Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • نماینده بهبهان در گفتگو با عصر بهبهان :

  استیضاح هر وزیر حق مجلس است / مقام معظم رهبری شرایط را مدیریت میکنند / ظریف باید به مجلس توضیح دهد

  عصر بهبهان : محمد باقر شریعتی تاکید کرد : در صورت فراخوانی ظریف به مجلس ، وی باید به نمایندگان در خصوص سوالات مورد نظر پاسخ دهد و این از حقوق نمایندگان مجلس است.


  محمد باقر شریعتی در خصوص احتمال فراخوانی ظریف و برگزاری جلسه استیضاح وی با محوریت مصافحه با اوباما و سهل انگاری نسبت به حادثه منا  در گفتگو با عصر بهبهان اظهار کرد : این حق مسلم مجلس هست که هر وزیری را در خصوص عملکردش استیضاح کند کما اینکه در هفته های اخیر نیز دو کارت زرد به یکی وزرا نیز داده شد.

  وی افزود : در صورت فراخوانی ظریف به مجلس ، وی باید به نمایندگان در خصوص سوالات مورد نظر پاسخ دهد و این از حقوق نمایندگان مجلس است.

  شریعتی ادامه داد : مصافحه ظریف با اوباما در واقع آغاز یک راه برای باز شدن مسیر مذاکره است و مطمئن باشید مجلس در این راه جزئیات را به خوبی زیر نظر دارد اما این مسئله نباید موضوع اصلی برجام باشد و این همه در رسانه ها به آن پرداخته شود.

  نماینده بهبهان در پایان خاطر نشان کرد : خوشبختانه مقام معظم رهبری از تیم مذاکره کننده راضی هستند و به آنها اعتماد لازم را دارند بنابراین ایشان به خوبی شرایط موجود را مدیریت میکنند.

  تاریخ انتشار: ۲۲:۴۹:۳۲ | جمعه, ۱۰ / مهر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.