Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه بهبهان :

  برخی نامزدها به دنبال آراء خاکستری هستند /کسانی که دیروز مملکت را تا آستانه سقوط بردند امروز به فکر خدمت افتادند / شما با چه رویی به صورت مردم نگاه میکنید !

  عصر بهبهان : حجت الاسلام ابوعلی تاکید کرد : امروز در انتخابات شاهد هستیم برخی نامزد به دنبال رای های خاکستری میگردند و با طرح گفته های جدید که بوی حقوق بشر غربی و آزادی به معنای غیر واقعی ، در صدد جذب افرادی هستند که هیچ اعتقادی به این نظام ندارند اما از این رهگذر به قدرت سیاسی برسند که امام راحل (ره) نیز از پیاده کردن این تفکر هشدار داده بود.


  به گزارش عصر بهبهان ، حجت الاسلام والمسلمین ابوعلی در خطبه های این هفته نمازجمعه بهبهان با تاکید بر اینکه اصول و رهنمودهای قرآن تنها راه نجات بشر است اظهار کرد : به فرموده رهبر معظم انقلاب باید تلاش کرد تا اسلام به دنیا معرفی شود ، هر کس در حد توان راه و آئین اسلام را تبیین کند چرا که تنها راه نجات بشر از ظلمت و گرفتاری فعلی پیروی از اصول قرآن است.


  وی افزود : همه باید در راه معرفی اسلام قدم بردارند و این مسئله در داخل نیز باید مد نظر قرار گیرد چه بسا افرادی که در داخل این کشور زندگی میکنند و از مکاتب غرب پیروی میکنند .


  حجت الاسلام ابوعلی با انتقاد از کسانی که برای رسیدن به قدرت سیاسی شورای نگهبان را زیر سوال میبرند به بیانات بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت : امروز در انتخابات شاهد هستیم برخی نامزد به دنبال رای های خاکستری میگردند  و با طرح گفته های جدید که بوی حقوق بشر غربی و آزادی به معنای غیر واقعی ، در صدد جذب افرادی هستند که هیچ اعتقادی به این نظام ندارند اما از این رهگذر به قدرت سیاسی برسند لذا امام راحل (ره) نیز از پیاده کردن این تفکر هشدار داده بود.


  امام جمعه بهبهان عنوان کرد : متاسفانه هنوز هم عده ای در داخل هستند که اعتقاد دارند مشروعیت ولایت فقیه با رای مردم است ، براستی این افراد قاطی کرده اند ولی باید در مقابل آنها ایستاد و لو اینکه تعدادشان هم زیاد باشد.
  خطیب جمعه بهبهان با اشاره به حضور پرشکوه مردم و جریانات سیاسی مختلف در سالروز گرامیداشت 9 دی در سراسر کشور اذعان کرد : همگان دیدند در گرامیداشت نهم دی ماه همه به صحنه آمدند ، حتی کسانی که به دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری رای داده بودند چون در این میان نظام مورد تاکیدشان بود نه کسانی که در گذشته از تحریم ها بهره برده بودند و امروز از رفع تحریم ها کاسبی میکنند ، مردم اینها را به خوبی شناختند.


  حجت الاسلام ابوعلی با انتقاد از برخی جریانات سیاسی که با حاکیمت نظام مشکل اساسی دارند و امروز هم به صحنه انتخابات آمدند ابراز کرد : اینها در روز عاشورا به ساحت امام حسین (ع) تعرض کردند ، حاکمیت اسلامی را زیر سوال بردند ، مملکت را تا آستانه سقوط بردند و از اعتبار بین المللی نظام کاستند ، امروز آمده اند و حرف از خدمتگزاری و رفع مشکلات مردم می زنند ، اینها خیانت کار هستند و مردم به دقت مراقب این خائنان باشد.


  وی خطاب به این افراد تصریح کرد : واقعا انسان تعجب میکند  ، با چه رویی به صورت مردم نگاه میکنید ، شمایی که نه فتنه را محکوم کردید ، نه از کرده خود توبه کردید و حتی حاضر نیستید اسمش را بیاورید ، تازه طلبکار هم هستید  .


   امام جمعه بهبهان در ادامه مصداق خیانت این جریان را اینگونه بیان کرد : فردی از همین جریان که اکنون نزد اربابشان به غرب متوسل شده است در نامه ای به رهبر انقلاب میگوید ، 20 سال کار فرهنگی ما جواب داد ، ما در این 8 سال به خواسته های خود خواهیم رسید و قطعا این کشور را غربی خواهیم کرد لذا اینها را باید بشناسیم و از تفکرات سکولار آگاهی پیدا کنیم.


  حجت الاسلام ابوعلی ادامه داد : اگر افرادی که دارای تفکرات سکولاری هستند و ضدیت با حاکمیت نظام اسلامی دارند ، پرونده انقلاب را خواهند بست و مجلس ختم برگزار خواهند کرد ، این جریان اسلام را براحتی زیر سوال میبرند ، حذف روحانیت که دیگر سهل است بنابراین باید این جریان بیش از پیش شناخته شود و با هوشیاری به مسائل نگاه شود.


  وی در پایان با انتقاد از مواضع ضعیف دولتمردان نسبت به تحریم های غرب و نقض آشکار برجام ابراز کرد : واقعا جای تعجب دارد چگونه آمریکا براحتی تحریم های جدید در پسا برجام آشکارا تصویب میکند و ناقض توافقنامه میشوند آنگاه هیچ موضع متقابلی از دولت ایران مشاهده نمیشود مگر رهبر معظم انقلاب نفرمودند که هیچ تحریمی پس از توافق نباید صورت بگیرد پس چرا سکوت کرده اید و با وجود اعطای این همه امتیاز روز به روز تحریم ها بر علیه تشدید میشود.              

  تاریخ انتشار: ۱۴:۰۴:۵۷ | جمعه, ۱۱ / دی / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.