Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • فرمانده سپاه بهبهان :

  فتنه گران برای همیشه در اذهان عموم منفور و محکومند / مردم بهبهان حماسه ای دیگر در 9 دی خلق خواهند کرد

  عصر بهبهان : سرهنگ خیران پور تاکید کرد : حضور پر شور و به موقع مردم در حماسه تاریخ ساز 9 دی نمایانگر اوج بصیرت و ولایت مداری مردم فهیم ایران در آن روز های متشنج و بحرانی بود.


  سرهنگ عبدالله خیران پور فرمانده سپاه ناحیه بهبهان در گفتگو با عصر بهبهان در خصوص اتفاقات ناگوار و فتنه بزرگ سال 88  اظهار کرد : در فتنه88 فتنه گران با فریب عده ای از مردم سعی بر آن داشتند احاد جامعه را هم صدا با شعار های هدف داردر جهت بر اندازی نظام  به میدان کشیده و از آن ها به نفع خود استفاده کنند.

  فرمانده سپاه بهبهان بیان داشت: این حرکت فتنه گران به دنبال ادعای تقلب در انتخابات و بهانه گیری هایی که بر سر این موضوع راه انداختند موجب شد دشمنان نیز به طمع افتاده و تکیه بر این گونه مسائل جسورانه نفوذ پیدا کرده و بر اتش فتنه بیافزایند.


  سرهنگ پاسدار خیران پور در خصوص ماهیت و اهداف سران فتنه ادامه داد: رهبر معظم انقلاب بعد از جریان فتنه بار ها به فتنه گران تذکر داده و از آنها خواستند که از رأفت نظام استفاده کرده و به آغوش جامعه باز گردند اما متأسفانه به دلیل پیروی از خواهش های نفسانی و فریب دشمنان خارجی و داخلی به راحتی بر علیه آرمان ها به پا خواسته و با وقاهت تمام به ارزش ها ی انقلاب و اسلام بی حرمتی کردند.


  وی تصریح کرد: فتنه گران با هدف براندازی نظام و از بین بردن ارزش های اسلامی و انقلابی در جامعه گام برداشته که همین امر موجب نفرت و انزجار مردم از این گروه اندک  گردید؛ برای همیشه این گروه در اذهان عمومی منفور و محکومند.


  فرمانده سپاه ناحیه بهبهان در پایان ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم ولایت مدار شهرستان بهبهان در روز چهارشنبه 9 دی ماه خاطر نشان کرد : مردم قدرشناس بهبهان باری دیگر با خلق حماسه ای بزرگ در این روز مهم مشت محکم دیگری بر دهان سران و ایادی فتنه خواهند زد.

  تاریخ انتشار: ۱۸:۰۷:۰۱ | یکشنبه, ۶ / دی / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.