موسیقی های تند و حرمت شکنانه ایام عزای بزرگ بانوی اسلام را نادیده گرفتند و با رفتارهای نامتعارف به ساحت دختر نبی مکرم اسلام بی احترامی کردند چرا که به خوبی میدانستند و بارها تاکید شده بود مراقبت حفظ شئون این ایام باشید و از قضا همه نامزدها هم مقید به ولایت هستند و مدام از بزرگی و قداست ائمه سخن میگویند اما اینگونه رفتار کردند.


  تنها در یک ستاد بوی فاطمیه می داد که در آن فرد نامزد با حضور در پشت تریبون به هوادارن اعلام کرد به پایکوبی های کوچه و خیابان توجه نکنید  و با آنها همراه نشوید چرا که این شب ها ما عزادار مادرمان هستیم و باید حرمت این شبها را نگه داشت و آنجا بود که دلمان از بی حرمتی ها کمی آرام گرفت.  

  تاریخ انتشار: ۰۹:۵۲:۰۴ | یکشنبه, ۲ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.