Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  آقای مدیر؛ زیباترین خیابان کشور پیشکش زخم های آسفالت خیابانها را ترمیم کنید + عکس

  عصر بهبهان : چند صباحی است زمزمه احداث زیباترین خیابان کشور در شهر بهبهان توسط مسئولین و مدیریت شهری به گوش میرسد و هر از گاهی در محافل عمومی و خصوصی از آغاز و یا توقیف این پروژه خبرهایی منتشر میشود اما واقعیت امر این است که مسئولین از یک اساسی چشم پوشی کرده اند.


  به گزارش عصر بهبهان ، احداث زیباترین خیابان کشور و طولانی ترین خیابان بهبهان فی نفسه ایده ای ناب و رونق بخش سیمای زیبای شهر به شمار می آید و می توان گفت از ضروریات ساختار فعلی مبلمان شهری است که بالاخره یک روز باید چهره خیابان های شهر دستخوش تغییرات مطلوب گردد.


  این ایده عام پسند در حالی مطرح میشود و قرار است به مرحله اجرا برسد که بسیاری از رانندگان وسایل نقلیه شهری از وضعیت آسفالت خیابان های حاشیه و مرکز شهر ابراز نارضایتی میکنند و ترمیم زخم های عمیق آسفالت برخی خیابان های پر تردد را در اولویت رسیدگی می دانند.


   چند صباحی است زمزمه احداث زیباترین خیابان کشور در شهر بهبهان توسط مسئولین و مدیریت شهری به گوش میرسد و هر از گاهی در محافل عمومی و خصوصی از آغاز و یا توقیف این پروژه خبرهایی منتشر میشود اما واقعیت امر این است که مسئولین از یک اساسی چشم پوشی کرده اند آن هم اینکه هر روز کیفیت آسفالت خیابان های شهر بهبهان از وضعیت خوبی برخوردار نیست.


  تنها در خیابان میدان شهرک صنعتی به سمت میدان شهید غلامی یا همان جاده قدیم اهواز بیش از دهها نقطه تورفتگی و خراب میتوان نشان داد که چند سالی است به همین وضعیت به حال خود رها شده است البته سایر نقاط شهر بهبهان نیز از این مسئله مستثنی نیستند و زخم های کهنه آسفالت یادگار چندین سال مدیریت شهرداران این شهر باقی مانده است.
  با این حال انتظار می رود تصمیم گیران ابتدا اولویت های ضروری را در راس برنامه های عمران یخود قرار دهند تا اینچنین شاهد نارضایتی عمومی نباشیم. 


  تاریخ انتشار: ۱۴:۰۴:۳۶ | شنبه, ۳ / بهمن / ۱۳۹۴ آسفالت های زخمی بهبهان
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.