Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه زیدون :

  راه عزت در برابر ذلت و ایستادگی در مقابل ظلم باید روشنگری شود

  عصر بهبهان : حجت الاسلام قائمی تاکید کرد: راه عزت در برابر ذلت و ایستادگی در مقابل ظلم و زور در رسانه باید روشنگری شود تا جلوی نفوذ دشمن گرفته شود.


  به گزارش عصر بهبهان ، حجت‌الاسلام سیدابراهیم قائمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر سردشت زیدون، اظهار کرد: قیام امام حسین(ع) برای این بود که مردم ایمان بیاورند و راه درست را انتخاب کنندو زیر بار حرف زور نروند.

  وی تصریح کرد: خون سید الشهدا برای احقاق حق و گسترش حق در جامعه ریخته شد و نشان دادند که انسان نباید زیر بار ظلم برود و باید از حق خود دفاع کند.

  وی با بیان اینکه هنور راه سید الشهدا با ریختن خون هایی همچون سردار حسین همدانی ادامه دارد، خاطرنشان کرد: این سردار بزرگ اسلام که در خط مقدم جبهه جنگ و در راه سید الشهدا به شهادت رسید درهشت سال جنگ تحمیلی و فتنه سال 88 نقش بسزایی داشت.

  قائمی ادامه داد: ماه محرم ماه غم شیعان جهان اسلام است و امام حسین(ع) برای حفظ اسلام خون داد تا این نهال تنومند باقی بماند.
  وی در ادامه با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با اصحاب رسانه ملی اشاره کرد و ادامه داد: رسانه وظیفه سنگینی دارد و یکی از وظایف مهم آن تبعین اهداف جنگ نرم و حفظ ارزش ها و آرمان است.

  امام جمعه موقت سردشت زیدون اضافه کرد: راه عزت در برابر ذلت و ایستادگی در مقابل ظلم و زور در رسانه باید روشنگری شود تا جلوی نفوذ دشمن گرفته شود.

  قائمی در ادامه ضمن اشاره به اجرای امر به معروف و نهی از منکر گفت: نباید کاری کرد که منکر تبلیغ شود و معروف از بین برود و باید مراقب باشیم که مسئله امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کم‌رنگ نشود و در این مورد سکوت نکنیم.

  تاریخ انتشار: ۱۸:۵۶:۳۹ | شنبه, ۲۵ / مهر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.